142 глушилки не пускають до РФ ворожий OneWeb

Rollover thread
Москалики попишалися знанням матану на рівні першого курсу тут: >>125883
Replies: >>126256, >>126605
Replies: >>126258
>>126257
>хрю!
Replies: >>126259
Replies: >>126260
>>126259
КІЦЯСКАТІНА
Replies: >>126262
Напоминаю
Replies: >>126264
... Коли Киця врешті забалакає українською. Бо ми всі знаємо, що станется після цього. Киця вже полював за москалями. Лише однієї хвилі видалення постів вистачило, щоб москалі в паніці втекли на люстро до Свині й благали про помилування. Коли Він додавав до рушія видалення за пошуковою видачею, щоб однією кнопкою терти вайп анімукурви — в Його очах було лише презирство, подібне до бурління води в унітазі, що навічно ховає лайно у безодні каналізації.
Це людина, що переписала рушій з Python на Java, попри супротив відвідувачів і втрату критичної функціональності. І відвідувачі стерпіли, бо знали, що не варто Його сердити. Він дав зрозуміти, що йому начхати навіть на традиції бірд, Він зробив бірду без дощок і випиляв мультинитку, натякнувши, що якщо Він того схоче — лишиться лише одна нитка і всі писатимуть до неї.
Покайтеся, покайтеся ті, хто кричить «Свинаренко опять ебанул в шаровары». Бо випрати шаровари просто. Непросто буде, коли Киця відволікнется від прання шароварів і візьме до рук банхамера. І тоді ваш вереск про щоденні гранати і російську воєнку перетвориться на ріки крові. Тоді бойові пічкури стануть вшакаленими й зашумленими у відчаї хоч якось залити їх на бірду попри бан за гешем. Тоді ви збагнете, що киця анітрохи не пухнаста. Але буде запізно.
>>126262
>никогда не развалится
Так вона вже розвалилася, агов. Польща незалежна, Фінляндія незалежна, навіть усіляки -стани незалежні. Просто Рашка токсична радіоактивна, от і розпадається поступово.
Replies: >>126265
>
1
За вікном сіявся сніг, біла пустка вулиці затято мовчала, холод припадав до шиб і з якимось чудним отупінням вдивлявся в кімнату. На душі було мертво, темно і ніяко.
— Чи з'являлося в тебе коли-небудь бажання когось убити? — спитав мене сніг і, не чекаючи відповіді, розтанув на шибі від мого подиху.
Я дихав у вікно, мовби збирався зігріти всю вулицю, разом із чорними кістяками дерев.
— Так, з'являлося, — проказав я. — Ось хоч би й зараз. Убити — це очиститись і народитися знову. Убити — це випити вина, відчути в голові неймовірну каруселю щастя та радощів. Убити — це в кров свою влити свіжости й сили.
Я беру в руки ножа, великого гострого ножа, що має таке горде і молоде лезо. Про що мріє пересічний ніж? Про хліб? Цибулю? Ні, в кожного ножа є своя мрія — вбити. Лезо створене для проникання в тіло. Ніж марить кров'ю. Сни, криваві й розкішні, палючі й солодкі розквітають на його лезі. Кого хоче убити ніж? Найперше — свого ж таки господаря. Ви ніколи не пробували прикладати сталеве лезо до грудей? От сюди, попід саме серце. Прикладіть і побачите, як радісно спалахне воно, як оживе яскраво і, здається, от-от заспіває, протинаючи шкіру. А щойно перша краплинка крові витече на лезо, ви вже не годні будете стриматися і випустите цілий струмінь крові — щоби вона вільно витікала із рани і скрапувала на підлогу. Це дивне і незвичайне чуття, коли витікає з вас кров — тихо, спокійно, без паніки, мов цілюще джерело. Не треба при цьому думати, що разом із кров'ю з вас витікає життя. Це неправда. Життя щойно почнеться, коли кров покине вас.
2
Якщо ви ніколи не були бездомним псом, то ніколи мене не зрозумієте. Бездомність — це стан невагомости й непевности, коли розпач роздирає вам душу. В довгих і даремних пошуках прихистку мені ледве вдалося напитати помешкання пізньої осені. Я поселився в будинку, де було троє осіб — пан Кундель, його дружина і донька Квітка.
Квітчин батько був мисливцем і взимку тільки те й робив, що тинявся лісами, вистежуючи диків. Повертався лише навесні в авті, заладованому шкурами. Всі стіни у них обвішані рогами й іклами, а то й цілими кабанячими головами, що зирять на тебе, наче на здобич. А на кріслах, канапах і підлогах самі іно шкури вепрячі, від чого у хаті стояв якийсь особливий сопух, мовби ти втрапив до свинарника. Одне слово — рай для молі.
Молі тут розвелося сила силенна і, коли, було, отако знічев'я тупнеш ногою посеред шкури, разом зі сивою пилюкою, вилинялими шерстинками, піднімалася в повітря армада молі. Вдихнувши цей густий коктейль, ви вже могли нічого не їсти, бо на зубах весь час скрипіло і слизькало, чвакало і плюскало, а лопотіння крил у горлі доводило до сказу.
— Не смій їх убивати! — верещала пані Кундельова, себто Квітчина матінка, коли я починав ляскати в долоні, боронячи своє обличчя від тих гидких створінь.
Молі обліплювали мене з усіх боків, забивалися в ніздрі й вуха, запорпувалися у волосся, проникали попід одежу, і я чув, як мерехтять їхні крильця, черкаючи об мою шкіру, як шкребуться їхні лапки, як вони солодко й захланно цьмакають, смакуючи моє вбрання, мої волосинки, мою безпорадність.
Ті, що потрапили в горло, пірнули в самісінький шлунок, і соки шлункові ринулися на них, як дощівка з ринви, все в мені клекотіло і булькало, перетравлюючи оцю нечисть. Та не всі вони згинули в мені, подекуди ще довго пурхали в грудях, бились об ребра, мов очамрілі.
А взагалі, ви пробували кого-небудь убити? Ні, я не маю на увазі міль чи там яку мишу. Я кажу про людину. Людина не міль, і вбити її непросто. Щоби вбити людину, слід усе гаразд розрахувати, вивірити і зважити.
Її батько, щоб убити дика, деколи блукав цілими днями й ночами засніженими полями, принюхуючись до слідів. Хоча сам дуже боявся смерті, але справедливо вірив, що на ловах вбережеться краще, ніж сидячи в хаті серед молі. Адже він сам став блукаючою смертю, сам ніс смерть і через те робився безсмертним. Убивці житимуть вічно, і це брехня, що карають їх на горло, коли спіймають. Убити їх неможливо. Вони виборсуються з лабет смерти, як вугри, коли їх пробуєш закіптити димом. Вугри бовталися в Кунделів просто попід паркетом. Я чув, як ляскають вони хвостами, прискаючи від моїх кроків, а потім, коли пригасити світло, їхні вогнисті очі починали стежити з кожної шпарини.
Але пані Кундельова навідріз боронила ловити їх на вудку, щоби я не попсував паркету. Це була якась неймовірна дурість. Що таке їхній задрипаний паркет у порівнянні з нормальними вудженими вуграми?
Я мріяв, що коли оженюся з Квіткою, то обов'язково прорубаю в паркеті ополонку й таки наловлю риби. Вночі я тихенько виборсувався з теплої постелі, обережно відгортав шкуру дика і, припавши вухом до підлоги, наслухав темну причаяну глибінь, у котрій мешкали вугри. Я чув їхній стривожений шепіт, ковзання тіл, плескіт води. Вони мене відчували так само виразно, як я їх. Вони вслухалися в мене, в биття мого серця, у плюскіт крові й міркували, чого від мене можна чекати.
Коли я почав у них мешкати, мати забирала на ніч доньку до свого покою, щоб я, бува, не скористався і не встругнув передчасної дитини. Я спав у просторій вітальні, де на мене зі всіх сторін зиркали кабанячі голови, а роги й ікла стриміли, мов зброя, я відчував себе оточеним, загнаним вовком. Я закопувався в свою темну смердючу нору, вкривався шкурою дика і слухав, як у тій шкурі пересипається піщаний годинник молі. Шкура, здавалося, ворушилася й оживала.
Темінь у вітальні стояла така, що на досяг випростаної руки нічого, крім чорноти, намацати неможливо. Здавалося, що лежиш у могилі. Поки заснеш, уявляєш собі, як у безпровидній сутіні лісів блукає батько Квітки, як він мостить собі з гілок лігво й засинає під шкурою недавно впольованого дика, а то й ховається у сніг чи лізе в дупло і крекче перед тим, як заснути. Дики теж вистежують його. Вони знають про нього все. Мабуть, знають і про мене. Деколи я це відчуваю. Дики шукають його слідів так само пильно, як і він їхні. Колись вони його вислідять і розшматують. А поки що вони хочуть добратися до мене, аби підкупити, але не можуть знайти посередника. Я тільки молю Бога, аби їхній гнів не перейшов на мене. Я ж бо не маю нічого спільного з Квітчиним батьком. Тільки й того, що вкриваюся кабанячою шкурою.
