Loading...
Normal, Gallery, Tree
Попередня так і не дочекалась тут: >>40684
Цією ниткою я розпочинаю довгострокову програму з переведення харківської бірди "Небірда" на солов'їну мову. Віднині нащадки усіх ниток, що сконали в мене на руках чи мали щастя трапитися під ноги ще тепленькими, безкоштовно отримають нащадка з українським громадянством. Ласкаво просимо, москалики!
>>56295
Азірів, ти?
>>56300
Азірів був би ладен зробити навпаки, щіб не пазіритися.
>>56295
Хіба це харківська бірда?
>>56336
Завжди була.
>>56293
Якщо розділяти пойнтів та нодів, то це вже не чисте P2P виходить, а щось на кшталт федерації.
>>56296
Федерация — это когда пользователи и их данные привязанны к конкретным серверам. Тут же такого нет. Не важно через какой шлюз ты пользуешься сетью.
>>56297
Ну й виходить таке з DHT, ні риба, ні мнясо.
>>56296
Можна зробити p2p з автовизначенням найбільш підходящих для передачі нодів. Наприклад, якщо ти с 2g-мобільного, то тебе не чіпати. А якщо я з гігабитного безліміту, то нехай через мене ганяють що хочуть.
>>56302
А як визначати ліміти автоматично за пропускною здатністю ліміт на кількість трафіку? Якраз 2G наразі часто безлімітний, і передає воно не настільки активно, щоб повністю забивати канал; у піку спостерігав близько суте ші дойзечь кілобіць пе секунде.
>>56342
Це треба налаштовувати добровільно. В будь-якому разі, якщо користувач хоче встановити ліміти на трафік для додатка, він це так чи інакше зробить.
Ліпенько, життєклітина вирішила серед ночі влаштувати прафєлактєку системи пєдєрач. Ну хоч абдейти встиг вивантажити.
>>56301
Але ж уже в кульгавого та лисицю завезли! Чого ти чекаєш?
>>56346
Не у всіх актуальна версія. Усіляки дебіяни можуть поставляти версії багаторічної давнини, які нічого не підтримують.
>>56356
Ну не програватиметься в них флацк у браузері, то й що? Ти так кажеш, наче інакше б програвався.
>>56362
Некрасиво будет.
>>56370
Чому пхати можливості, яких нема у мінійоппері, є гарно, а яких нема в старій кульгавій лисиці — не є гарно?
>>56356
І взагалі, не забувай, що до нас тут ВибачМакак навідується, в якого навмисне законсервована обросла мохом версія Храмєуму. А я пишу з мінійоппери, у якій інтерактивний медіаконтент не підтримується взагалі. Повикидай тоді плеєри і для інших форматів, і ґіфки не вбудовуй на сторінку, бо вони тут статикою відображаються.
Кто-нибудь понял суть? Это о проводных интернетах или мобильных?
>>56755
Яка різниця? До веж магістральний трафік теж іде дротами.
>>56768
Разница в том, что если это сделано под давлением мобильных операторов, то это знак, что они готовятся к 4G. А если стационарные провайдеры, то им и так неплохо жилось – много лет уже в крупных городах гигабитное оптоволокно.
>>56835
Тиск, не тиск — користати готову інфраструктуру замість прокладання своєї зручніше завжди. Кабелі-ж-бо викопують.
>>56277
Не стачило. Сидітиму сьогодні й завтра на EDGE. Кому претензії надавати? :}
>>56792
За 20 грн., до того ж. А ще кілька днів тому втрапив на якийсь фішинговий сайт і випадково клацнув кнопку замовлення якогось непотребу, 3GP-пр0н чи щось таке. Зразу кошти не списались, а як поповнив рахунок задля замовлення 2G — як і не було. В короткій виписці нема, повну не хочу замовляти, бо вона 50 коп. за день, а я не памнєтаю, коли це було. Гадав, така хуйня тільки в москальских опсосів бува, але ж життєклітина до них ніяким боком. На яйцях скільки сидів, такого навіть не стрічав, ну окрім того, що в офіційній мінійопері час від часу реклама їхнього шмаркету вилазить.
>>56792
Бля, жопов читав.
>на швидкості EDGE – до 128 кбіт/сек
>EDGE
>128 кбіт/сек
Вони геть їбанулись? У яєць 238, 128 і голий жопоріз може. А технічно можна і 400, і навіть 1200, якщо вони на ємність веж не жмотяться і виділяють на одного абонента більше таймслотів. А ємність після впровадження 3G мала зрости. Що цікаво, модем у мене як горів блакитним, так і горить, тож підозрюю тут банальний шейпер. Воно й на краще, бо в GSM головна проблема — не швидкість, а пінг і втрата пакетів.
