Понадсвинючої очкової мініжопери верстатна нитка

Rollover thread
Thread / Gallery
>>159881
>Понадсвинючий Свинарчук, нумо зізнавайся чим ти понадсвинючі баґи верстки в понадсвинючій жопері міні понадсвинючо дебаґуєш?
>>159904
>ngrok і server:console, що ще треба?
=== Стіна від москалів ===
>ngrok
А цей костиль тут нащо?
>server:console
Пише ECMAScript errors на білому фоні з червоним вічком та й все.
Replies: >>160058, >>160866
>>159904
>що ще треба?
Девтулзами обмазатись хочу, мов біла людина. БЖМ!
Replies: >>160059, >>160138
Понадсвинючий Свинарчук, бігом стіночку закривай доки москалі не набігли!
Replies: >>160060
>>160030
>А цей костиль тут нащо?
Щоб ходити на засервлене на локалгості. Якщо сервиш публічно, то не треба.
>Пише ECMAScript errors на білому фоні з червоним вічком та й все.
Вітаю, у консолі порожньо!
>>160031
>Девтулзами
Ич гіпстер який.
На одній із робіт мені оповідаху про мітичний самописний аналог FireBug, що вставляється скриптом безпосередньо на сайт. Пошукай, напевне щось готове є. Але ванґую, що воно все одно в Opera Mini без доробок не запрацює, тож ліпше й не намагатися.
>>160040
Стіночка ж діє лише в танцювальній нитці.
>>160059
Ось знайдих для віслюка, спробуй.
>>160061
А втім, воно наче в самого віслюка й вбудовується. Не годиться.
Replies: >>160075
>>160059
А осьо величенька підбірка всякого.
Replies: >>160066
>>160061
>>160064
Так воно ж не врятує якщо віслюки та оглядачі включно з десктопною престооперою все показують чудово, а в мініопері воно розповзається кудись. Тепер зрозуміло чому на мініоперу всі поклали прутня — навіть при сильному бажанні відсутні адекватні інструменти для розробки й лагодження баґів під неї.
Replies: >>160071
>>160059
>Але ванґую, що воно все одно в Opera Mini без доробок не запрацює, тож ліпше й не намагатися.
Таки я теж підозрюю що черезжопоскриптові тулзи в мініжопері не запрацюють.
Replies: >>160072
>>160059
А жопоскриптовий аналог вогнежука таки існує, зветься Firebug Lite. Працює через javascript:, можна навіть в букмарки додати замість вбудовування на сайт.
>>160066
>а в мініопері воно розповзається кудись
І в мобільному вигляді теж?
Навіщо взагалі верстку в Opera Mini ладнати, це чергова дисципліна Спеціяльної Олімпіяди, ліл? Працездатність забезпечити — то вже добре. Чи замовник їбе, щоб усюди Pixel Perfect, навіть у ній?
>відсутні адекватні інструменти
Пиздець, гіпстота без девтулзів не може. Діди алертами дебажиху!
Replies: >>160073
>>160067
>черезжопоскриптові
Ти так кажеш, наче вбудовані не на JS, ліл.
Replies: >>160074
>>160071
>І в мобільному вигляді теж?
А в мініжопері ще й немобільний вигляд є? Пиздець.
>Навіщо взагалі верстку в Opera Mini ладнати
>вчергове ниє на льорі та недобірді що в мініжопері щось вкотре зламалось
Ну пиздець, визначся вже чого ти хочеш.
>Чи замовник їбе, щоб усюди Pixel Perfect, навіть у ній?
Ніт, для замовника то б надто дорого коштувало, може навіть більше за пердолінґ з віслюками. То є бажання з одним власним проєктом задрочитися, але ж адекватних інструментів катма.
>Пиздець, гіпстота без девтулзів не може.
Які ваші докази?
>Діди алертами дебажиху!
Я же ж літерами української абетки тобі написав — адекватні інструменти, через мініжоперу читаєш?
Replies: >>160078
>>160072
>Ти так кажеш, наче вбудовані не на JS, ліл.
Ключове слово — черезжопоскриптові.
>>160061
>>160062
Ліл, 50 зелених президентів за некомерційну ліцензію тулзи що інтеґрується з дохлим віслюком. Їх хтось іще взагалі купує?
