Книготрід #1

Класичний ПРОЧИТАВ-ЧИТАЮ-ЧИТАТИМУ трід стартує тут.
Для книгоскептиків - срач літературанепотрібна також можна починати тут.
Ну і звісно ж, реквести - допоможемо анонові знайти саме ту.
За правилами хорошого тону, і почну.
Сьогодні прочитав оповідання Григіра Тютюнника "Тайна вечеря". Написано добротно що очікувано, соковито, грайливо, також люблю живу мову автора. Кінцівка дуже несподівана. Рекомендую.
Паралельно домучую Еміля Золю "Жерміналь". Не найкраща писанина, автор пише доволі халтурно й не рівня іншим французьким класикам хоч його й рівняють учіхі. Втім історія мені цікава, хочу дізнатися, чим же все закінчилося.
Яку наступну книги планую прочитати? Зазвичай не планую, чесно кажучи. Або навіть як щось думаю собі, то потім усе одно читаю інше. А думаю про Стендаля "Червоне і чорне", яке я чомусь оминув у школі. І добре, що оминув - зможу сприйняти чистим оком, без лайна, яке втирають учіхи.
>>96897 же есть, ну.
Replies: >>133544
>>133520
Ні, дякую.
Replies: >>133547
>>133544
Що дякую? Це не питання. Твоя нитка не перша, а п'ята.
Replies: >>133551
>>133547
Не знаю, хто створював ті попередні, але там з теми і з опису не зрозуміло, що то книготрід. Отже, це перший.
Replies: >>133553
>>133551
От же ж дитинча, хіба не вмієш назву треду прочитати? Цей п'ятий, а четвертий ще живий.
Replies: >>133554
>>133553
Я бачив той трід і подумав, що то про е-книги. ОП-ові варто формулювати тему чіткіше в такому разі. Однак я дописуватиму в цю тему.
Replies: >>133600
>>133554
Той тред старший, тому його назва багато раз змінювалася. Ти звісно можеш писати сюди, але чи тебе підтримають…
Replies: >>133606
>>133600
>але чи тебе підтримають
Ліл, та я не бачу на борді великої охоти говорити про літературу. Тож, як видається, писатиму сюди сам по можливості.
Золя мене таки здивував. Сьогодні прочитав сцену, де ворохобні шахтарки вирвали одна баба голими руками причинне місце в мертвого вже крамаря що цим злидаркам був давав набір тільки якщо вони дозволяли йому їх відпорати, а потім несуть його як прапор, настромивши на дрюка, перед будинком з панами.
Думаю, радфемкам би сподобалося. Але радфемки ж читають усяку хуйню.
Replies: >>133733
>>133732
>несуть його
// себто відірване причинне місце
Reply to thread #133516
>qbispoilerscodecolor// comment
Maximum number of attachments: 5
Maximum total files size: 19 MB