Loading...
Normal, Gallery, Tree

Буржуйнет

От кажуть, мовляв — рунет скотився, усюди рак, народ збігся у вкудахт, під оком РКН вже нема теї свободи, що була у 00-х — ходіть-но до буржуйнету. Та де ж той буржуйнет? Чом я його не бачу, хоча вже декілька років формулюю пошукові запити англійською? Одразу кажу, централізовані параші на кшталт Wikipedia, StackExchange і Reddit — не пропонувати, це більше сервіси, що працюють через WWW, аніж власне WWW. Не стача блогів, форумів, довідників, оцього всього. Можу одразу нагадати хіба що CodeRanch, Burleson Consulting, бложики видатних девелоперів на моднявих фронтендоважких рушіях. А що там ще є? Якщо теж одразу нагадати не можете — скидуйте сюди, що побачите, може, й нашкребемо так щось.
Так аудитория централизовалась. Теперь вместо отдельных сайтов есть сабреддит или группа в соцсети.
Replies: >>59743
>>59741
Себто там ті ж проблеми і WWW помирає?
Replies: >>59751
>>59743
WWW это и есть те сайтики. Они очень даже размазаны по планете, если тебя интересует отказоустойчивость.
Replies: >>59783
>>59751
Так ти ж кажеш, що вони виздихують.
Replies: >>59794
>>59783
Я говорю что они заменяются на разделы в рамках крупных ресурсов. А крупные ресурсы уже децентрализуются.
Replies: >>59838
>>59794
Яким макаром вони децентралізуються? Вже можна хоча б написати користувачеві вкудахту із пейсбуку? Я вже не кажу про те, щоб підняти власний сервер пейсбуку на комунікаторі.
Replies: >>59866
>>59838
Они децентрализуются по регионам, например. Пейсбук – это не одна большая машина, а несколько в разных датацентрах. Ютуб вообще по регионам сервера раскидывает для более быстрого доступа.
Replies: >>59928, >>59942
>>59866
І яка це в біса децентралізація? Навпаки, це шматування Інтернету. Інтернет — глобальна мережа, для нього не мусить існувати залежності від місцезнаходження серверів та законодавств окремих держав.
Replies: >>59948
>>59866
Прочитай, полезно будет.
>>59928
Нет единого центра == децентрализация. Остальное ты сам себе придумал.
Replies: >>59952
>>59948
Центр є, це єдині компанії, що мають у певній країні штаб-квартиру та керівництво.
Replies: >>59954
>>59952
Мы о софте говорим, а не о юрлицах. Там центра нет, сервера разбросаны по миру.
Replies: >>59972, >>60022
>>59954
Мова взагалі про мережу йшла, вона не мусить залежати від конкретного софту та конкретних власників. Та хоч і софт — що з того, що якась країна матиме на своїй території ЦОД пейсбуку? Якщо пейсбук піде з країни, то й від ЦОД нічого не лишиться, а устаткування комусь передадуть. Звісно, умовні даунбаські терористи можуть одібрати, націоналізувати й підняти свій пейсбук із королядами та СОРМ, але то вийняткові випадки. І ще раз: який стосунок має географія до Інтернету? Одна з його основних властивостей — абстрагування від місцезнаходження. Не важливо, де знаходяться вузли мережі — вони знаходяться одне від одного на відстани одного з'єднання. Тож за тим, що ти припер, вона розподілена. І на низькому рівні так: між державами, як правило, каналів багато, і твій трафік до СДП може йти Атлантичним океаном, Тихим або навіть супутниками. Якщо відрізати частину за регіональною ознакою, то це буде не самостійна частина Інтернету, а якесь локальне ХВЄДО. Ну чи Кванмьон.
Replies: >>59975
>>59972
>Якщо пейсбук піде з країни, то й від ЦОД нічого не лишиться, а устаткування комусь передадуть.
И чего? Коннект к пейсбуку останется, просто через другую страну.
>Не важливо, де знаходяться вузли мережі — вони знаходяться одне від одного на відстани одного з'єднання.
Это распределение. А мы говорили о децентрализации.