Мати її помилялася, вважаючи, що зуміла вберегти свою доньку від мене, бо ми з Квіткою домовилися, що будемо гладити себе поміж стегнами в один і той же час. Ви ніколи не пробували такої забавки? О, це так чарівно, коли відчуваєш усім тілом, як твоя кохана ластить себе ось тут, за стіною, і як подих її частішає, а тіло вкривається гусячою шкірою від надмірного збудження.
В таку ото пору оживає шкура дика, якою я вкритий, і починає ворушитися й стогнати. Щетина її наїжується, і міль шурхоче уві сні. В тій шкурі оживає цілий праліс: риплять сосни, похрумкує сніг, тихо дзвенить хвоя, і ніч гострить ножі смерти. Вага шкури поволі збільшується, мовби налягла на мене ціла ватага диків — тих самих, що йдуть слідами Квітчиного батька.
Деколи я вибирався на дах їхнього будинку буцімто для того, аби поправити телевізійну антену, а насправді я прикладав до ока далекогляд і так обережно-обережно ковзав поглядом по тонюсінькій смужці лісу, котра пропадала за обрієм. І коли з-за пагорба вигулькувала чиясь голова у чорній шапці, то я здогадувався, чия це голова, а раз, було, побачив зграю диків, що мчали, мов очманілі, просто на густозелені кущі ожини. Ожина стояла стіною, наїживши гострі ікла. Вепри налетіли на неї і їхні тіла враз запломеніли від яскравої крови. Кров зацвиркала по снігу і сніг розцвів китицями темно-червоних ягід. Ожина пошматувала їхні тіла і незабаром лише клапті щетини розвівалися на вітрі.
Коли ворони злітали раптово вгору, то можна було здогадатися, Що це їх наполохали постріли. І мені самому баглося кинутися туди, в той ліс, відшукати сліди Квітчиного батька і, відкопавши його з-під снігу, повернути домів.
— Ну, чому, чому ви полюєте лише за шкурами й головами, а стільки м'яса, чудового пахнющого м'яса лишається для вовків?
Ось що я запитаю у нього. М'ясо не повинно пропадати в снігах, ставати поживою дикої звірини. Якби я був його дружиною, я б на цьому просто таки наполіг, я б добився свого. А ця дурепа — що вона тямить? Все пустила на самоплин. Але якби я був Квітчиною мамою і спав з Квіткою в одній постелі, купав би її в лазничці, купав би її ще змалечку, коли вона ще така солодка, пухкенька, вся в родзинках, пампушечках, марципанах, я б учинив з неї лесбійку, а щоб ніхто нам не заважав займатися любощами, я пішов би (себто пішла б) у ліс і показав би (показала б) лігво мого чоловіка розлюченим вепрам.
Взимку її мати спить до самого полудня, решту дня нипає в якомусь дурнувато-сомнамбулічному стані, ліниво ковзаючи очима по речах, бурмочучи щось під ніс — чи то молитву, чи то прокльони на свою сусідку, котру ненавидить ще дужче, ніж мене. Сусідка так само цілком щиро бажає їй смерти. Таким чином вони обидві бажають собі смерти і, коли котрась із них помре скорше, то вже та, що залишиться, матиме справжнє свято.
Під вечір пані Кундельова оживає і заходжується варити чародійне зілля, від якого б її сусідку вкрили суцільні пранці, а згодом поволі повідпадали б усі частини тіла, аж поки не зостанеться самий лише кадуб з фарбованою на червоно головою. Сусідчина смерть вимріювалася не наглою й не легкою, а тільки довготривалою і в муках. Зайве казати, що й сусідка в цей час не дрімала і теж примовляла заклинання над своїм варивом. Але смерть чомусь не квапилася до жодної з них, а схоже, просто розгубилася, до кого постукати скоріше.
Як взагалі в такому оточенні могла жити Квітка? Якось уночі, коли я пестив себе, уявляючи, як те саме за стіною чинить Квітка, шкура дика напружилася і обгорнула мене з усіх сторін, мовби затискаючи в обіймах. За мить мені здалося, що вона хоче віддатися, я забрав руку і відчув теплу, зволожену слиною молей шкурину. Либонь то була шкура самиці, що поступово пройнялася до мене щирими почуттями. Ні, я не перебільшую, шкура закохалася в мене і щоразу, коли я лягав під неї, обгортала мене, і вже сама, вже сама слизькала по моєму тілі, похрюкуючи від насолоди.
Ви ніколи не кохалися зі свиньми?
Не кажіть ні, бо ж, зрештою, жінки — це ті самі свині, тільки без шкури. Колись чоловіки, вполювавши їх, поздирали з них шкури разом з ратицями і приручили, але жінки, як і свині, не мають почуття вдячності, вони позбавлені його навіки, і замість того, щоби молитися до своїх чоловіків як до богів, всіляко їх упосліджують і нищать.
Коли я засинав у палких обіймах свинячої шкури, снився мені зимовий ліс і вепряча зграя, що блукає в снігах, шукаючи поживу. Я був одним з них, їхнім ватагом і паном. Ми брели натомлені й голодні, а нашими слідами йшов Квітчин батько, і, коли хтось із нас відбивався од гурту, втрачаючи пильність, куля здоганяла його і прошивала на місці. Таке ото життя — в постійній втечі, в переховуванні, в страху може довести до розпуки, коли багнеться покінчити життя самогубством, але як це здійснити, будучи диким кабаном? Хіба попрохати товариша, аби розпоров тобі живота іклами, або самому кинутися на мисливця простовіч під його кулі і прискорити завершення мук… Мабуть, дехто з них так ото й чинив. Уночі я дуже ясно відчував смерть когось із диків — шкура здригалася від далекого, тут і не чутного пострілу, а потім тихо скиглила, тремтячи, мов у пропасниці, і я здогадувався, що смерть спостигла ще одного вепра. Ким він був, за що змагався, про що мріяв, — усе це притрушено густою тирсою снігу.
Для шкури я став мало що не рідною істотою, вона тулилася до мене, сумно нарікаючи на гірку долю своєї родини, котра приречена отако ні за що, ні про що гинути в холодних снігах. Шкура звірялася мені у своїх жалях, шукаючи спочуття й любові, а за ту дрібку тепла, що я вділяв їй, кохала мене і пестила, мов дика куртизанка. Я міг лежати собі, мов колода, нічого не чинячи, не ворушачи ані пальцем, а шкура робила усе сама, аж схлипуючи від насолоди. Ніколи ще тіло моє не віддавалося з таким блаженством, з таким захмелінням, коли, заплющивши очі, потопаєш в медах розкоші.
Нічні злягання зі шкурою стали для мене настільки бажаними, Що коли траплялася нагода кохатися з Квіткою, я уникав цього, прикидаючись то хворим, то без настрою, аж поки Квітці не увірвався терпець і вона не повалила мене на ліжко.
Перед тим вона перевернула шкуру щетиною вниз і я враз відчув, як шкура під нами ожила й незадоволено зарохкала. Я знав, що це їй не сподобається і вона мені зради не вибачить, але вже було пізно: я лежав на голій Квітці і піддавався її пестощам з якимсь дивним для мене отупінням. Квітка дихала часто й знервовано, захлинаючись повітрям і поцілунками. Зойкіт її вистрілював у причаєну сутінь покою і спалахував, наче блискавка під стелею. Шкура тривожно сопіла і ворушилася попід нами, щетина пружинила, вигойдуючи обидва тіла, мов легенькі човники, і я зі страхом чекав на те, що мало статися. Сопіння і Рохкання робилося усе гучнішим, та Квітка на те не звертала уваги, Думаючи, либонь, ще це я рохкаю і сопу, хоча насправді я заціпеніло мовчав.
Зненацька я побачив, як шкура почала згортатися, її краг піднялися і вигнулися всередину. Я ледве встиг вискочити з Квітчиних обіймів, коли її спеленало, мов немовля, й дівчина щезла у шкурі. Пролунав її розпачливий зойк, що благав порятунку, плач її усе слабшав і слабшав, доки не заглух і не потонув у темних нетрях шкури, котра закутувала, деформуючи її тіло, вигинаючи кості, припасовуючи кожну частину чудового юного тіла до своїх огидних кшталтів.
Я перелякано накинув на себе вбрання і позадкував до вікна. На ліжку догори ногами лежала дика свиня й мирно хрюкала, мовби вертаючись до тями після глибокого наркозу. її широка і тлуста задниця виставляла усі свої свинські приваби, і я з жахом прикипів очима до темної шпарини, котра ще зовсім недавно належала Квітці і була така розпашіла й жагуча, мов м'якуш свіжоспеченої паляниці.
Дика свиня важко перевернулася на бік і скотилася з ліжка на підлогу. Сполохані вугрі вдарили хвостами і пішли у глибінь. Молі злітали й опадали, наче пелюстки вишні. Свиня повільно й непевно звелася на ноги, і велике її тіло, похитуючись, мов захмеліле, втягло ніздрями гострий запах шкур, котрі належали її чисельній родині. Дивно, що жодної уваги не звернула при цьому на мене, погляд її був геть отупілий.
