Loading...
Normal, Gallery, Tree
Аналоговому телебаченню віддали шану тут: >>56294
@neko, чому нитки мають такий дивний термін дії? Ще ж рік не минув.
>>79309
Потому что 300 дней.
Зря название такое дал. Тред живёт год, а у хохлов 4g будет уже к лету.
>>79313
Хрьоті, не буде, київсрал зірве тендер на 1800 MHz, а 2600 MHz нікому не всрався, буде у трьох з половиною містах конкурувати з WiMAX-динозаврами.
>>79317
>київсрал зірве тендер на 1800 MHz
Ему не дадут. Если будет много возникать, начнут обыски и уголовки, чтобы не копротивлялся.
>а 2600 MHz нікому не всрався, буде у трьох з половиною містах конкурувати з WiMAX-динозаврами
Во-первых, меня это устраивает :3
А во-вторых, на 2600 при желании тоже можно сеть построить, просто придётся натыкать больше станций. Вон сейчас каждый день новые электростанции строят, пусть к ним сразу впендюривают антенны.
>>79317
И кстати киевстар ничего не теряет. Они вроде договорились, что все получат то же количество частот что и имели, просто перераспределят их так чтобы владеть соседними.
Такие дела. Захапал жирный диапазон по дешёвке – потом продал за сотни нефти.
>>79319
[:||||/|\\||:]
Цены объявили.
Лопатофони так кумедно виглядають на опуклому екрані, вигинаються. Я після багатьох років пласкоекранного трінітрону вже й забув про ці викривлення.
Кек, sunt, виявляється, романешть.
Итак, первый тендер прошёл. Все набрали примерно поровну, но киевстар чуть больше. Ждём тендера на вкусные частоты.
Oввa, maky-бo нoвuнy лegь нe npoґaвuв.
>>80067
В чём новость? В том что телефон может поднимать вайфай? Ну охуеть, мой КПК на мобильной винде так умел.
>>80070
B moмy, щo вoнo maku вuйшлo. Я, neвнe, нaйнeвgaлiшe nocuлaння npuнic.
>>80067
>The small battery (1,200mAh) promises 12 days of standby and up to 15 hours of talk time on 2G, but that quickly drops to 5 hours if you’re using VoLTE.
А говорили, больше всего жрёт экран.
А интересна здесь ссылка из первого коммента.
Зanucaв.Moжлuвo, цe ocmaннiй pik aнaлoгoвoгo meлeбaчeння в Moлgoвi. Aвmeнmuчнuй лeгkuй SECAM-шyм npucymнiй. Дo peчi, mecmoвa maблuця нa pempaнcляmopi goci вigoбpaжaє "ЦT 2016". Πeвнe, pagянcьki iнжeнepu poзpaxoвyвaлu, щo go 2017-гo poky вecь Coюз бyge з'єgнaнuй meлenamuчнoю мepeжeю i meлeбaчeння cmaнe нenompiбнuм.
>>80376
У меня много денег! Я тебя покупать, твоих клиентов покупать, Аллаха покупать!
>>80378
Цikaвo, щo нa цe ckaжe AMK?
>>80380
А почему он должен говорить? Запомните, дети: антимонопольные службы не запрещают монополии, они запрещают монополиям использовать своё монопольное положение на одном рынке, чтобы захватывать другие. Например, если киевстар откроет свой ютуб и заблокирует доступ к оригиналу, чтобы все пользовались его продуктом, АМК его накажет. А если он просто будет выкупать себе частоты, в этом ничего такого нет.
>>80376
>уже
>в апреле
Ckomuняku, a kaзaлu ж — ycmamkyвaння вжe nigmpuмyє, nicля ompuмaння лiцeнзiϊ gocmamньo лuшe ввiмkнymu. Чoмy goci нe ввiмkнyлu?!
Немного инфографики от киевсрала.
А второй тендер оказывается будет в начале марта. Февраль это только подготовка. Но учитывая что я живу в городе-миллионнике, где будет 2600 МГц, я могу его и не ждать…
Шo, on'яmь?