Replies: >>59978
>>59975
>Коннект к пейсбуку останется, просто через другую страну
Через яку там країну конект у М'янмі?
>А мы говорили о децентрализации
Форум — центр. Його розділи — гілки. Розділи одного сайту з розділами іншого не гейтуються, але можна змінити сайт. Без географічної прив'язки, можеш хоч зараз завітати кудись до ПАР. Зразумєло?
Replies: >>59980
>>59978
>Форум — центр. Його розділи — гілки.
Разделы находятся на том же сервере, это не считается.
Replies: >>59983
>>59980
Не обов'язково, це можуть бути підсайти на різних серверах, з окремими доменами третього рівня навіть.
>>59954
>Мы о софте говорим, а не о юрлицах.
Это взаимосвязанные вещи.
>Там центра нет, сервера разбросаны по миру.
То тебе хэши коллизируют на картинках, то ютуб децентрализованный. Хочешь на своем примере доказать, что лоровец в отрыве от данного форума быстро теряет рассудок? Тогда быстрее, может я ещё успею остановиться.
Replies: >>60023, >>60047
>>60022
>Хочешь на своем примере доказать, что лоровец в отрыве от данного форума быстро теряет рассудок?
Наоборот, лоровец теряет рассудок будучи на форуме. Я всего 5 лет там был, а вот как отупел.
Replies: >>60048
>>60022
>То тебе хэши коллизируют на картинках
Я тобі ще в тій нитці пруфи від Ґуґеля приніс, а ти досі кукурікаєш?
Replies: >>60088
>>60023
Всі з віком тупіють, якщо цілеспрямовано з цим не борються.
>>60047
Убейся, пруфы он принес.
Replies: >>60106
>>60088
>Мсьє, Ви не маєте рації, і ось доказ…
>Кудкудах, кукарєку, пруфи нінужни, увєруй в хеши, увєруй в хеши, сука!
Де ви такі беретеся, з черги до біореактору потікали?
Щось мої спостереження показують, що форумний формат поза рунетом взагалі не поширений. Спростуйте.
До речі, чи можна подати на ґуґель в суд за те, що вони скоїли мені руський мір головного мозку за ті роки, що я активно користувався їхнім пойшуковим рушієм? Ця срака навіть на англомовні запити пхає мені забагато рунетівських ресурсів, чи не половину видачі.
Replies: >>72223
>>72217
>Щось мої спостереження показують, що форумний формат поза рунетом взагалі не поширений.
Вне рунета наблюдается централизация. Форумы превратились в реддит, например.
>чи можна подати на ґуґель в суд за те, що вони скоїли мені руський мір головного мозку за ті роки, що я активно користувався їхнім пойшуковим рушієм?
Можно, подавай в ЕСПЧ.
>Вне рунета наблюдается централизация
A куди поділося те, що було до неї? Просто мені здається, що за часів розквіту буржуї не публікували допомогу на форумах, а користали для цього IRC та списки розсилки.
Replies: >>72228
>>72227
>A куди поділося те, що було до неї?
Сдохло. Пользователи ушли, движки устарели и перестали работать на современных библиотеках, хостинги закрылись.
Replies: >>72238
>>72228
>Сдохло
Тоді б воно зустрічалося у шебархівах.
>современных библиотеках
Яких бібліотеках? Там зазвичай лише PHP, він зворотньо сумісний.
Replies: >>72262
>>72238
>Тоді б воно зустрічалося у шебархівах.
Оно там и есть, если архив проиндексировал.
>Яких бібліотеках? Там зазвичай лише PHP, він зворотньо сумісний.
Там пхп с хардкодом для мускуля, уязвимыми вордпрессами, прочим говном.
Replies: >>72336
>>72262
>Оно там и есть
Приклади до студії.
>хардкодом для мускуля
І що? Хто лама SQL?
>уязвимыми вордпрессами
Які наркомани роблять форуми на вротпресі?
>прочим говном
Сучасне IT ледь менш ніж повністю складається з лайна. Але цеє лайно працює. Чом закам'янілому лайнові не працювати? Воно навіть менш бридке, аніж свіже лайно.