За вікном сутеніло, а крізь щілини проникала знадвору волога — це починав танути березневий сніг, опадали сріберні ікла бурульок. То був знак, що ось-ось міг повернутися з ловів Квітчин батько. Якщо він застане в хаті свиню, то неодмінно її заб'є, а я ж не зможу нічого витлумачити…
Я прочинив двері надвір, ухопив мітлу й заходився виганяти свиню з хати. А вона така очамріла від несподіваного перевтілення, така слабосильна і нерішуча, мов дитина, вона ж нічого не тямить…
Я змушений був руками впертися в її зад і таким ото робом виштовхувати на двір. Свиня неохоче переступала з ноги на ногу, а проте сунула до дверей. На ґанку я вже спересердя дав їй копняка під хвіст, бо дурепа не розуміла, що чекає на неї смерть, а вона була така слаба, що беркицьнула з ґанку й покотилася сходами в самий сніг. Полежавши кілька хвилин, врешті таки звелася і пошкутильгала простовіч, низько нагнувши голову.
Та саме у цей час над'їхало авто вщерть заладоване шкурами і головами кабанів. З авта вийшов Квітчин батько й остовпів од подиву, побачивши, як бреде вздовж паркана дика свиня.
Я хотів гукнути:
— Не стріляйте!
Мені хочеться щось пояснити, але разом з перетягом густий рій молі вилітає з хати на ґанок і забиває мені вуста. Рука моя вказує на свиню і я волаю безгучно:
— Це не свиня не свиня не свиня це Квітка Квітка Квітка, а не свиня не свиня!
Але цівка рушниці уже спрямована в неї, клацає цингель, а вистрілює тиша. Пострілу не було. Він ще кілька разів клацає, але намарне. Тоді добуває гострого багнета і кидається навздогін, свого він не випустить, здобич мусить бути впольована. Чим далі сніги глибшають і глибшають, свиня потопає в снігах і буксує, розпачливо рохкаючи. Либонь відчуває свій рішенець і страх переймає її. А мисливець уже поруч, усім тілом падає на свиню і застромлює ножаку під горло. Кров хлюпає з рани, свиня розвертається і в останньому пориві хапає мисливця за ліве зап'ястя. Біль прошиває обох, і їхній крик зливається в один, крик, який прошиває сіре надвечір'я, нагадує далекий крик паротяга.
Я судомно закушую зубами губи. Солоний смак крові і сліз наповнює вуста. Я бачу, як знову зблискує багнет і входить під ліву передню ногу. Свиня звалюється в сніг і здригається в корчах.
Він покликав мене на допомогу, силкуючись вивільнити руку зі свинячої пащеки і я, взявши багнета, застромив його свині межи зуби. Це було нелегко — розімкнути її міцні щелепи. Рука його кривавила і, коли він висмикнув її, то обвисла, мов відрубана галузка, вздовж тіла.
Я глянув на свиню й побачив, як в очах її спалахнуло
здивування і вмерло.
Квітчин батько, тамуючи біль, ухопив правицею свинячу ногу, кивнув мені, аби я схопився за другу, і ми удвійко поволочили тушу до хати.
Дві криваві доріжки значили сніг — одна соталася зі свинячого серця, а друга з руки мисливця. Барва їхня не відрізнялася нічим. Та мисливець цього не помічав.
Я знаю — нема мені виправдання. Єдине, що я встиг зробити, поки батько подався бинтувати руку, поховати Квітчини манелі, Що вона їх поскидала з себе перед тим, як пірнути зі мною в ліжко.
Коли прийшла з роботи її матінка, то дуже тішилася, що нарешті матиме м'ясо. Тут таки в хаті ми заходилися білувати свиню. Я помагав розробляти тушу, краяти м'ясо, відділяючи від кісток і затято мовчав. А мати її тріскотіла, як кавовий млинок:
— Боже, яке ніжне м'яско! А які тендітні кісточки! Росолик буде фантастичний! А ратички? Ратички! Та це щось неймовірно витончене! У мене таке вражіння, що ми краємо не свиню, а принцесу!
— Ба й справді, — погодився татко. — ніколи ще мені не доводилося бачити такого ніжного м'ясива. Надто воно рожеве. А на смак, — тут він відкусив кавалок сирого м'яса, хвильку зосереджено пожував і докінчив: — На смак воно солодке як… як…
Я отерп і стривожено зиркнув на нього: невже здогадується? — …як диня… — врешті проплямкав і ковтнув, облизуючись.
— Воно й пахне чимось таким, — проказала пані Кундельова, втягуючи носом паруюче м'ясо.
— І то ж треба — в саме місто забрела, — сказав пан Кундель, шпурляючи Квітчині тельбухи у відро.
Я мовчки брав переповнене відро й плуганився у кінець вулиці, де в скверику сковичали бездомні пси. Я дивився, як вони кидаюся на ці чудесні ласощі й шматують з несамовитим гарчанням і скавулінням, як рвуть на частини свинячу голову, добираючись до мозку, й мене охоплював такий розпач, що на хвилю здавалося, наче б і я перетворився на здичавілого пса, вихудлого і голодного, пса, що ладен пожерти геть усе, не задумуючись.
Квітку покраяли, перепустили через машинку, порозпихали у слоїки, присмачили сіллю, чорним перцем, паприкою, часником, кардамоном і лавровим листом, розлили драглями, завудили в ковбасах, шинках, затовкли в сальцесони, налили кров'ю кишки… І я усе це їв. смакував, плямкаючи від насолоди…
Деколи мати її спохоплювалася і, мов крізь сон запитувала:
— А де ж то наша Квіточка?
— Еге ж, де вона? — мрукав під ніс її батько, не відриваючи погляду від телевізора.
Та ось же вона! — хотілося мені закричати. — В наших животах! В слоїках! В заморознику! В льосі! В каналізації! Перетравлені рештки Квітки гойдають уже мирні хвилі Полтви…
Мій погляд падав на шкуру дикої свині поверх канапи. Вночі я залізав під неї і шкура кохала мене й пестила доводячи до знемоги, з якимсь особливим завзяттям, немовби прагла змусити мене кохати лише її, її одну і більше нікого. Шкура муркотіла на
вухо мені ласкаві слова і молила:
— Не покидай мене… не покидай…
— Не покину… — видихав я гаряче повітря й провалювався в густу безпросвітну дрімоту.
Шкура кохала мене.
І чого ж бо мені ще треба від цього засраного життя.
1983
Replies: >>126270
>>126268
>кродеться
Ну я ж кажу.
Ладно, давайте утвердим основные положения свинотреда.
Крым – наш
Косово – Сербия
Ленин – жив(д)
Путин – Бог хохлов
Яшин – мудак не обсуждается
Replies: >>126275
Хохланы, а свиные уши вкусные?
Replies: >>126276
Этот скот настолько необучаем, что даже зигует неправильной рукой
⁣❕🐷❕❕❕🐷❕
🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷
🐷⚫🐷🐷🐷⚫🐷 
🐷🐷🐷⁣🐽🐷🐷🐷
🐷🐷🐷👅🐷🐷🐷
❕🐷🐷🐷🐷🐷❕
🐷❕❕❕❕❕🐷
>>126271
>Крым – наш
@bq:22:52:16:/tmp/dl$ geoiplookup neboard.me
GeoIP Country Edition: UA, Ukraine
GeoIP City Edition, Rev 1: UA, 07, Kharkivs'ka Oblast', Kharkiv, 61023, 49.980801, 36.252701, 0, 0
GeoIP ASNum Edition: AS13188 Content Delivery Network Ltd
Перемога!
>>126272
Почастуй — дізнаєшся.
Мама, я в тєлєвізарі радіві!
http://schedule.nrcu.gov.ua/audio_slice/AIR-UR1/20190910/2312757.mp3
23:27
Обгиенился
Блять проигрываю. Короче хохлы некоторое время назад кичились своими бгоневичками дозортрещина-2. Потом продали тех документацию польше. Недавно они закрыли полностью производство их на украине и закупили партию в польше по ебичнейшей цене. Но почему сука хохлы такие дегенераты?
Сколько же охуенных историй с ним связано было. Сначала при переправе через реку набрал полный салон воды. Потом несколько раз трескался нахуй, потому что сталь, которая должна быть по проекту, производится только в России, и хохлы лепили броневички из какого-то говна. И вот теперь такой бесславный конец((
Напоминаю что с хохлоскотом нельзя иметь никаких договоренностей. Единственный язык, который они понимают - сапогом в рыло.
Replies: >>126284
>>126283
>на украине
Дай угадаю, этот фейк ты притащил с какой-нибудь тв пизда?
Replies: >>126285, >>126291
>>126284
И сразу УЛЬТРАБРЕШIТI
Replies: >>126286
>>126285
Я так и думал :)
Replies: >>126287
Replies: >>126288
>>126287
Киця тебя не спасёт от обосрамся :)
Replies: >>126289
>>126288
>Брешити ето не я обосрался а вы а ещё я не киця! Не киця!!!!
