Loading...
Normal, Gallery, Tree

Пам'яті аналогового телебачення нитка

239 posts to bumplimit
Попередня так і не дочекалась тут: >>40684
Цією ниткою я розпочинаю довгострокову програму з переведення харківської бірди "Небірда" на солов'їну мову. Віднині нащадки усіх ниток, що сконали в мене на руках чи мали щастя трапитися під ноги ще тепленькими, безкоштовно отримають нащадка з українським громадянством. Ласкаво просимо, москалики!
Replies: >>56300, >>56336
>>56293
Якщо розділяти пойнтів та нодів, то це вже не чисте P2P виходить, а щось на кшталт федерації.
Replies: >>56297, >>56302
>>56296
Федерация — это когда пользователи и их данные привязанны к конкретным серверам. Тут же такого нет. Не важно через какой шлюз ты пользуешься сетью.
Replies: >>56298
>>56297
Ну й виходить таке з DHT, ні риба, ні мнясо.
Ліпенько, життєклітина вирішила серед ночі влаштувати прафєлактєку системи пєдєрач. Ну хоч абдейти встиг вивантажити.
>>56295
Азірів, ти?
Replies: >>56321
>>56296
Можна зробити p2p з автовизначенням найбільш підходящих для передачі нодів. Наприклад, якщо ти с 2g-мобільного, то тебе не чіпати. А якщо я з гігабитного безліміту, то нехай через мене ганяють що хочуть.
Replies: >>56342
Replies: >>56343
>>56300
Азірів був би ладен зробити навпаки, щіб не пазіритися.
>>56295
Хіба це харківська бірда?
Replies: >>56340
>>56336
Завжди була.
>>56302
А як визначати ліміти автоматично за пропускною здатністю ліміт на кількість трафіку? Якраз 2G наразі часто безлімітний, і передає воно не настільки активно, щоб повністю забивати канал; у піку спостерігав близько суте ші дойзечь кілобіць пе секунде.
Replies: >>56355
>>56301
Але ж уже в кульгавого та лисицю завезли! Чого ти чекаєш?
Replies: >>56356
>>56342
Це треба налаштовувати добровільно. В будь-якому разі, якщо користувач хоче встановити ліміти на трафік для додатка, він це так чи інакше зробить.
>>56346
Не у всіх актуальна версія. Усіляки дебіяни можуть поставляти версії багаторічної давнини, які нічого не підтримують.
Replies: >>56362, >>56363
>>56356
Ну не програватиметься в них флацк у браузері, то й що? Ти так кажеш, наче інакше б програвався.
Replies: >>56370
>>56356
І взагалі, не забувай, що до нас тут ВибачМакак навідується, в якого навмисне законсервована обросла мохом версія Храмєуму. А я пишу з мінійоппери, у якій інтерактивний медіаконтент не підтримується взагалі. Повикидай тоді плеєри і для інших форматів, і ґіфки не вбудовуй на сторінку, бо вони тут статикою відображаються.
>>56362
Некрасиво будет.
Replies: >>56374
>>56370
Чому пхати можливості, яких нема у мінійоппері, є гарно, а яких нема в старій кульгавій лисиці — не є гарно?
Кто-нибудь понял суть? Это о проводных интернетах или мобильных?
Replies: >>56768
>>56755
Яка різниця? До веж магістральний трафік теж іде дротами.
Replies: >>56835
>>56277
Не стачило. Сидітиму сьогодні й завтра на EDGE. Кому претензії надавати? :}
Replies: >>56793, >>56826
>>56792
За 20 грн., до того ж. А ще кілька днів тому втрапив на якийсь фішинговий сайт і випадково клацнув кнопку замовлення якогось непотребу, 3GP-пр0н чи щось таке. Зразу кошти не списались, а як поповнив рахунок задля замовлення 2G — як і не було. В короткій виписці нема, повну не хочу замовляти, бо вона 50 коп. за день, а я не памнєтаю, коли це було. Гадав, така хуйня тільки в москальских опсосів бува, але ж життєклітина до них ніяким боком. На яйцях скільки сидів, такого навіть не стрічав, ну окрім того, що в офіційній мінійопері час від часу реклама їхнього шмаркету вилазить.
>>56792
Бля, жопов читав.
>на швидкості EDGE – до 128 кбіт/сек
>EDGE
>128 кбіт/сек
Вони геть їбанулись? У яєць 238, 128 і голий жопоріз може. А технічно можна і 400, і навіть 1200, якщо вони на ємність веж не жмотяться і виділяють на одного абонента більше таймслотів. А ємність після впровадження 3G мала зрости. Що цікаво, модем у мене як горів блакитним, так і горить, тож підозрюю тут банальний шейпер. Воно й на краще, бо в GSM головна проблема — не швидкість, а пінг і втрата пакетів.
>При замовленні послуг «Нічний Інтернет», «Соціальні мережі+Яндекс», «lifecell відео» разом з «2G БЕЗЛІМІТ», послуги надаватимуться на швидкості EDGE.
Тож і в нічний час смокчи піника. На біса так робити — незрозуміло. Певне, зайве навантаження GSM-мережі, яке могло б піти на WCDMA (даруйте, а до чого тут шейпінг?), їх не дуже турбує, все одно дзвінків уночі мало. І певне, якщо я вимкну послугу, а потім увімкну, з мене знов 20 грн. спишуть, хе-хе.