Replies: >>160079
>>160073
>А в мініжопері ще й немобільний вигляд є?
Ну так. Opera Mini розрахована на те, щоб зручно користуватися сайтами, зверстаними суто під десктопи. Причому такі сайти досі працюють у ній ліпше, ніж розраховані на лопати: де все поховане під бутерброди, обмазане символьними іконками й величезними відступами, а ще триґерить раундтрип на кожен пчих.
Мобільний вигляд же примусово вишиковує всі елементи у стовпчик. На версіях для дуже слабких мобілок узагалі доступний лише він. І це вже не фішка суто OM, таке в багатьох старих мобільних оглядачах є.
>вчергове ниє на льорі та недобірді що в мініжопері щось вкотре зламалось
Так не верстка ж, а функціональність.
>Які ваші докази?
Ну як можеш, то не ний. Я кілька років взагалі не знах, що то таке, і програмувах собі вебню спокійно.
>через мініжоперу читаєш?
Так, і пишу зараз із неї, я ще в ліжечку лежу :3
Replies: >>160097
>>160075
Ну в кого якісь корпоративні застосунки на віслюкові зав'язані, то напевне купують. Он навіть програмістів на COBOL досі шукають же.
Replies: >>160098
>>160078
>Мобільний вигляд же примусово вишиковує всі елементи у стовпчик. На версіях для дуже слабких мобілок узагалі доступний лише він. І це вже не фішка суто OM, таке в багатьох старих мобільних оглядачах є.
Це ти про галку „перенесення слів” у налаштуваннях чи що? У мене без неї показує ліпше.
>Так не верстка ж, а функціональність.
Телепню, я ж тобі вже пояснював що коли через баґи елементи наїжджають один на одного, в тому числі на посилання чи контроли в формах, від того функціональність же страждає.
>Ну як можеш, то не ний. Я кілька років взагалі не знах, що то таке, і програмувах собі вебню спокійно.
Я теж, то й що?
>Так, і пишу зараз із неї
Ну то страждай, ліл.
Replies: >>160103
>>160079
>корпоративні застосунки
>персональна некомерційна ліцензія
Replies: >>160104
>>160097
>„перенесення слів” у налаштуваннях чи що?
Не бачих такого, ліл, у тебе який білд?
Перенесення слів по ширині екрану без зменшення блоків — це взагалі кілер-фіча мобільної Опери, цього навіть у инших сучасних лопатооглядачах бракує для перегляду неадаптивних сайтів. Але в Mini воно й не вимикається наче.
>від того функціональність же страждає
Я ж і кажу, що якраз через це не страждає, бо є мобільний вигляд, у якому елементи примусово вишиковуються в стовпчик. Більш того, навіть без нього нижні елементи іноді клікабельні. А страждати може ще з багатьох причин, до чого тут верстка?
>від того функціональність же страждає
То багато хочеш, кажу.
>Ну то страждай, ліл.
Та нє, від цього я не страждаю, я страждаю, ладнаючи бірду. Тут мало того, що треба окремий огрядний файловий сервіс на жабі в фоні тримати, окрім огрядної власне бірди на жабі, так ще й демон Gradle відімкнути не можна: тож процесів жаби насправді аж чотири, і жеруть вони усього ґіґабайти зо півтора. А ще після кожного редагування статики треба перезапускати бірду з перезбіркою, це взагалі пиздець.
Replies: >>160139, >>160144
>>160098
І такі збоченці бувають. Он коли AOL відімкнуша свій месенджер, якийсь збоченець написа свій OSCAR-сервер, щоб продовжувати користуватися викопним клієнтом до нього, ліл.
>>160031
>має_значення
Навіщо це огрядло, коли можна просто «варті»?
Replies: >>160140
>>160103
>в Mini воно й не вимикається наче
Пікріл.
>Я ж і кажу, що якраз через це не страждає, бо є мобільний вигляд, у якому елементи примусово вишиковуються в стовпчик.
Де?
>Більш того, навіть без нього нижні елементи іноді клікабельні.
Ніт.
>То багато хочеш, кажу.
Хотіти аби уеб-бравсер нормально показував уеб-сайт це багато? Ну пиздець.