Гигантский тризуб убил двух человек‍♂️
На выезде из Марьинки, что на окраине Донецка, огромный герб Украины рухнул на проезжую часть. Водитель одного из авто, проезжающих мимо, не увидел препятствия в темноте и врезался в него. В результате ДТП он и его пассажир погибли.
>>126284
Зате "в Донбассе", ліл.
Replies: >>126292
>>126291
А они где-то в 2015 начали так писать. Режет глаз пиздец конечно, но чего не сделаешь ради пропаганды.
Replies: >>126293
>>126292
Да вроде и так и так можно. "В кузбассе" давно говорят, хотя "на" мне больше нравится.
Replies: >>126294
>>126293
Правила языка это не оговаривают, там как попало с разными названиями, поэтому говорять как привычно. Нам "на украине" и "в донбассе" очень странно звучит, потому что здесь никогда так не говорили.
Replies: >>126303
Москалики, а чим ви ліпші за майдаунів?
Replies: >>126302
>>126299
Пруф, що це москалі.
Чудовий пічкур, поститиму його щодня.
Replies: >>126306
>>126304
Даже непонятно, это такая потужная свиноболь, или всё же сарказм.
Болгарская мова охуенна
Replies: >>126308
>>126307
>уиииииики
Украйна все още не е умряла от слава,
Ние, млади братя, също ще се усмихнем на съдбата.
Враговете ни ще загинат като роса на слънце.
Ще царуваме и ние, братя, в нашата земя.
Ние ще поставим нашата душа и тяло за нашата свобода,
И ние ще покажем, че ние, братя, сме от казашката раса.
Лііііііііііл.
Шибан втори Рим, върнете ни Цариград.
О, Биндера беше разкъсан.
Хохланы, а давайте польшу поделим? Выкопаете там на своей половине новое чёрное море и новый крым сделаете.
Replies: >>126318
>>126317
Нахуя нам новый крым? Мы ж не рашка и не живем в 18 веке, нам территории ради территорий не нужны.
Replies: >>126319
>>126318
А старый вам нахуя? Там же одна вата живёт.
Replies: >>126320, >>126332
>>126319
Ради принципа, границы не должны меняться.
Replies: >>126322
Replies: >>126325
>>126320
Почему не должны?
Replies: >>126324, >>126326
Навальный по итогам протестов получил 6 700 000 рублей одним переводом и улетел в США. Другим как обычно повезло меньше.
>>126322
Потому что стабильный мир эффективнее развивается. Когда ты уверен в границах страны, ты можешь по ней распределить ресурсы и производство, а если каждый день кто-то кого-то захватывает, то ни инвестировать нет смысла, ни децентрализовать, и будет у всех сплошная москва, где все в одном городе сосредоточено, а страна пустыня.
Replies: >>126331
>>126321
> После третьей попытки журналиста “В чем конкретно вас обвиняли в Крыму?” Сенцов ответил: “По протоколу - поджог офиса "Единой России" и попытке подрыва памятника Ленина”.
Тему с обвинениями продолжила журналистка портала “Страна.ua” Юлия Корзун. Она поинтересовалась, осталась ли прежней позиция Сенцова по поводу сфабрикованности обвинений:
- Вы уже сказали, в чем вас обвиняли в России. Во время процесса вы назвали эти обвинения сфабрикованными. Сейчас, после приезда в Украину, ваша позиция не изменилась, вы тоже отрицаете свою причастность к в чем вас обвиняли?
Сенцов ответил, что его позиция не изменилась и может повторить все то же, что говорил в суде.
Replies: >>126374
>>126322
Защото така се казва в Конституцията.
Replies: >>126330
>>126328
Това е всичко.
>>126324
И ако Москва е превзета?
>>126319
Когато Руската империя нахлу в Северното Черноморие, тук живееха само турци. Но бързо го оправиха.
> ​Тверской районный суд за один день рассмотрел уголовное дело Павла Устинова, арестованного по обвинению в применении опасного для здоровья насилия к сотруднику Нацгвардии (часть 2 статьи 318 УК). По версии следствия, на акции 3 августа Устинов вывихнул нацгвардейцу плечо. Сам же он настаивает, что не участвовал в акции и просто стоял в стороне. Обвинение запросило для Устинова шесть лет колонии общего режима.
> Офицера ФСБ, вонзившего бизнесмену в задний проход карабин, приговорили к 4 годам колонии
¯\_(ツ)_/¯
Replies: >>126334, >>126341
>>126333
О, москалите сега вместо бутилки и точилки се карабини!
Replies: >>126335
Replies: >>126336
>>126335
Какво е, москал? Това ли е вашето с Хикор макитри?
Эту банку Олег Сенцов передал президенту Зеленскому на форуме "Ялтинской европейской стратегии" в Киеве. Она была с ним 5 лет в тюрьмах.
Режиссер рассказал, что он обклеил банку синей и желтой лентами и написал лозунг "Слава Украине!" https://t.co/l59uBKN01u
СУУУУУУУКААААААА
Replies: >>126359, >>126370
Блять, ебаная машка уже даже против русского языка копротивляется. Нахуя лезть спорить, если не разбираешься в теме?
Replies: >>126340
>>126339
>33:21
Онемяваш ли, зумерик?
>>126333
> В Москве суд приговорил к 1,5 года колонии гражданина Армении, который напал на полицейского с ножом
🤔
Replies: >>126343
>Ukraine has lodged a number of other inter-State cases against Russia, and there are more than
5,000 individual applications concerning events in Crimea, Eastern Ukraine and the Donbass region.
Страхуват се, москалци?
>>126341
>применение насилия, опасного для жизни или здоровья, в отношении представителя власти в связи с исполнением им своих должностных обязанностей
А есть неопасное для здоровья насилие?
Replies: >>126344, >>126346
>>126343
Разбира се. Например, мога да ви плесна, да стискам ръце зад гърба ви и да усуквам ушите. Той е безопасен за здравето, но може да се разглежда като насилие.
>>126343
О, и аз като запален феминист мога да ви усучете зърната.
Класика. Спомняте ли си този аватар?
[quote]Батько народився 18 грудня 1815[10] року в місті Тисмениця (сучасна Івано-Франківська область), в Галичині, і провів там перші 25 років свого життя. У Тисмениці він уперше одружився у віці 19 років, але перша дружина померла передчасно. Потім одружився вдруге,[10] дав життя двом старшим братам Зигмунда — Еммануелю і Філіпу. Мати — Амалія Натансон — народилася в Україні, в місті Броди на Львівщині, виросла в Одесі.
Дід Зигмунда Шломо народився в місті Бучачі (нині Тернопільська область), замолоду переїхав до Тисмениці. За одними даними, немає достатніх доказів, що батьки Зигмунда мешкали у Бучачі.[10] Але за іншими даними, вони мешкали у цьому місті[11] до переселення в німецьке місто Фрайберґ (нині — місто Пржибор у Чехії) поблизу кордонів Пруссії та Австрії.[/quote]
>>126337
Heil Senzov!
Къде са всички свине?
А свинаренко пиздел что хохлы в Россию не едут
"Душой я с вами на каторге в Сибири, а телом, к сожалению, здесь - в Цюрихе в гостинице" (с)
Напоминаю
Replies: >>126376
>>126375
Защо мърмориш, британски сателит?
Replies: >>126378, >>126379
>>126376
А навiщо ви пiдхрукуете?
Replies: >>126380
>>126376
>Защо
>>126378
>перефърс
Фино-угорски прасета, защо развалихте величествения български език с рева си мокша?
Москва ще бъде колониален град в покрайнините на величественото Четвърто българско царство.
Replies: >>126384
Между другото, каце, не правиш ли марка VK/OK с пикрилиди? Отдавна няма нови марки.
>>126382
Румын, плиз
Replies: >>126385
>>126384
Не съм румънец! Аз съм славянин! И ти си угро-фин!
Replies: >>126386
>>126385
Ооо румына порвало
Replies: >>126387
>>126386
Bine, atunci Moscova va fi o colonie a marelui Imperiu Românǎ. Ar fi mai bine?
Replies: >>126388
>>126387
Румыняку на гиляку! Скажи нi анальному цыганостану! СУГС!
Replies: >>126389
>>126388
Acum gândiți-vă. Azerbaidjanul are un mare câmp petrolier. Turkmenia are un câmp mare de gaze. Împreună turcii sunt o mare putere. De ce nu vă temeți, muscovieni?
Replies: >>126390
>>126389
Рот твоей ебал, чурка поганая
Replies: >>126391, >>126392
>>126390
>хрууууууууууууууууууууууууу
>>126390
De ce scrii aceste litere chirilice amuzante? Ești un hohol?
Replies: >>126393
>>126392
>ĥŕŗřúũüůűû
Replies: >>126394
>>126393
>ўїѝїѝџіііџјјѝјїї
Украинский моряк, участник провокации в Керченском проливе рассказал украинским СМИ, как его корабли задержали российские пограничники.
«Летели снаряды. В воздухе трассеры, терял сознание два раза», — описывает «жуткие подробности».