>>80816
Не нужно. Я так и не придумал, как использовать андроид-фичи своих часов. Просто смотрю на них время и читаю уведомления.
>>80885
Fucking whoresumer.
Го смотреть прямую трансляцию.
>>80919
Никакой интриги, Киевстар всё захавал что хотел.
Зато потрошенко обещает новые частоты.
I occasionally realised that releasing the new Nokia 8810 may revive this old meme with the new meaning.
P.S.: svinyaskatina
>>80977
vk же, запретный рашкосайт.
>>80979
wut
IWFM
You are even less IT guy than me.
У меня от этой зоряны зловещая долина.
>>81600
slowpoke
>>81643
Itc – это такой украинский опеннет со своими врачами и мемами.
>>81644
ltc - это такая криптовалюта со Scrypt вместо PoW.
>>81828
На самом деле очень грустно и смешно. Мне приходится вручную выключать вайфай чтобы проверить, не появился ли уже 4g. Потому что дома и на работе вайфай, в метро вайфай (а по мобиле там до сих пор edge), а просто идя по улице мне редко приходит в голову что-то посерфить, и обычно в такие моменты я просто забываю проверить значок стандарта сети.
А вот на шри-ланке активно пользовался 4г, даже при том что он был тарифицированный. Зато повсеместный, что в принципе неудивительно, учитывая кровавых колонизаторов и размеры острова.
ТВ наконец всё.
>>81859
Порох обещал возможный тендер на 800-900 МГц для 4g к концу года, возможно готовятся.
>>81869
Заради цього можна було й просто ДМВ трохи потіснити, нащо повністю вимикати? Бабцям у селах для трьох каналів цілком вистачить МВ на 50–100 МГц.
>>81872
>нащо повністю вимикати
А зачем он нужен? На itc говорят что бабкам давно раздали T2-приемники для цифрового эфира. А в будущем может те же операторы дадут бесплатный или копеечный IPTV с теми же каналами, но через 4g.
>>81873
По-перше, приймач для кодованого цихролайна не збереш на колінці, на відміну від простого аналогового сигналу. По-друге, за слабкого сигналу, коли аналогове ТБ дозволяє серед шуму та збитого синку щось розгледіти, цихролайно у ліпшому випадку ґлітчить та розсипається на квадрати, а зазвичай просто перестає декодуватися. По-третє, цихролайно запхано до мультиплексів, тож замість окремих каналів відпадають цілі мультиплекси.
>>81886
>приймач для кодованого цихролайна не збереш на колінці
Зачем это делать? Аналоговое радио пока есть, экстренные сообщения можно ловить там.
>По-друге, за слабкого сигналу, коли аналогове ТБ дозволяє серед шуму та збитого синку щось розгледіти, цихролайно у ліпшому випадку ґлітчить та розсипається на квадрати, а зазвичай просто перестає декодуватися.
Вот этого я не проверял, не знаю. Сейчас всякие 9000g постепенно как раз избавляются от аналогового сигнала, потому что при том же количестве информации на него нужно намного больший канал. Так что да, с таким количеством избыточности он более устойчив к помехам, но в 2018 думаю мы уже можем обеспечить стабильно хороший сигнал везде где это нужно.
>>81889
>Аналоговое радио
РЯЯЯЯЯЯЯ, ПІЧКУРИ НЕ ПОТРІБНІ! втім, факси радівою таки передають, приміром
>при том же количестве информации
Брешеш, скотиняко, цихра апріорі не може закладати стільки інформації, скільки несе аналоговий сигнал. В ідеальних умовах його ємність нескінченна.
>в 2018 думаю мы уже можем обеспечить стабильно хороший сигнал везде где это нужно
Типовий ЛОРчанин: де не ловить, там не треба. Тьху на тебе, сволота.
>>81891
>РЯЯЯЯЯЯЯ, ПІЧКУРИ НЕ ПОТРІБНІ!