>Та нє, від цього я не страждаю, я страждаю, ладнаючи бірду. Тут мало того, що треба окремий огрядний файловий сервіс на жабі в фоні тримати, окрім огрядної власне бірди на жабі, так ще й демон Gradle відімкнути не можна: тож процесів жаби насправді аж чотири, і жеруть вони усього ґіґабайти зо півтора. А ще після кожного редагування статики треба перезапускати бірду з перезбіркою, це взагалі пиздець.
Ніц не вдієш, то є жаба.
Replies: >>160149
>>160138
Аби перегукувалося з оригіналом же.
Replies: >>160150
>>160103
В україномовному інтерфейсі є „перегляд в один стовпчик”, але він мало що змінює, бо сайт і так пристосовується до малих екранів.
Replies: >>160151
>>160139
>Пікріл.
А, справді, я до opera:config рідко лажу :3
>Хотіти аби уеб-бравсер нормально показував уеб-сайт
Так це і не уеб-бравсер, це OBML-клієнт до транскодера, який працює на рушієві від бравсера.
І претензія не до сього, а до того, що ти гіроскутер для цього хочеш. В тебе ноги відваляться, якщо ти замість гіроскутера пішки пройдеш?
>Ніц не вдієш, то є жаба.
В сьому не жаба винна, бо як J2ME себе чудово почуває з кількома мегабайтами памʼяті? Винні жабомавпи.
>>160140
В оригіналі дієслово, а в тебе покруч якийсь.
Replies: >>160152
>>160144
>В україномовному інтерфейсі
Го, він таки існує?
>бо сайт і так пристосовується до малих екранів
Так я й кажу, що подібні сайти в цілому працюють в Opera Mini гірше, бо не враховують її специфіку.
Replies: >>160153
>>160150
Наче „варті” — то дієслово, ліл.
Replies: >>160167
>>160151
>Го, він таки існує?
Вилазь зі свого малоросійського марічкосвітику.
>Так я й кажу, що подібні сайти в цілому працюють в Opera Mini гірше, бо не враховують її специфіку.
А як її враховувати коли інструментів для цього нема, га?
Replies: >>160171
>>160152
Принайні одне.
Replies: >>160173
>>160153
>Вилазь зі свого малоросійського марічкосвітику.
Так мене туди західні корпорації туди й запихують навіщось. Ґуґель особливо, який навіть за англомовними запитами пхає передусім сруські сайти. Тим-то я й віддаю перевагу качці вже багато років, але запізно.
>коли інструментів для цього нема
Яких інструментів, курво? Для вебні треба текстовий редактор і web-сервер, все. Геть розледачіша.
Replies: >>160174, >>160176
>>160167
Але ж має — то одне дієслово, й вартує — дієслово. А варті — то прикметник, неуче.
Replies: >>160175
>>160171
>Так мене туди західні корпорації туди й запихують навіщось. Ґуґель особливо, який навіть за англомовними запитами пхає передусім сруські сайти. Тим-то я й віддаю перевагу качці вже багато років, але запізно.
Але ж качка начебто бере дані з руськомірського бляндексу, ліл.
>Яких інструментів, курво? Для вебні треба текстовий редактор і web-сервер, все. Геть розледачіша.
Фотошоп гімп пеінт.нет забув.
Replies: >>160178
>>160173
Та поїбати, частини мови переходять одна в одну, а в синтетичних мовах узагалі від контексту залежать :3
>>160171
Пиздець, понадсвинючий Свинарчук зовсім в своєму малоросійському марічкосвітику зашився.
Replies: >>160179
>>160174
>Але ж качка начебто бере дані з руськомірського бляндексу, ліл.
Тільки для кириличних запитів, і те не завжди. А якщо користати модифікатор site:, то гарантовано шукатиме не через бляндекс, бо з бляндексу його вже кілька років як випиляно якогось дідька. Певне, тому, що бляндекс для гуманітаріїв, які пошукові запити формувати не вміють, а ставлять пошуковикові запитання.
>пеінт.нет забув.
Се вже опціонально, якщо сайт використовуватиме растрову графіку. Зараз на чистому CSS можна чимало свистілок зробити. І пошукай-но тут графіку.
Replies: >>160180
>>160176
Нацимарічка відкриває для себе, що з москалями ворогує лише півтори пострадянські республіки, а решта світу має партнерські стосунки?
Replies: >>160183, >>160218
>>160178
>І пошукай-но тут графіку.
Знайшов!