Вернувшийся на Украину моряк, участник провокации в Керченском проливе Андрей Эйдер рассказал украинским СМИ, как чудом выжил во время «русского штурма». Его слова передает украинское издание «Диалог.UA».
Видеозапись задержания украинских военных кораблей, вторгшихся в территориальные воды России, была опубликована в Сети ещё в прошлом году. Но благодаря интервью вернувшегося украинского моряка стали известны «жуткие подробности».
«Стоял грохот, рев двигателей. Летели снаряды. В воздухе трассеры, в море – их отражение», — живописует картину произошедшего Эйдер.
Украинский моряк добавляет, что в ходе случившегося он дважды терял сознание, а у него перед глазами пролетала вся жизнь. При этом Эйдер отмечает, что думал в эти моменты не о себе, а о своих родных.
«Окончательно пришел в себя уже у врачей. Мне оказали первую помощь на корабле россиян, дали попить воды», — подытожил свой рассказ украинский моряк.
// /какой же это ссука ор, военный теряет сознание при виде трассеров.
>>126395
А в шаровары припустил, или держался как настоящий козак?
Короче свиные уши хуита, жирные и невкусные. Выкинул нахуй.
Replies: >>126402
>>126395
>участник провокации в Керченском проливе
Ну тут в принципе понятно, откуда эта панорама, и дальше можно не читать.
Replies: >>126400, >>126403
>>126399
>БРЕЕШИТИИИ
Поссал свинаренке в рыльце
>>126395
>военный теряет сознание
Що не так? Я коли знепритомні了 в поліклініці після забору крові — сказали, що переді мною капітан далекого плавання так же зомлі了.
>>126398
От падлюка, нє б віддати голодним хохлам.
>>126399
В него мескали стрелялиа потом кормили как свинью на убой, что бы ты жил в своём хрюкове, а ты, пидор, даже не посочувствовал.
Короче всё про тебя ясно, подстилка ты сепарская. Русского мира, небось ждёшь, ватничек?
Replies: >>126404, >>126406
>>126403
>пук хрук
Replies: >>126405
>>126404
>КУКАХРЯКУ
петуч, плиз.
>>126403
Порося, чом ти верещиш? Каце мовить про провокацію, а не про стрілянину й полон.
Нужна позитивная и негативная свиная кровь.
Replies: >>126409, >>126419
>>126408
Дегенерате, ти про резус-фактор ніколи не чу了?
Replies: >>126411
>>126410
А помните, хохлы, савченко, та с самолёта босой шла.
А тут банка в очке, какие же хохлы дегенераты, пиздец просто.
Replies: >>126413, >>126414
>>126411
Так а Савченко що, не хохол?
>>126411
>врети мы не бабахи которые захватывают заложники лучше посмейтесь над банкой
Унылые оправдамсы чурок, как всегда :(
Replies: >>126415, >>126417
>>126414
Ооо хохлоскот порвало
можно предъявить много претензий современной России, и, в первую очерередь , освобождение террористов, но свинья просто хрюкает
Replies: >>126416, >>126423
>>126415
Але ж Каце регулярно звинувачує вас у безглуздому висміюванні хохлів замість обговорення реальних вад України. Перефірс?
Replies: >>126418
>>126414
Банка это круче чем качалочка, или нет?
>>126416
Ну да, то что освободили террориста свинцова - это плохо. Других хохлов на обмен не было что ли? Их тут миллионы блядь.
Replies: >>126421
>>126408
>Кульчитского
Это тот петух, который полетел на вертолёте пострелять по мирняку, и его сбили ополченцы? Охуенно я тогда поржал.
PutinnapaDE is the best DE!
>>126418
>Их тут миллионы блядь
І всі ув'язнені? Чи ви б заради обміну спеціяльно ув'язнили? У вас же на кожного стаття знайдеться.
Replies: >>126422
>>126421
Естественно. Рабочая схема же, поймал хохла, посадил, поменял на другого хохла. Вроде ничего не изменилось, но какое удовольствие от процесса!
>>126415
Кстати да. Если они усиленно отказываются признавать пленных пленными и визжат что их по закону судят, то как их можно обменивать? На таких же по закону осуждённых, только в Украине. И почему после получения террористов их сразу же освобождают?
Replies: >>126424
>>126423
Я не знаю нахуя вы свинцова после получения освободили. Он вам ещё зрады в дупу зальёт, инфа 100%.
Replies: >>126426
>>126424
Так мы изначально говорили что он военнопленный, поэтому он свободен по определению. А вот Россия говорит что меняет обычных законгых заключенных, а потом доказанных террористов почему-то отпускает.
Replies: >>126427
>>126426
Хуясе блядь! Свинцов теперь ещё и военный? Свинаренка, ты совсем крышей потекла.
Replies: >>126430
Лул
Replies: >>126429, >>126431
>>126428
Що не так, пан йобаний курець? Радій, що вас із алкашнею ще до наркоманів не прирівняли.
>>126427
Ну ок, затралел, возьми с полки пирожок. Он просто пленный и изначально предполагался для обмена.
>>126428
Ну дык движемся в Европу же, а там курение всячески искореняют. У нас кстати новых курцов тоже нет --- староверы доживают свои сигареты, хипстеры перешли на вейпы или побросали. И без таких мер следующее поколение курить не будет, так что сейчас они скорее убирают остатки паровозов с улиц.
Replies: >>126439
>>126430
> Он просто пленный
Хуенный, он просто ёбаный террорист, которого взяли с поличным. Как же я орну, когда он подорвёт хохлов или попытается, как это сделала та же савченка.
Какие тогда у тебя будут оправдания, уёбок?
>>126430
На біса йому твої пиріжки, тут заведено скляночку сечі видавати.
>>126430
А втім, дозволяю порушити традицію і видати баночку сечі.
>>126431
>движемся в Европу же
Почему движетесь в европу вы только налогами и поборами, а не льготами.
Replies: >>126440, >>126441
>>126439
А які там пільги?
Replies: >>126443, >>126446
>>126439
У нас, кстати, давно уже планомерно поднимают цены на сигареты. Панове, что это значит? Что мескали более европейские, чем хохлы, или же хохлы двигаются в русский мир? ЩО ЗА ЗРАДА, ПАНОВЕ?!
Replies: >>126445, >>126447
В Великобритании украли ЗОЛОТОЙ УНИТАЗ под названием "АМЕРИКА".
А вы ещё над януковощем смеялись.
Replies: >>126448
>>126440
Минусы и плюсы проживания в Германии.
Минусы:
1. Маленьких немок отбирают у родителей для специальных публичных домов, где их беженцы ебут. А если родители не отдают, то их в Гуантанамо увозят всей семьей, вот такая ваша гейропа.
2. На уроках полового воспитания объясняют как правильно минеты делать, когда надо начинать стонать, а когда делать паузы и т.д.
3. Если родители не отдают своих детей в школы, то к ним домой приходят негры-воспитатели и ебут всех в сракотан.
4. Если чего турку скажешь, то он имеет право тебя пнуть и обоссать, а ты обязан встать на колени и cпеть нашид
5. Турков много, но ниггеров ещё больше. Полиция приезжает только когда геи-ниггеры подерутся с пидорами-турками, и тут уж у кого лучше еврей-адвокат, те и победили. А полисов потом с работы выгоняют.
6. По ночам вой стоит- это негры собак ебут
7. По улицам постоянно гей-прайды ходят, могут и прям домой зайти, самбу станцевать и ты тоже тогда самбу плясать обязан
8. А если танцевать самбу не умеешь, то тебя тоже в сракотан ебут, но не больно, а со смазкой из ГМО пальмового масла
9. Наркота легальна, все марихуаной колются и бутылки со шприцами потом на улицы выбрасывают.
10. Сатанисты в Кёльнском соборе Behemoth на органе играют и тверк пляшут
Плюсы (их гораздо меньше):
1. Если в армию пойти, то там можно бабахов пытать и из самолётов расстреливать, а если шахиды набигают, то можно их из пулемёта, и можно аулы потом грабить.
2. Можно голосовать за Гитлера и зиговать, и на Тиграх ездить
3. Собаки там не кусачие, потому-что им все зубы выбивают, чтобы неграм было их удобнее ебать. А если зубы не выбил, то у тебя страховку аннулируют, и когда СПИДом заболеешь тебя не лечат.
4. Если ты фемка, то тоже имеешь право обоссать немца, но только паранджу надев и только в сопровождении своего мужа-турка.
5. Куколдам бесплатно негров раздают, негры чёрные, как ночь, ночь нежная как суфле, а суфле размером с хуй негра- сразу в рот просится.
>>126441
>Панове, что это значит?
Дофига разных мотивов могут быть. Может хотят в казну больше собрать, а может количество курящих уменьшить (и то по разным причинам).
>>126440
Те самые которые появились недавно, когда европа как раз начала загнивать беженцами. Во время развития никаких льгот там не было, и даже существующие milk snatcher украла.
Replies: >>126449
>>126441
>мескали более европейские
>хохлы двигаются в русский мир
Якщо обидва тезиси правильні — зради нема. Але на жаль, до Європи ви не рухаєтеся. У вас свій шлях.