Конкретно для экстренных оповещений не нужны, а больше я не могу придумать кейса "собрать приемник на коленке".
>Брешеш, скотиняко, цихра апріорі не може закладати стільки інформації, скільки несе аналоговий сигнал.
Ей это и не нужно. В эфир уходит видео с конкретных камер в конкретном формате, оно уже содержит ограниченное количество данных.
>>81900
>а больше я не могу придумать кейса "собрать приемник на коленке
Універсальний кейс: не залежати від цивілізації. Сьогодні китайці постачають мікрухи, завтра перестануть.
>оно уже содержит ограниченное количество данных
Шакале, ну що ж ти коїш-8Р?!
>>81903
Если ты не зависишь от цивилизации, зачем тебе телевизор? Там же одну цивилизацию показывают.
>>81907
Врьоті, а як же усякі діскавері?
>>81914
Телевидение это передача знаний цивилизации. Единственный кейс, когда его можно использовать вне цивилизации, это уведомления о чрезвычайной ситуации. Но это умеют и телефоны, и радио, поэтому телевизор сам по себе не нужен.
>>81917
>передача знаний цивилизации
Що ти маєш на увазі під знаннями цивілізації і який стосунок вони мають до цивілізації?
>Но это умеют и телефоны
Телефони вимагають абонплати.
>и радио
Для глухих особливо, еге.
>>81919
>Телефони вимагають абонплати.
Насколько я знаю, получать экстренные уведомления и звонить в 112 можно и без абонплаты. Возможно даже без симки.
>Для глухих особливо, еге.
А вот тут ты меня поймал, правда за тобой.
>>81921
>без симки
Яка в стаціонарному телефоні сімка? А мобільники — теж цихролайно, NMT давно вимкнули.
>правда за тобой
(озирнувся) Не бачу там правди. Лише килим. Виходить, це і є правда?! Недаремно кажуть — в ногах правди нема. Доки килим не стягнули на грішну землю — се праведне створіння. Я застав сходження одного килима зі стіни на підлоги… то була жалюгідна подія. Буквально за рік із пухнастого і м'якенького килим перекинувся на звичайний твердий втоптаний палас. Ще й підшмалитися встиг, бо прасчин дріт замкнув і загорівся. Сподіваюся, цей килим не спіткає така ж доля і мамцині декомунізатори не стягнуть його трамбуватися на підлогу.
>>81923
>Яка в стаціонарному телефоні сімка?
Как ты протянешь стационарный телефон туда где нет цивилизации? И кто будет коммутировать звонки?
>>81925
Не треба нічо протягувати, можна P2P зробити, і комутатор свій, живлення на картоплинах.
>>81929
>можна P2P зробити
Аналоговый p2p? Разве что из двух узлов с динамкой.
>>81933
Ну й чом би й ні?
>>81950
Ну делай.
>>81873
А, і головне: аналогове телеприймачі вже років 30 як універсальні, їх можна користати у будь-якій країні, просто налаштувавши стандарти. Цихролайно — розбрат і анальне огороджування. Як, приміром, на приймач DVB-T2 приймати DVB-T із сусідньої країни? Тим паче шихроване? Громадянам роздають картки дешихрування, а іншим — зась. Одним із секретів успіху Валерія Лобановського було те, що він їздив до Західної України і дивився там матчі Польщі, Угорщини та Чехословаччини.
>>81887
>Як, приміром, на приймач DVB-T2 приймати DVB-T із сусідньої країни?
Учитывая что они давно встроены в телевизоры, которые завозятся из других стран, думаю они тоже универсальны. Жители пограничных территорий думаю достают контрабандные карты. Впрочем, это уже вопрос той страны, которая вещает. Мы-то обсуждаем отмену эфира у нас, а не у них.
>>81890
>достают контрабандные карты
Еге, еге, щось я не бачу, щоб у нас хтось сімки молдавських опстізів мав, хоча Moldcell/Orange ловить пристойно, і вони давно мають 4G, на відміну від.
