Loading...
Normal, Gallery, Tree
Попередній національний тред: >>39740
>>54253
Цікаво, що означає номер купюри і чому він розширюється здогоридонизу. Натяк, що УА має зайняти місце окатого трикутника у світі? А чому озеро розміром з калюжу? Натяк на марні надії хохлів?
>>54434
403 Forbidden
>>54436
Вестимо форбидден, неборда ж не скачала, а ссылка одноразовая.
Гм.
Очередная перемога. Теперь без сладкого :)
>>54647
Да и хуй с ним. Как будто кому-то было дело, где порох деньги зарабатывают. Уж за богатсво и производство конфет его никто не ругал, имеет законное право.
Завантажив документ з сайту Верховної Ради, а там таке… Ще б .NFO доклали з Державним Гербом у аскі-арті.
>>55335
Від попередників залишилось.
>>55338
Яґби ж. 2015 рік.
>>55345
Та не документ, а система.
>>55358
Ну порівняно з усілякими коболопоробками це ще нічого. До речі, система "Рада" досі відображає дані у текстовому режимі та біпає під час голосувань? Чи таки завезли графоніум та свистілки, як у гейропці?
Привіт усім, куди ж це мене занесло? Не могли б ви ознайомити мене з цим місцем і розповісти трохи про себе?
>>55490
Пригощайся, братику. А ми тут просто цікавостями ділимося.
>>55493
Дякую, зберіг. Швидкий же ти одначе.
>>55495
Мене не просто кличуть Швидким Гонзаленко.
>>55498
Це під тебе ПТН ХЙЛ співають?
>>55490
А звідкіля приблукав?
>>55549
Чесно кажучи, вже й не пам'ятаю. Спочатку було подумав, що це чергова мертва дошка, яких і так повно, а тут, як виявилось, навіть по-нашому говорять.
>>55554
Живіша за решту укродощок. А розгадка одна: звідси не женуть москалів, а мирно кепкують з них. А вони з нас. Так і живемо.
>>55558
>Живіша за решту укродощок.
Але загалом москальською мовою.
>>55568
Роби більше укротредів. Укротреди самі не зробляться.
>>55569
Нащо?
>>55573
Щоб була хоч одна більш-менш жива укробірда. Наразі лишень Кропивач начебто копирсається, решта взагалі являє жалюгідне видовище.
Злетіло. Чекайте.
>>55611
Отакої. А навіщо таке піднімати на іншомовних ресурсах? Могли б зробити український форум і там задавати свої відповіді.
>>55614
SE шанують пошукові системи, а там вже можна розміщувати посилання на українські форуми.
>>55625
Пошукові системи шанують будь-який популярний ресурс. Якщо новостворений український ресурс стане популярним, то він може будет й вище за SO.
>>55633
>популярний
це
Ми, українці, винахідливі.
>>56598
Дешево пропонують, треба брати. Влітку буду в ньому морозиво зберігати.
Просвітлюйтесь.
А чого це у нацтреді пусто? У інших забавляєтесь, а сюди не заходите.
>>59361
А нащо? Нацтред був актуальним, коли бірда була окупована москалями. Наразі я відбиваю позиції і нитки на ґлаґні поступово імпортозаміщуються українськими. Хай тепер москалі Рассіюшкі тред пиляють.
>>59366
Але ж може борда стане молдавською або китайською. А ця нитка тредів залишиться останнім порятунком, метрополією, місцем де можна дихати спокійно. Поки місіонерські місії розходяться по усій борді, правителі та просто люди чистої нації сидять тут, попиваючи кров москальських немовлят.
>>59369
>Але ж може борда стане молдавською
Poate, eu permit.
>А ця нитка тредів залишиться останнім порятунком
Acesta va scufunda și va trebui să creați noul fir.
>де можна дихати спокійно.
Nu, moscovez uneori se ajunge aici.
Цей палац – символ майбутнього національного треду. Тільки звідсіля ми диктуєму борді свою волю.
>>59371
Ти неправильно це робиш, свиномасонська ложа має бути підпільною.
>>59382
Нащо? Вона мала б бути підпільною, якщо б це була москальська борда, яку ми б мали мету тихо знищити. А якщо свині тут правляча раса, то чому б їм не панувати відкрито, знущаючись над унтерменшами?