Replies: >>126465
>>126442
Унітаз європейської конструкції чи американської? Це важливо.
Replies: >>126466
>>126446
Ну так у нас, певне, досі пільг набагато більше — радянська спадщина.
Replies: >>126451
>>126449
>досі пільг набагато більше — радянська спадщина
Их больше, потому что осталось советское поколение, которое не умеет жить самостоятельно и не имеет накопленных капиталов. Если бабушкам 30-х лет рождения убрать льготы, они просто умрут. А если бы этих льгот с 30-х не было, они бы подготовились к тому чтобы жить по средствам. Новые поколения уже умеют, и им льготы постепенно снимут.
>>126451
>которое не умеет жить самостоятельно
В 90-х це нікого не їбало, бабці заробляли на ринках. Багато хто лишилися.
Replies: >>126455
>>126451
>Новые поколения
>льготы постепенно снимут
Особливо численним ветеранам ЗАЩО, яким їх лише нещодавно видали, еге.
Replies: >>126456
>>126452
То в городах, а сельские или не заметили 90х или поумирали.
Replies: >>126460
>>126453
Ветеранам везде льготы и почет. Но нужно различать льготы типа выделенных мест парковки и прохода без очередей, и субсидии на коммуналку с подобными.
Replies: >>126461
>>126454
>придибашки
Яка ж свиномова дегенеративна, очманіти можна.
>>126454
Альзо, перефірс.
>>126454
>уші пухнут
>>126455
Телепню, якраз сільські й возили. Бо було що продавати.
Replies: >>126463
>>126456
Ну от пільговий проїзд у транспорті — це котра категорія?
Replies: >>126462
>>126461
Плохая. Государство должно вкидывать деньги в интеграцию ветеранов в общество, чтобы они могли заработать себе на проезд. А хорошая категория -- это немонетизируемые льготы, как тот же проход без очереди где-то.
>>126460
Для сельских разницы между 80ми и 90ми практически нет, они в глуши живут и правительства никогда не видели. И уж тем более в город они не поедут продавать, если город ближайший за 200 км. Ты с пригородом путаешь.
Replies: >>126464, >>126468
>>126463
>в город они не поедут продавать, если город ближайший за 200 км
Не верзи дурниць, від Вапнярки до Одеси набагато більше. Їздять же й досі.
>Ты с пригородом путаешь
А села коло міста — не села, чи що?
>>126447
Европа осталась только в России. Пидоры, куколды, фемки, хохлы - це не европа.
Replies: >>126469
>>126448
Итальянец вроде какой-то его сделал
Replies: >>126470
>>126451
>не имеет накопленных капиталов.
С 3к хрювней-то дохуя можно накопить, лол
Replies: >>126471
>>126463
>тем более в город они не поедут продавать,
Сами себе что ли продают? Ебать ты поехавший селюк
>>126465
А що ж тоді? Вам Петро I ще три століття тому педерастію до дупи заливав, примусивши голити бороди. Чоловіки ходили в панчохах і гульфіках. А римляни взагалі в жопу їбалися.
Replies: >>126478
>>126466
Яка різниця, хто? Я про конструкцію питаю.
>>126467
Ну як-он у Приваті: щомісячний платіж 50 хрювень на депозит, і щодоби округлення залишку на рахунку, щоб був кратний 10 хрювням (решта теж перераховується на депозит). Поволі-поволі — грошики капають.
Replies: >>126472
>>126471
До речі, про Приват: я тут форси了 приватівську свиню ще до того, як прийшли москалі й принесли свинофорс: >>16533 Десь іще піст із повною галереєю був.
Є більш актуальна версія пічкуру?
Replies: >>126474, >>126475
>>126473
Дотепно, до речі, що москалі тут споріднилися з румунами й болгарами. Це перемога?
Replies: >>126476
>>126473
Так вроде ничего не изменилось, у нам старый император, а зелупа - жыд
Replies: >>126481
>>126474
Румын, плиз
Replies: >>126477
>>126476
>ĥħƕřŗŕýüúũ
>>126469
Но ведь хипсторы-пидоры наоборот бородатые
Replies: >>126479
>>126478
Так це зараз.
Replies: >>126480
>>126479
Он предвидел
Replies: >>126482
>>126475
У Литві нового президента обрали, приміром, й у Франції.
Replies: >>126483
>>126480
То бояри — підори?
>>126481
В первой Франции вообще геронтофил, а литва же вроде в африке?
Replies: >>126485
Ліл, от хто тут головна свиня >>40039
Replies: >>126489
>>126483
>геронтофил
Це релігія?
>а литва же вроде в африке?
А Росія десь в Австралії?
Replies: >>126487
КОТЕЛ >>39498
Дідько, скільки ж чудового контенту потонуло на цій бірді. Треба її всю рятувати.
>>126485
>Це релігія?
Возможно.
>Росія десь в Австралії?
Не австрия только в австрии. А то что Латвию и Ливию перепутал - ну бывает, одинаково беззадачные параши.
Replies: >>126488
>>126487
Які ще задачі в них мають бути, бовдуре?
Replies: >>126490
>>126484
Так это ж мой акк и моя картинка. Сорримакаку тогда знатно дупу припекло.
Replies: >>126491
>>126488
А их и нет, они нахуй не нужны.
Replies: >>126492
>>126489
Го, ну то можеш вважати мій закос під тебе помстою, ліл.
>>126490
Кому?
Replies: >>126493
>>126492
Никому
Replies: >>126494
>>126493
Ну от тому вони й незалежні.
Replies: >>126495
>>126494
Типа как неуловимый Джо
Replies: >>126497
>>126496
>поросенком Поросенко
Replies: >>126500
Щас хрюкну
Replies: >>126499
>>126498
САЛА УКРАИНЕ ХЕРОЯМ САЛА РАШКА СКОРО РАЗВАЛИТСЯ СКОРО ОЧЕНЬ СКОРО А ЕЩЁ Я НЕ КИЦЯ СОВСЕМ НЕ КИЦЯ
>>126497
Бери вище, там ПОРОСЕНОК ИГОРЬ.
>кішечка
Какие же хохлы дегенераты, пиздец просто
Интересно, а немцы тоже ходят по всему интернету и объяснют французам с англичанами, что их страна называется Дойчланд, а не какая-то там Алемань и уж тем более не Джёрмани?
Обзмеился
BREAKING: Oil prices surge by 18%
Replies: >>126505
>>126504
То есть блохастое необучаемое ПВО-куколд класса земля-земля, РСЗО "ПОСРИВРОТ" снова обосралось? Правильно я перевёл?
Как же так, не могли же пиндосы продать заливным мартыхам нерабочую хуиту за несколько миллиардов? Или могли?)))
Replies: >>126509
На Алмаз-Антее наверное третий день пьянка уже
>>126505
Дык надо ещё уметь пользоваться. Сирийцам дали С-300 (или 200? я уже не помню), так они по российскому же самолёту ебанули. Донбасянам дали Бук -- попали по гражданскому самолёту. А так системы ничего, хорошие.
Replies: >>126510
>>126509
А кто арабов обучал? Не пиндосы ли?
Replies: >>126511
>>126510
Даунбасянм даже лично бригаду военных прислали, помогло это им? Сколько обезьян не учи, они умнее не станут.
Replies: >>126512
>>126511
Донбасс как раз великолепный пример применения ПВО. Вся боеспособная авивиация хохлов была уничтожена, а оставшаяся больше не поднималась с аэродромов. За месяц блядь завоевали господство в воздухе.
Даже сложно вспомнить другой такой разъеб.
Replies: >>126513
>>126512
>Донбасс как раз великолепный пример применения ПВО. Вся боеспособная авивиация хохлов была уничтожена, а оставшаяся больше не поднималась с аэродромов.
Воевать с тогдашней армией много ума не надо, это люди которые никогда в боевых действиях не участвовали. Вспомни самое начало конфликта, когда военные приезжали на бтрах восстанавливать порядок, а под них бросали селян и под этим соусом тупо отбирали технику, поскольку мирняк никто трогать под свою ответственность не хотел.
А как только дошло дело до настоящего ПВО, так сразу пальнули куда попало. Смех смехом, а ведь в одной из версий пропагандонов там рядом пролетал самолет путина. Что если бы в него попали?
Replies: >>126514, >>126519
>>126513
>Воевать с тогдашней армией много ума не надо,
Много-не много, а факт остаётся фактом. Это самый эпичный отсос авиации у ПВО в мировой истории. А что кто-то там хохлы ещё и гражданский лайнер сбили, это вообще похуй. Их и пиндосы сбивали, и кто угодно. По крайней мере хоть что-то сбили, в отличие от блохастого вечнососущего РСЗО Патриот.
Ах да, а сепары дохуя раньше воевали? Особенно ПВОшники, про которых и речь?
Replies: >>126515
>>126514
>Их и пиндосы сбивали, и кто угодно.
Сбивали многие по разным причинам, но частенько таки выплачивали компенсации.
>Ах да, а сепары дохуя раньше воевали?