>>81892
>щось я не бачу, щоб у нас хтось сімки молдавських опстізів мав
Потому что никому они не нужны. Вон в КНДР все в приграничных районах сидят на китайских симках.
>>81901
Так як нам молдавський 4G не нужон, то й український буде не нужон, вєрніть луччє лайфбокс і зланго.
>>81904
О, і 3G-дзвінки, я ж геть забув. Їх досі тілько ТриМоб має.
>>81905
Что это? Аналоговый скайп за тройную плату?
>>81910
Скайп, що не залежить від сторонніх інтернет-ресурсів і не вимагає ставити додаткових програм на телефон. Власне, на мій телефон їх для відеодзвінків і нема, бо J2ME не має API для ріалтаймового доступу до камери, а ельфів півтори штуки і всі від ентузіастів.
>>81913
>що не залежить від сторонніх інтернет-ресурсів
Но зависит от провайдера. Интернет-ресурс ты при желании можешь поднять свой и шифровать весь канал, а у оператора нет.
>не вимагає ставити додаткових програм на телефон
Потому что он идёт в комплекте. И в отличие от дополнительного приложения, которое одно на всех, тут ты получишь в каждом телефоне свою реализацию.
>>81916
>Интернет-ресурс ты при желании можешь поднять свой и шифровать весь канал
Особливо на тарифі, що нехтує мережевою нейтральністю, еге.
>которое одно на всех
Це ти про усяку реактопарашу, чи що? Під кожну платформу пишеться свій клюєнт.
>получишь в каждом телефоне свою реализацию
Наче щось погане. Головне, що стандарт один.
Говорят, что в крупных городах уже начинают включать. Лайф и мудофон официально объявили, киевстар молчит (и в фейсбуке обещает включение в апреле), но по факту говорят что тоже включают. Пока постепенно начиная с точек наибольшего скопления людей.
Откуда у них CDMA?!
>>81867
Оце ти в кріокамері засидівся. Що, по-твоєму, вони з Київсралом втюхували до видачі ліцензій на UMTS?
Не gggите!
Нашел немного подробностей о ситуации с киевстаром. Ему не дал добро генштаб на запуск 4г в некоторых городах, потому что выкупленные именно киевстаром частоты заняты "спецпользователями". Теперь они занимаются перепланировкой сети и спорами с генштабом.
Внезапно, у нас православный pal, а не унылый совковый secam.
>>82018
>а не
Врьоті, у нас мішана країна.
>унылый
Менш завадостійкий, зате сигнал стійкіший.
>>82021
А вот кстати интересно. Казалось бы, давно изобрели эфирное телевидение, бери да транслируй с одной вышки. Но мы будем тянуть кабель в каждый дом, при чём на телевидение отдельно от интернета. При том что у нормальных каналов всё выложено на ютуб. Зачем так делать? Нужно чтобы дома были полностью автономными. По сути сейчас единственное что нужно поставлять коммуникациями это вода, (возможно) канализация и электричество. Остальное это извращения.
>>82022
По-перше, етер не гумовий, до кабелю більше каналів влазить. По-друге, аналогове ТБ у етері складно монетизувати, бо на "шихрування" на кшталт зміщення несучих, інверсії і всякого такого легко виготовляються народні дешихратори. До кабельного нелегально врізатися набагато важче.
>>82023
>По-друге, аналогове ТБ у етері складно монетизувати
Да они совсем охуели. Половину эфирного времени занимает реклама, за время фильма 10 вставок с рекламой делают, так я ещё и платить за это говно должен?!
>>82024
PS Почему я за нетфликс плачу и получаю кучу сериалов в HD/4k без рекламы и по моему желанию через инет без всяких проводов, а вы мне предлагаете протянуть жирный кабель для тв в говнокачестве с рекламой, расписанием, переводным говном да ещё и за деньги? Где логика? Я удивлён что вообще кто-то это смотрит, когда у ictv и стб все их шоу в ютуб улетают сразу после релиза, а у 112 и прямого вообще прямой эфир в ютубе организован.
