Loading...
Normal, Gallery, Tree

51

281 posts to bumplimit
Доложите градус перемоги
Блядь, что это вообще сейчас было. @neka, удоли тред
Replies: >>71139
>>71137
Не чіпай! Це моя нитка! Я тут сратиму!
Вы тут совсем ебанулись со своими тредами, я погляжу.
Replies: >>71143
>>71142
Що ж поробити, коли несвиня не привчена до ладу, а свиня його наводить.
Replies: >>71144
>>71143
Нахуя тебе два одинаковых треда?
Replies: >>71145
>>71144
Чом однакових? Там пищенкові танці, а тут я сратиму. І взагалі, це Пищенка або так наклюкався, що переплутав форми, або (що більш вірогідно) знайшов біґ на бірді. Мабуть, у новій стікерофункціональності. Тож ладнай або вичавчуй з Пищенки інформацію, як він до такого докотився.
Replies: >>71146
>>71145
Да набухался он, стикеры тут ни при чём.
Replies: >>71172
>>71146
Схоже, він має якийсь автозаповнювач форм.
Тут я срав, братику.
Haгagyю, щo я мaю nepcoнaльнy нumky, щoб go нeϊ cpamu. Πigнamyжmecя й вu, бpamuku!
Replies: >>80039
>>80038
Тут у всех походу персональные нитки.
Replies: >>80040
>>80039
Hy mo gogaй мimky "персональный_тред_свени", мimkoncyй.
Replies: >>80041
>>80040
Ты будешь смеяться, но создать несуществующий тег через админку нельзя. Тег должен создаваться одновременно с языковым алиасом, а для админки это две отдельные сущности. Если я попробую так сделать, поломается или вся админка, или вся борда.
Replies: >>80042
>>80041
>Ты будешь смеяться
He бygy, ϕpeймвopkonapaшa — цe anpiopi лaйнo.
>поломается или вся админка, или вся борда
Hy й нexaй, gaвнo бipga нe лaмaлacя. Xaй y Πuщeнku mpoxu cpaka nigгopumь.
Hy щo, cpamu, бpamuky?
Йобтвоюміть, хіхліш лайно. Разів чотири тицяв у гуглопойшуку кнопку "Переглянути зображення", фрустрував від переходу на /save. Думав, це у Сіманкі не працює, як завжди. Відкрив у храмєумі — там те ж лайно. Ну, думаю, ґуґель геть спаскудився — чи то закладки насильно запихує в дупу, чи то на закопіращені/ютубівські пічкури не хоче прямі посилання давати. Придивився — а там не "зображення" написано, а "збережене". I won't ever use this schweinisch unterlimbă here, buck it. AND THIS DOESN'T FUCKING EXPLAIN WHERE DID THE BUTTON GONE.
Не тонемо.
Reply to thread #71136 to message #
>qspoilerib// scodehint
Max total file size is 28.6 MB.
Max file number is 10.
Help