Replies: >>160181, >>160182
>>160180
Молодець, тримай кочерегу. А тепер кнопочки пошукай.
Replies: >>160185
>>160179
>Нацимарічка відкриває для себе, що з москалями ворогує лише півтори пострадянські республіки, а решта світу має партнерські стосунки?
Це ти про турбіни, за які сіменс мусив виправдовуватись?
Replies: >>160184
>>160183
Так під санкціями ж тільки український Крим, до якого турбіни й поставлено, а материкова Росія нє. Оце зрада!
Replies: >>160186
>>160182
А навіщо кнопочки на сайті, де відсутні форми? Втім, знайшов скриптоту від ґуґлоаналітики, от же ж зрада.
Replies: >>160187
>>160184
Це ти про північні та інші турецькі потоки? Таки там багатокроківочка з метою витрясти з москалів побільше грошей на нікому непотрібні труби, перемога!
Replies: >>160188
>>160185
Я про флешку, телепню.
А ланка — то та ж кнопочка функціонально. Різниця між ними суто семантична.
Replies: >>160189
>>160186
>з метою витрясти з москалів побільше грошей
В світі капіталістичної гризоти є нормою намагатися витрясти побільше грошей, до чого тут конкретно москалі, курво?
Replies: >>160190
>>160187
Про яку флешку, довбню?
Втім, кнопочки таки є за останнім посиланням.
Replies: >>160192
>>160188
Так витрясають гроші зазвичай з вигодою для себе, а не просто так аби в сусіда сарай згорів.
Replies: >>160193
>>160189
>Про яку флешку, довбню?
Додатків не бачиш?
Replies: >>160195
>>160190
Так вигода очевидна: можна буде продавати скраплений газ сусідам, які зараз закуповують його у москалів.
Replies: >>160194
>>160193
Ну то тим паче. Нащо відкрито ворогувати з москалями без жодної користі й зиску якщо можна розвести їх на гроші і ще й на цьому заробити? Win-win.
Replies: >>160198
>>160192
Бачу звісно, але ж ’ за посиланнями не ходять та флешки не тицяють.
Replies: >>160199
>>160194
Так отож і питаннячко. Геополітичне положення України дозволяє чудово наживатися на проксуванні товарів та послуг між ЄС і Росією, як це роблять білоруси. Але ж із ворогом торгувати зась. Тепер усе ті ж білоруси, приміром, наживаються на авіа- та залізничних рейсах між Україною та Росією, бо ж напряму не можна :3
Replies: >>160202
>>160195
Заливати флешки можна, а тицяти нє, еге.
Ти й внутрішніми посиланнями на пости, гадаю, не ходиш?
Replies: >>160204
>>160198
А питаннячко в чому? Наживатися можна, головне киданути москалів :3
Білоруси поки що так не роблять.
Replies: >>160203
>>160202
>головне киданути москалів
Навіщо різати ка[/spoiiler]цапа, коли можна накачати його гормонами й доїти?
Replies: >>160205
>>160199
>Заливати флешки можна, а тицяти нє, еге.
Звісно, а ти як гадав?
>Ти й внутрішніми посиланнями на пости, гадаю, не ходиш?
А нащо за ними ходити?
Replies: >>160206
>>160203
З козла молока більше видоїш. Треба так щоб москалі самі несли гроші, а потім отримували дулю без маку.
Replies: >>160207
>>160204
>Звісно, а ти як гадав?
Що бірда не /dev/null.
>А нащо за ними ходити?
Вочевидь, тому, що вони на щось посилаються. От чудову карикатуру на Зелібобу ти так вочевидь проґави.
Replies: >>160208
>>160205
>Треба так щоб москалі самі несли гроші, а потім отримували дулю без маку
Вони ж дурні й агресивні, почнуть своє відбивати. На сильних штибу Німеччини не лізуть, а на Україну полізуть.
Replies: >>160209
>>160206
>Що бірда не /dev/null.
Я знаю.
>Вочевидь, тому, що вони на щось посилаються.
Так вони ж скриптотою обмазані.
Replies: >>160210
>>160207
>Вони ж дурні й агресивні, почнуть своє відбивати.
Так вони ж і так лізуть. Так хоча б ще грошики просруть й дупобіль отримають.
>На сильних штибу Німеччини
Ті москаликів вже киданули, ліл.