>>56768
Разница в том, что если это сделано под давлением мобильных операторов, то это знак, что они готовятся к 4G. А если стационарные провайдеры, то им и так неплохо жилось – много лет уже в крупных городах гигабитное оптоволокно.
Replies: >>56865
>>56835
Тиск, не тиск — користати готову інфраструктуру замість прокладання своєї зручніше завжди. Кабелі-ж-бо викопують.
Геніяльно. Є такі чохли? Не Октодон, не акордні, а саме квертя. Ліпше ще щоб спереді були петлі для великих пальців заради ліпшого утримування.
Ще років п'ять тому можна було посканувати у публічному місці блакитний зуб і гарантовано спіймати пару пристроїв. Зараз а н і ч о г і с і н ь к и.
Replies: >>58337
>>58331
С появлением умных часов и фитнес-браслетов точно так же можно дофига чего поймать.
Амос усе.
Replies: >>58623, >>58625, >>58628
>>58622
Воу. Первый раз вижу пользователя спутника. Я когда-то подумывал подключить, но потом узнал, что американских кабельных каналов там нет, а остальные не нужны.
Replies: >>58626
>>58622
>«Амос-2» был запущен 28 декабря 2003 года с космодрома Байконур, в Казахстане, и обслуживает клиентов трёх регионов: Ближнего Востока (включая Израиль), Европы и восточного побережья США. Аппарат весит 1400 кг, и его срок активного существования составляет 12 лет.
>«Амос-6» был создан концерном Israeli Aerospace Industries для замены устаревшего спутника «Амос-2»[5]. Готовился к запуску 3 сентября 2016 года ракетой-носителем Falcon 9, но был потерян вместе с ракетой в результате взрыва в её второй ступени при заправке ракеты-носителя перед проверочным прожигом ракеты за несколько дней до планируемого запуска[6].
Вроде ещё не всё, и заменить нечем.
Replies: >>58627
>>58623
Скутер не мій, хазяйчин. Хотів їм TV-1000, Росія-К, Ракосель налаштувати, та марно: або кодоване, або треба головки на інший супутник спрямувати. В них ще й деякі кодування з коробки дешифруються, схоже.
>>58625
Так отож, розбігаються хто куди. Азерспейс майже порожній, приміром.
>>58622
PSSSH PSSSH TELEMASTER ETO TY?
Хитрый киевстарчик не хочет снижать тарифы, но мы его заставим.
Москалі ховаються там, де їх менш за все очікуєш. Я вже розказував про спецтарифи для відвідування Яндексу у lifecell? Тримайте більше: вони навчилися в москальскої Йопти відкидати пакети з нерівним TTL. Я гадаю, що за чудасія: форвардинг у локальну мережу за інструкцією налаштував, а пакети не повертаються. Виставив TTL=65 — і лижі поїхали. Головне, навіщо, коли вони нічого не мають проти свистків і роздачі інтернетів — незрозуміло.
Replies: >>60129
>>60126
Идиоты, идиоты везде.
Replies: >>60130
>>60129
Чому, може, просто рукосракі мавпочки.
Replies: >>60134
>>60130
Это разве не одно и то же?
Не знаю как с другими, но проблема постсоветских народов в том, что советский союз уничтожил все понятия чести. Весь разум захватили животные инстинкты: пожрать, ухватить, украсть, достать. За десятилетия бедности люди совсем забыли, что есть ещё репутация, уважение. Никто не думает о том, чтобы просто сделать свою работу хорошо ради чести своего имени и своего слова. В результате никто просто не делает ничего хорошо.
КУДИ ТЕРМІНОВО ПОДІТИ 13,5 ГБ ТРАФІКУ??? ВИХІДНИЙ ВУЗОЛ БУБЛИКА НЕ ПРОПОНУЙКУЙТЕ, ЗАСМІЧУВАТИ НЖМД ТАКОЖМО.
Replies: >>60263
>>60261
Это всего 3 серии чего-нибудь в HD.
Replies: >>60264
>>60263
lossless-кодеком, чи що? Де таке бачено?
Replies: >>60268
>>60264
Нет, просто HD. Обычная часовая серия – 4 гига.
Replies: >>60370
>>60268
Шось надто жирно, чом на титрубі HD на порядок менше важить?
Replies: >>60371
>>60370
Давай ролик с ютуба в HD, посмотрим.
Replies: >>60373
>>60371
Ось. 3 хвилини.
140          m4a        audio only DASH audio  127k , m4a_dash container, mp4a.40.2@128k, 2.65MiB
136 mp4 1280x720 720p 1470k , avc1.4d401f, 30fps, video only, 23.22MiB
(23+3)*20 = 520 MB.
Не викидай стару нокію з корпусом, що люфтить — її можна скористати як музичний експандер!
Водіо уроки прикладного гоп-діджеїнгу на динаміку телефона, йобта!
Файні банери на абучані.
Овва. Й Інтертелеком розгромили того ж дня. Збіг? не вважаю! Адже можуть запровадити Rev. C, або й Rev. D, і кому той недалекобійний LTE всереться.
Replies: >>65831
>>65830
А, тьху, роком раніше ж.
Reply to thread #56294 to message #
>qspoilerib// scodehint
Max file size is 23.8 MB. Max file number is 3.
Text syntax
Reset form