Так это ж контрактники в отпуске. Как бы дохуя, у них работа такая. Россия почти непрерывно воюет на протяжении всей истории -- чечня, абхазия, приднестровье, игилы, цар.
Replies: >>126517
>>126515
>Так это ж контрактники в отпуске. Как бы дохуя, у них работа такая. Россия почти непрерывно воюет на протяжении всей истории -- чечня, абхазия, приднестровье, игилы, цар.
Нихуя себе, и где же там воевали ПВОшники? Авиация чечни была уничтожена на аэродромах в первый день войны. В приднестровье и абхазии ПВО не участвовало. Игил и цар были уже после генотьбы.
У хохлопво опыта и то больше, они в грузии Ту-22 сбили. Единственный раз когда хохлы не обосрались на войне.
>Сбивали многие по разным причинам, но частенько таки выплачивали компенсации
В контексте данного разговора это значения не имеет.
СМИ раскрыли план объединения экономик России и Белоруссии
МОСКВА, 16 сен — РИА Новости. Правительства России и Белоруссии планируют создать единые Налоговый и Гражданский кодексы в рамках частичного объединения двух экономических систем с января 2021 года, пишет газета "Коммерсант".
Отмечается, что, помимо этого, Москва и Минск намерены унифицировать учет собственности, почти полностью объединить банковский надзор при сохранении двух центробанков, ввести единый регулятор рынков нефти газа и электроэнергии и установить гармонизированное государственное регулирование отраслей.
Издание подчеркивает, что такая степень экономической интеграции выше, чем у Европейского союза, и добавляет, что с 2022 года речь может идти о фактически конфедеративном государстве, которое тем не менее не будет равноправным для обеих сторон, поскольку российская экономика в 29 раз крупнее белорусской.
В конце 2018 года Минск и Москва договорились о создании рабочей группы по урегулированию проблемных вопросов и развитию интеграции, позже стороны обменялись предложениями по сотрудничеству.
Ранее глава Минэкономики республики Дмитрий Крутой сообщал, что пока позиции сторон согласованы на 80 процентов, оставшаяся часть вопросов носит лишь "принципиальный характер". По его словам, страны намерены к 2021 году прийти к единым отраслевым рынкам, в частности, энергетическому, транспорту, сельскохозяйственной и промышленной продукции.
>>126513
>Воевать с тогдашней армией много ума не надо
А сейчас-то что изменилось? У вас появились самолёты вместо советских ржавулек? Противорадиолокационные ракеты? Комплексы бортовой обороны на вертолётах? Хоть сколь-либо современные комплексы РЭБ и РТР? Да нихуя не изменилось, как в 2014 вас сепарское ПВО нагнуло, так и в 2019 нагнёт, если осмелитесь с аэродромов подняться.
И то у сепаров ничего серьёзнее буков и ПЗРК нет, можно только представлять размер отсоса у настоящей российской эшелонированной ПВО с ЗГРЛС и ДРЛО.
Replies: >>126520
>>126519
>У вас появились самолёты вместо советских ржавулек?
А нахуя они? У бабахов авиации нет.
>А сейчас-то что изменилось?
Ну как ты думаешь, почему наступление захлебнулось, и у них остались только Донецк, Луганск и полтора села рядом?
Replies: >>126521
>>126520
>Ну как ты думаешь, почему наступление захлебнулось, и у них остались только Донецк, Луганск и полтора села рядом?
Про минские соглашения слышал?
>А нахуя они?
Бомбить мирные города
>У бабахов авиации нет.
У вас тоже теперь нет азазаза
Replies: >>126522
>>126521
>Про минские соглашения слышал?
Как ты думаешь, почему они появились?
>Бомбить мирные города
Я ж говорю -- у бабахов самолётов нет. Россия конечно может попробовать напрямую бомбить, но это будет очень нехорошо с точки зрения новых санкций.
Replies: >>126523
>>126522
>Как ты думаешь, почему они появились?
Потому что Мерекль с Олландом кинулись в ноги Императору что бы пощадил хохлов. Напоминаю, обоим минским предшествовали крупнейшие разъебы хохлоту, иловайск и ебальцево, никаким "захлёбыванием" там и близко не пахло, скорее наоборот.
>ж говорю -- у бабахов самолётов нет.
Так и у вас нет. То есть вы на уровне "бабахов".
>Россия конечно может попробовать
Россия - не сторона конфликта. Напомнить тебе как вы разбомбили Луганскую ОГА, и потом хрукали про кондиционер?
Replies: >>126525
И вообще, тему не уводи. Попильное ПВО-куколд ожидаемо обдристалось в очередной раз, это факт. Хаоситы, кроме того, закотловали ещё 2 бригады саудов, около 6000 человек. При том что военный бюджет СА больше российского, а хуситы - голожопые наркоманы в шлёпанцах.
Воистину, хохлы, вам повезло, звание самой вечнососущей армии переходит к саудам.
Replies: >>126526
>>126523
>Потому что Мерекль с Олландом кинулись в ноги Императору что бы пощадил хохлов.
Чудесный у тебя мирок =)
>Так и у вас нет.
Не летают именно туда != нет.
>Россия - не сторона конфликта.
Про ихтамнетов уже даже карлик перестал говорить.
Replies: >>126528
>>126524
>хуситы - голожопые наркоманы в шлёпанцах
Саудиты тоже. Все бабахи такие, поэтому они вечно войны проигрывают.
Replies: >>126527
>>126526
>Саудиты тоже
Ну это ты загнул, бабла у них куры не клюют, новейшая американская техника, вся хуйня. И всё равно отсос за отсосом.
>>126525
>Чудесный у тебя мирок =)
А что не так-то? Или под иловайском и ебальцево вы победили?
>Не летают именно туда != нет.
А толку от них при таких раскладах? Стоять в ангаре и жрать бабло? Распилили бы уже на цветмет, не позорились.
>Про ихтамнетов уже даже карлик перестал говорить.
Тут хз, не слежу за высказываниями карликовой зелупы.
Replies: >>126531
ПОКУПАЕШЬ НА АЛИ 10 КВАДРОКОПТЕРОВ ПО 500 БАКСОВ
@
ДОСТАВКУ ОФОРМЛЯЕШЬ В ЙЕМЕН ГОСПОДИНУ В ПИДЖАКЕ
@
ГОСПОДИН В ПИДЖАКЕ СНАРЯЖАЕТ ИХ БАБАХ-УСТРОЙСТВОМ
@
ТЕМНЕНЬКОЙ НОЧЕЧЬКОЙ, НЕ ЗАМЕТИВ ШВЯТЕЙШУЮ ПВО, НАЕБЫВАЕТ 50% НЕФТЕДОБЫЧИ АРАБСКИХ ОБЕЗЬЯН
@
ШВЯТОЙ БАРИН В ЯРОСТИ ПЛАНИРУЕТ УЕБАТЬ ПО НЕФТЕДОБЫЧЕ ПЕРСИДСКИХ МИМОКРОКОДИЛОВ
@
НЕФТЕРОДИЦА ТУЗЕМУН
@
СВЕРХДОХОДЫ ОТ ЭКСПОРТНА НЕФТИ ТУЗЕМУН*2
@
УДАЛЯЕШЬ УЧЕТКУ putin_rus@aliexpress С КИТАЙСКОГО САЙТА, ОСТАВИВ ОТЗЫВ ПРОДАВАНУ 5 ЗВЕЗД
Лол, +18% брент
>>126528
>А что не так-то?
То что по комментариям участников, самым раздраженным и недовольным там был пыня, поскольку для него условия "соглашений" оказались не очень выгодными.
>А толку от них при таких раскладах?
А толку от ЯО в России, если оно никогда не будет использовано? Толку от миллионной армии в КНДР? Чтобы всем показывать что оно есть и может быть использовано.
На Донбассе использовать самолёты нет смысла, потому что переводу бомбить артиллерией можно, а в тылу это глупо и опасно, можно по селянам попасть.
>Тут хз, не слежу за высказываниями карликовой зелупы.
А зря, за своим президентом ты должен следить. Конечно не всё он лично говорит, но при ихтамнетов он таки признавался.
Replies: >>126532
>>126531
>То что по комментариям участников, самым раздраженным и недовольным там был пыня, поскольку для него условия "соглашений" оказались не очень выгодными.
Ты сейчас серьёзно сравниваешь кто там что сказал про настроение путина с очевидными фактами разъеба свиноармии перед минском? Хуйню какую-то несёшь. Сначала, якобы, наступление захлебнулось, тогда чем Путину быть недовольным, ловко выкрутился наоборот.
А вот то что хохлам дали пизды и именно в этот момент его европейские партнёры управишвают о перемирии, и он этим недоволен - куда логичнее.
>Чтобы всем показывать что оно есть и может быть использовано.
Вы уже показали и использовали. От такого позора теперь не отмыться.
Replies: >>126533
>>126532
>с очевидными фактами разъеба свиноармии перед минском
Очевидны они только в твоей голове. Факт в том, что мы видим как лугандоны окуклились в мизерных территориях, и российская армия дальше не прошла. ничего что было написано в минских соглашениях россия не получила, всех местных царьков перебили или выгнали, корридора в крым не, санкции не сняли. Охуенное перемирие.