>>160208
>Так вони ж скриптотою обмазані.
Себто підвантажувати вміст посилання динамічно — се не ходити за ним? От довбень. Ти ще скажи, що якщо не качати відео з інтернетів, а тільки дивитися, то трафік не витрачається.
Replies: >>160212
>>160210
>Себто підвантажувати вміст посилання динамічно — се не ходити за ним?
Воно ж само підвантажується, без моєї участи доки я кнопочку блокування скриптів не тицьну.
>Ти ще скажи, що якщо не качати відео з інтернетів, а тільки дивитися, то трафік не витрачається.
Навпаки, якщо тільки дивитися то трафіку витратиться більше.
Replies: >>160213
>>160212
>без моєї участи
А курсором рухати — то не участь, телепню? Типове ментальне викривлення ЛМІ-мишовозів: кліки рахують, а кілометри, які гризун намотує — ні.
>якщо тільки дивитися то трафіку витратиться більше
А от це вельми сумнівно. По-перши, відеохвостинги перетискають відео. По-друге, якщо його не додивитися, то воно й не докачається. Якщо перестрибнути фрагмент, то він також може не скачатися, залежно від розміру мережевого буфера.
Replies: >>160214
>>160213
>А курсором рухати — то не участь, телепню?
Навіщо рухати курсором якщо достатньо крутити коліщатко?
>Типове ментальне викривлення ЛМІ-мишовозів: кліки рахують, а кілометри, які гризун намотує — ні.
Пиздець, латентний мишовоз не в курсі що сторінку під курсором можна крутити клявіатурою? Втім, курсор позиціонувати теж.
>А от це вельми сумнівно. По-перши, відеохвостинги перетискають відео.
Наче вантажити з хостингів ти будеш не те саме зашакалене мило.
>Якщо перестрибнути фрагмент, то він також може не скачатися, залежно від розміру мережевого буфера.
В голому оглядачі в вакуумі реклама ж може підвантажитись.
Replies: >>160215
>>160214
>коліщатко
Лінкріл.
>Втім, курсор позиціонувати теж
pointerkeys-тракторизм — це ще більше збочення, аніж мишовозство.
>Наче вантажити з хостингів ти будеш не те саме зашакалене мило.
Можна обрати якість. І качають зазвичай із торентів усяких, а там просто статичні файли певної якості, ще й часто стиснуті усякими застарілими xvid задля сумісности.
>В голому оглядачі в вакуумі реклама ж може підвантажитись.
Реклама де завгодно може підвантажитись.
Replies: >>160216
>>160215
>Лінкріл.
Навіщо ти мені постійно приносиш лінки де тебе обсирають з голови до п’ят і ще витончено кладуть купку зверху? То якась особлива форма ексгібіціонізму?
>І качають зазвичай із торентів усяких
То-то youtube-dl оновлюється частіше за релізи торент-клієнтів.
>Реклама де завгодно може підвантажитись.
В торент-клієнті?
Replies: >>160217
>>160216
>де тебе обсирають з голови до п’ят
А чом мене має обходити, що мене обсирають? Haters gonna hate.
>То-то youtube-dl оновлюється частіше за релізи торент-клієнтів.
Як десь DPI почнуть різати торенти, то й торенти-клієнти хутко оновлювати почнуть :3
>В торент-клієнті?
У всяких сцяних µTorrent'ах достеменно.
Replies: >>160218
>>160217
>Haters gonna hate.
>>160179
>Нацимарічка
Ліл.
>Як десь DPI почнуть різати торенти
В країнах третього світу? Хіба їх проблеми когось хвилюють?
>У всяких сцяних µTorrent'ах достеменно.
Проблеми неофілів, в давніх версіях реклами немає зате є тетріс.
Replies: >>160225
>Haters gonna hate.
>Нацимарічка
Де зв'язок, шизику? Ти Haters чита як Hitler?
>Хіба їх проблеми когось хвилюють?
А мешканці країн третього світу торент-клієнти не пиляють, по-твоєму?
>неофілів
Дотепно, тре' запам'ятати. Бо мої рутрумани чомсь не приживися; втім, це й не повний синонім.
Replies: >>160225
Reply to thread #160030
>qspoilerib// cscodehintcolor
Maximum number of attachments: 5
Maximum total files size: 19 MB
Paste images anywhere