Як це україньскої мало? Усі фільми перекладаються на українську, навіть для російських субтитри пускають. Що він верзе і нафига ці квоти, якщо там і так майже 100% державною мовою?
>>59493
Так кажеш, наче зомбоскринькою лишень фільми показують. А передачі й музика?
>>59505
І багато ти бачив російськомовних передач без субтитрів?
>>59506
Ліпше покажи таку, я взагалі не пригадую, щоб передачі субтитрували чи ліпили на них знаки вікової категорії.
>>59524
Вікові категорії ніде не ставляться, вони не стали в нагоді. Я пам'ятаю, що колись їх було три: зелений кружечок, жовтий трикутничок і червоний квадратик. Із квадратиком було найцікавіше. Але потім вони якось зникли з ефіру зовсім.
>>59527
>не стали в нагоді
Що значить "не стали в нагоді", якщо закон зобов'язує?
>Із
квадратиком було найцікавіше
Тобі скільки років?
>Але потім вони якось зникли з ефіру зовсім
Може, просто до твоєї зомбоскриньки не влазять? Канали ж-бо на 16:9 переходять.
>ефіру
Ти на харківську бірду зайшов чи куди? Прописую п'ять діб СТБ внутрішньочерепково.
І взагалі, чом ми обговорюєм зомбобачення у національній нитці, Калі для цього спеціяльна є?
>>59528
>Що значить "не стали в нагоді", якщо закон зобов'язує?
Який закон?
>І взагалі, чом ми обговорюєм зомбобачення у національній нитці, Калі для цього спеціяльна є?
То для 3g.
От я нещодавно проїхався потягами укрзалізниці і був приємно вражений. Інтерсіті взагалі поза конкуренцією, двоповерховий поїзд це чудово. А потім їхав у купейному фірмовому і очікував звичайних зручностей – вафельних рушників, закриття туалетів за півгодині до станції. Але ж ні! У купеи м'які стіни, на верхній полиці зручна скобка, щоб не впасти. Ручник м'який і приємний. Я розетка, регульоване світло, кондиціонер та навіть індикаторі зайнятості вбирален (щоправда, я раз помилився, бо старигань забув закритися у туалеті і індикатор був зеленим). Провідниця ввічлива, всюди килими.
>>66218
>зручна скобка
Дужка-бо зручна, але москаликів до потягу більше не впустимо.
>Я розетка
А я диференційний автомат, зара тебе вимкну.
Ти нащо це гетто розкопав? Українець — пан на цій бірді, йому не треба окрема нитка.
>>66219
А для цього є окрема нитка, тобі ліньки мітку 4g відкрити?
>>66226
>москаликів до потягу більше не впустимо
Чому це?
>>66237
А раптом гімна в дупу заллєте, доки ми спимо.
>>66270
Купе треба закривати, доки спите.
>>66277
Там же ключі прості, москалі притаскають.
>>66283
Там нема ключів, там блокування всередині, яке недоступне ззовні. А в нових вагонах ще є кнопка сигналізації, при увімкненні якої за випадку відкриття двері з'являється гучна сирена.
>>66285
А як тоді вигнати пасажирів, якщо вони їдуть далі сплаченої станції?
І так як ми вже тут, давайте обговоримо впровадження 4G.
>>66218
>зручна скобка
Дужка-бо зручна, але москаликів до потягу більше не впустимо.
>Я розетка
А я диференційний автомат, зара тебе вимкну.
Ти нащо це гетто розкопав? Українець — пан на цій бірді, йому не треба окрема нитка.
>>66219
А для цього є окрема нитка, тобі ліньки мітку 4g відкрити?
>>66226
>москаликів до потягу більше не впустимо
Чому це?
>>66237
А раптом гімна в дупу заллєте, доки ми спимо.
>>66270
Купе треба закривати, доки спите.
>>66277
Там же ключі прості, москалі притаскають.
>>66283
Там нема ключів, там блокування всередині, яке недоступне ззовні. А в нових вагонах ще є кнопка сигналізації, при увімкненні якої за випадку відкриття двері з'являється гучна сирена.
>>66285
А як тоді вигнати пасажирів, якщо вони їдуть далі сплаченої станції?