>При замовленні послуг «Нічний Інтернет», «Соціальні мережі+Яндекс», «lifecell відео» разом з «2G БЕЗЛІМІТ», послуги надаватимуться на швидкості EDGE.
Тож і в нічний час смокчи піника. На біса так робити — незрозуміло. Певне, зайве навантаження GSM-мережі, яке могло б піти на WCDMA (даруйте, а до чого тут шейпінг?), їх не дуже турбує, все одно дзвінків уночі мало. І певне, якщо я вимкну послугу, а потім увімкну, з мене знов 20 грн. спишуть, хе-хе.
Геніяльно. Є такі чохли? Не Октодон, не акордні, а саме квертя. Ліпше ще щоб спереді були петлі для великих пальців заради ліпшого утримування.
Ще років п'ять тому можна було посканувати у публічному місці блакитний зуб і гарантовано спіймати пару пристроїв. Зараз а н і ч о г і с і н ь к и.
>>58331
С появлением умных часов и фитнес-браслетов точно так же можно дофига чего поймать.
Амос усе.
>>58622
Воу. Первый раз вижу пользователя спутника. Я когда-то подумывал подключить, но потом узнал, что американских кабельных каналов там нет, а остальные не нужны.
>>58623
Скутер не мій, хазяйчин. Хотів їм TV-1000, Росія-К, Ракосель налаштувати, та марно: або кодоване, або треба головки на інший супутник спрямувати. В них ще й деякі кодування з коробки дешифруються, схоже.
>>58622
>«Амос-2» был запущен 28 декабря 2003 года с космодрома Байконур, в Казахстане, и обслуживает клиентов трёх регионов: Ближнего Востока (включая Израиль), Европы и восточного побережья США. Аппарат весит 1400 кг, и его срок активного существования составляет 12 лет.
>«Амос-6» был создан концерном Israeli Aerospace Industries для замены устаревшего спутника «Амос-2»[5]. Готовился к запуску 3 сентября 2016 года ракетой-носителем Falcon 9, но был потерян вместе с ракетой в результате взрыва в её второй ступени при заправке ракеты-носителя перед проверочным прожигом ракеты за несколько дней до планируемого запуска[6].
Вроде ещё не всё, и заменить нечем.
>>58625
Так отож, розбігаються хто куди. Азерспейс майже порожній, приміром.
>>58622
PSSSH PSSSH TELEMASTER ETO TY?
Хитрый киевстарчик не хочет снижать тарифы, но мы его заставим.
Москалі ховаються там, де їх менш за все очікуєш. Я вже розказував про спецтарифи для відвідування Яндексу у lifecell? Тримайте більше: вони навчилися в москальскої Йопти відкидати пакети з нерівним TTL. Я гадаю, що за чудасія: форвардинг у локальну мережу за інструкцією налаштував, а пакети не повертаються. Виставив TTL=65 — і лижі поїхали. Головне, навіщо, коли вони нічого не мають проти свистків і роздачі інтернетів — незрозуміло.
>>60126
Идиоты, идиоты везде.
>>60129
Чому, може, просто рукосракі мавпочки.
>>60130
Это разве не одно и то же?
Не знаю как с другими, но проблема постсоветских народов в том, что советский союз уничтожил все понятия чести. Весь разум захватили животные инстинкты: пожрать, ухватить, украсть, достать. За десятилетия бедности люди совсем забыли, что есть ещё репутация, уважение. Никто не думает о том, чтобы просто сделать свою работу хорошо ради чести своего имени и своего слова. В результате никто просто не делает ничего хорошо.
КУДИ ТЕРМІНОВО ПОДІТИ 13,5 ГБ ТРАФІКУ??? ВИХІДНИЙ ВУЗОЛ БУБЛИКА НЕ ПРОПОНУЙКУЙТЕ, ЗАСМІЧУВАТИ НЖМД ТАКОЖМО.
>>60261
Это всего 3 серии чего-нибудь в HD.
>>60263
lossless-кодеком, чи що? Де таке бачено?
>>60264
Нет, просто HD. Обычная часовая серия – 4 гига.
>>60268
Шось надто жирно, чом на титрубі HD на порядок менше важить?
>>60370
Давай ролик с ютуба в HD, посмотрим.
>>60371
Ось. 3 хвилини.
140          m4a        audio only DASH audio  127k , m4a_dash container, mp4a.40.2@128k, 2.65MiB
136 mp4 1280x720 720p 1470k , avc1.4d401f, 30fps, video only, 23.22MiB
(23+3)*20 = 520 MB.
Не викидай стару нокію з корпусом, що люфтить — її можна скористати як музичний експандер!
Водіо уроки прикладного гоп-діджеїнгу на динаміку телефона, йобта!