>От такого позора теперь не отмыться.
А зачем вам отмываться? Чуркостраны типа Венесуэлы и так купят всё что скажете, у них выбора нет, и на репутацию там всем плевать. А развитым странам и без позора было похуй на русню.
Свінарьов, я тобі співпляшників знайш7.
>>126533
Факт в том, что на момент начала АТО сепары контролировали один ебучий райцентр Славянск, а теперь контролируют Донецк с агломерацией.
Replies: >>126537
>>126535
Начинают всегда с нуля, ты бы ещё с первого российского военного начал считать. Надо смотреть на ожидание и реальность. Хотели-то они 6 областей целиком, а получили огрызки двух, при чём их ни присоединить ни бросить теперь нельзя. Более того, они эти два огрызка даже между собой не могут объединить, и там даже игрушечная таможня есть!
Replies: >>126538, >>126543
>>126537
> Надо смотреть на ожидание и реальность. Хотели-то они 6 областей целиком, а получили огрызки двух
Replies: >>126539
>>126538
>врети
Replies: >>126540
>>126539
>>врети
Replies: >>126541
>>126540
О, знову москаликів привезли?
>>126533
Что, свинка, БРЕШИТИ? Иловайск и Дебальцево были победами ВСУ?
Replies: >>126545
>>126537
Хуясе свинаренка только выиграла от проёба двух областных центров. Свиным молоком с утра впоролся что ли?
Смоктанули, москалики? Експлуатації свиней кінець.
>>126542
>здали німцям половину європейскої частини СРСР
>докоряють українцям двома пройобаними котлами
От же лицемірні тварюки.
До речі, ви ж японцям колись віддали Курили й половину Сахаліну. А через кілька років повернули. Це теж непробачуваний обісрамс?
Replies: >>126546
>>126545
А, перепрошую — навіть не через кілька років, а аж у WWII. Виправдовуйтеся, москалики. Як можна було просрати землі якимось піхвооким дикунам?
Replies: >>126547, >>126555
>>126546
Японцы уже не были дикарями в это время. Скорее наоборот, культура у них побогаче совков была. Японцы-то в случае неудачи гордо делали сэппуку, а совковые вожди отчитывались что проигрыш это на самом деле победа, и получали за это звёздочки.
Replies: >>126548, >>126554
>>126547
Суїцид — се ознака високої культури? Ти знову дрищеш до штанів, анімукурво?
Replies: >>126549
>>126548
Конечно. Дикарям лишь бы пожрать да поспать, а высокая культура определяется в том числе понятием чести и необходимостью её сохранения.
Replies: >>126550
>>126549
Честь — це рівень десь Нового часу. Москалі вже були попереду.
Replies: >>126551
>>126550
Москали были попереду до образования совка. Потом скатились обратно, поскольку у пролетариев ввиду скудоумия и преступной среды чести нет в принципе.
Replies: >>126552
>>126551
>Москали были попереду до образования совка
Так до совку ще 12 років було. Чому так і не повернули?
>скудоумия и преступной среды
Стереотипи-стереотипчики.
Replies: >>126553
>>126552
Тю, 17 же. Кому скляночку сечи?
Replies: >>126556, >>126557
>>126547
Как раз на тот момент нет. При Сталине была нихуёвая личная ответственность, и даже верхушка правительства и партии знала, что за ними может ночью приехать чёрный воронок, как за простым смертным. Это уже ебучий хохяцкий рагуль хрущёв номенклатуру расплодил.
>>126546
Зато потом ещё Маньчжурию и курилы у них отобрали. Вообще, была неплохая мысль поделить островных пидаранов на зоны оккупации, как Польшу Германию. Жалко что не срослось.
Replies: >>126559
>>126553
Вылей на свинаренку
>>126553
Не скляночку, а баночку
Replies: >>126558
>>126557
Гаразд. Виливаю баночку сечи на Каце.
>>126555
Ну от і ми повернемо Крим і Донбас, ще й Кубань із Воронежщиною на додачу хапнемо :P Через кілька десятків років, коли Путін помре і на зміну прийде якийсь недолугий Овальний, що розвалить Рашку. А зараз можете вихвалятися тимчасовою «перемогою» власних штанів.
Replies: >>126560
>>126559
>Ну от і ми повернемо Крим і Донбас, ще й Кубань із Воронежщиною на додачу хапнемо :P
Вы сначала повертайте, а потом нахрюкивайте. АТО может и наоборот, ещё что-нибудь отвалится.
До речі, москалики, зима ж на носі. Чом не рохкаєте, що вже цього року хохли неодмінно й остаточно ЩАМЁРЩНУТ? Втрачаєте хист, москалики.
Replies: >>126562
>>126561
>Чом не рохкаєте,
Мы же не хохлы
>ЩАМЁРЩНУТ
Обязательно ЩАМЁРЩНУТ, а если ещё и транзита с НГ не будет, то полный пиздец.
Replies: >>126563, >>126564
>>126562
>Мы же не хохлы
Так, ви не хохли, ви свині.
>а если ещё и транзита с НГ не будет,
А він тут до чого? Ви маєте не лише хохлам у дупу залити, а й усій Центральній Європі? НАТО вам це не пробачить.
>>126562
>Обязательно ЩАМЁРЩНУТ
Главное ВЕРИТЬ
Replies: >>126565, >>126566
>>126564
ПРЕШВЯТАЯ ПОКЛОНСКАЯ ГОЛОДОМ ХОХЛОВ ЗАМОРИ
>>126564
>совсем не замёрзли, а университеты закрыли назло мескалям
СУГС!
Replies: >>126567
>>126566
Университеты в начале отопительного периода все годы закрывали, ибо теплосети говно. Как только включают, сразу везде прорывает.
Replies: >>126569, >>126572
Дотепный кадр, наче не рыг — а балакае азиривкою.
Replies: >>126570
>>126567
Не на початку, а взимку, телепню. І не завжди, а лише років зо п'ять тому це почалося.
>>126568
Блін, тюн ін, я хвылын дєсять его слухаю, а вже пид столом.
Діііііііііііііііііідько, я ж ма7 щодня постити цей пічкур. Чому ви мені не нагадали, га? Видаю по 3 (три) слоїки сечі кожному.
Replies: >>126573
>>126567
Охуенная перемога!!!
>>126571
Баян
Replies: >>126574
Replies: >>126576
ЗАТО НЕ ЗАМЁРЗЛИ КАК ВАМ ТАКОЕ МЕСКАЛИКИ?!)))))))
Replies: >>126577
>>126574
Он же тоже хохол. Кокой песдец
>>126575
Так на біса той газ, його й провели лише нещодавно. А до деяких сіл і досі не довели.
Официальная церемония открытия многонациональных командно-штабных учений Rapid Swine-2019 («Стремительная свинья-2019») на базе международного центра миротворчества и безопасности Многонациональной академии сухопутных войск им. гетмана Кульчитьского во Львовской области.
>>126578
Лайно ваша ієрархія. Довкола одні півні, а пахан (Росія) один? Ким він тоді керує? Як рятується від півнів?
Replies: >>126587
>>126578
Альзо, «Едельвейс» — це фонд славнозвісного молдавського олігарха Влад Плахотнюка, на біса вони взяли зашкварений логотип?
>>126578
>грузия.jpg
Ёбаный каргокульт.
Хохлы вообще сборище небритых дегенератов в футболках.
>>126579
Пахан у вас США, он вас ебёт и кормит помоями.
Replies: >>126588, >>126600
>>126587
Ну ты уже совсем перестал стараться, даже врёти какое-то тихое.
Replies: >>126589
>>126588
Утро только началось, а какел уже порвался. Чому так?
Replies: >>126590
>>126589
Ты ненастоящий какел.
Ты думаешь что ты в интернете с человеком разговариваешь, а ты с огромной свиньёй разговариваешь, хохлом-оборотнем.
Replies: >>126593
Подводная лодка "Омск" поразил "Гранитом" судно-мишень в 350 километрах.
Крейсер "Варяг" и мрк поразили "вулканом" и "москитами" надводные мишени в 500 и 130 км.
>>126591
Да ладно, тебя никто человеком и не считал.
Replies: >>126595
Replies: >>126596
>>126593
>Хрук
>>126594
Микола Хрук
Replies: >>126601
>>126587
>Пахан у вас США, он вас ебёт и кормит помоями
Так а ви тоді хто? Менти?
Replies: >>126610
>>126596
Щось не так, Ігорю Хрюкін?
Replies: >>126602
>>126601
Сам ты Игорь Пукин.
Replies: >>126603
>>126602
Очманіти, свиня роззявила писок і щось рохкає проти положняку! Ану тримай прутнем по лобі, тварюко.
Replies: >>126604
>>126603
Иди пили пересвин.
Replies: >>126607
>>126604
До нової нитки кроком руш! >>126605
>>126600
> ви тоді хто?
Мы те кто почувствует отдачу от оружия.
Replies: >>126630
Reply to thread #126255
>qbispoilerscodecolor// comment