Файні банери на абучані.
Овва. Й Інтертелеком розгромили того ж дня. Збіг? не вважаю! Адже можуть запровадити Rev. C, або й Rev. D, і кому той недалекобійний LTE всереться.
>>65830
А, тьху, роком раніше ж.
>>66619
шо це?
>>66627
Цифра vs. аналог.
Новини українською мовою на придністровському телебаченні.
>>66682
Одклеїлося.
>>66683
Із днем Податку на Додану Вартість!
Допоможіть знайти відеорекламу жуйки чи цукерки. Сюжет такий: хлопець сидить у кінотеатрі, поряд дівчина (чи вона зайшла пізніше). Він віддає їй останню жуйку/цукерку, а потім заходить більш ефектна дівчина, і він починає витягати жуйку з рота у першої. Ні за яким описом не можу знайти, і назву торгівельної марки не пам'ятаю.
>>66715
Коли це було? Щось не пригадую.
>>66745
Десь до 2010 мабуть. Як саме "до" не пам'ятаю.
Чом ці скотиняки україномовні випуски не викладають? Їм 15 років сьогодні, чекайте.
>>66773
Тут нещодавно хтось на трубі викладав цікаві роздуми про те, що у ністряньських новинах досі розповідають про гуманітарки з Росії так, ніби це щось звичне. 26 років вже тільки гуманітаркою живуть, ну як так можна? Навіть Лугандон за такий час навчився б самостійно щось виробляти.
>>66794
>самостійно щось виробляти
Га? В них же більше половини молдавської економіки зосереджено, нє?
>>66795
Вони досі газ отримують безкоштовно, тому що платити за нього нічим. Яка економіка?
>>66796
Чи, може, тому, що не можуть повноцінно вести зовнішньоекономічні зв'язки?
>>66808
Китайская Республика тоже не может, но это ей не помешало стать одним из азиатских тигров.
>>66815
КНР має мільярд голодних китайців, ладних у XXI столітті на індустріальну працю. ПМР має щось подібне?
>>66816
Я про Тайвань, а не КНР. Пора бы уже знать названия стран. Как раз у КНР есть дипломатическое признания большинства стран, а КР даже из ООН выперли.
>>66817
>Пора бы уже знать названия стран
Країни не потрібні.
>а КР даже из ООН выперли
ООН скоро самовипреться, слідом за Лігою Націй.
>>66842
>ООН скоро самовипреться, слідом за Лігою Націй.
Там слишком много бюрократов из разных стран. Им невыгодно уничтожать организацию, которой дают деньги. Да, фактически ООН ничего не делает, но существовать это ему не мешает.
Мені сьогодні файний сон снився. Що хоч Румунія і Болгарія й припинили аналогове мовлення, за сприятливої погоди вдалося спіймати сигнал з Хорватії. Мало того, вони ще якось телетекстом передавали паралельно іншу чітку картинку.
Політика використання проста, як валянок. Цікаво, що буде, якщо перешити IMEI та ганяти торенти через тунель.
>>67180
Я зачем перешивать? Торренты и так гонять можно.
>>67181
Только смысла особого нет, оно медленное. За 150 можно стомегабитный безлимит взять домой.
>>67182
>домой
Ти хікке, чи що?
>>67181
>Я зачем перешивать?
Щоб не спалили, шо мудем.
>Торренты и так гонять можно
Поріжуть же.
Оце ідея – заборонити спам.
>>67771
Не злетить.
Оглядова стаття про те, коли з'явиться 3g.
А які ви маєте скарби?
>>67816
У меня две коробки таксофонных есть. При чём они не мои, просто в одно время была мода их собирать. Использованные люди оставляли сверху на таксофонах, и можно было невозбранно их коллекционировать.
>>67818
P.S. Такие пополняшки тоже были, но я их не сохранял, потому что бумажные и одинаковые. Ещё была идея собирать флажки перед выборами в 2004, но я опоздал.
Кстати, а сейчас же карточки пополнения вроде тоже есть? Я не искал, но как-то же люди пополняют, если инета нет.
>>67818
>таксофонных
Такі брат збирав, десь лежить стопка.
>>67819
>собирать флажки перед выборами в 2004
І таких повна хата була, ще десь є, певно.
>но как-то же люди пополняют, если инета нет
Через агентів, що сидять із РРО та деруть комісію. В них ще зазвичай стартові пакети продаються та сімки обрізаються. Вавчери напевне ще є, час від часу чую, як перехожі про них говорять.
>>67821
>Через агентів, що сидять із РРО та деруть комісію.
Я видел на стекле киосков карточки пополнения. Но может это чисто рекламка, а реально они в терминал вводят. Лень узнавать, мне через инет как-то проще.