>>82025
>2!18
>дивуватися рівню комп'ютеризації населення
>>82024
Так на платних каналах реклами якраз нема, або мало.
>>82027
Сейчас любое кабельное тв платное, все каналы делят эту сумму между собой. Там получается сколько-то копеек с человека на канал. Но полностью бесплатных почти не осталось.
>>82029
>полностью бесплатных почти не осталось
Хіба що у відсотках. В етері, як аналоговому, так і в безкоштовних мультиплексах — пару десятків каналів.
>>82031
Так в эфире и каналов мало. Из полсотни кабельных в эфире полторы штуки. И то, ты за общедомовую антенну по идее платишь, если своей нет.
>>82032
>Так в эфире и каналов мало
Я тобі про що й кажу. Агресивно монетизуються ті, що доступні в етері чи з супутників безкоштовно.
>>82032
>общедомовую антенну
Цікаво, і куди вона має бути спрямована? :-> У нашій мухосрані щонайменше три напрямки, звідки можна (принаймні, було, але і зараз натомість є DVB-T2) приймати етеровий сигнал — Одеса, Придністров'я і місцеві вежі. Це ще не враховуючи побічних, бо веж багато і в Придністров'ї міст багато. На всі треба точно спрямовувати антену, тож або ставиш одразу декілька і перемикач, або бігаєш до антени і обертаєш її вручну.
Хочышуз смартфонынэн монголымда?
А что это все молчат про peoplenet? Он ведь ещё живой.
>>82061
Живий, аудиторію має, аудіторія користає й не пищить. Що про нього казати?
>>82074
>Що про нього казати?
Ну вот интертелеком обсирают, говорят что там пинг в десятки раз выше чем у большой тройки.
Зрада зрада що ж робити тепер
Ну чо, вот и киевстар запустил. Разницы в скорости пока не заметил, 20/3.
Сегодня радио, завтра ты!
Крипота-то какая…
>>82466
А почему петух?
>>82469
Не знаю.
Дuвimьcя-нo, нag вepmukaльнuмu вigeo нacмixaлucя щe 25 pokiв moмy.
Шок! Українські вчені виявили у Придністров'ї популяцію хіпстерів, що вимирає!
>>83127
Шо це?
Між іншим, PAL у цьому році виповнюється 55 років. Якась дивна стаття: в одних місцях динамічні дати, в інших статичні.
ДАААААА!!
>>83956
Интересно, почему тендер обещают только после нового года, если уже в июле отключат? Что-то ещё на этих частотах крутится?
>>83994
CDMA2000/EVDO, наскільки я памнєтаю. Але не певен, що саме на цих.
Не совсем в тему, но пойдёт. Не создавать же отдельный национал-интернетный тред.
Отакої, скоро можна буде переносити номер між операторами.
Що ж це коїться, як теперь зрозуміти, з якої сімку куди дзвонити дешевше?
// Насправді просто комусь корисна фіча, але для нашого ринку вона не така затребувана, бо оператори не шахраї як у Росіях, а мають непогані майже однакові умови, тож переходити між ними зазвичай нема сенсу.
>>84611
Брешеш, он на Vodafone RTSP з YouTube не працює, приміром, а на lifecell без бубна заводиться.
>>84611
Внезапно, на itc втихую модерируют. Огромная ветка с моим ответом пропала.
>>84630
А ти хотів, щоб модерували, як ти — голосно і з драмами?
>>84680
Конечно. Иначе какой смысл в модерации?
>>84702
Здихатися порушень і порушника, звісно ж.
>>84628
Ты лучше скажи, откуда у тебя апельсин.
>>84629
Я ж коло ПМР мешкаю, забув? Тут і MOLDCELL часто ловить.
Все приготовились к июлю? Уже близко. В моём районе даже 4г на 2600 подняли, хотя это спальный район с бабками.
>>85321
Нє. Нема мені більше гроші куди викидати, як на новий модем?
>>85371
Зачем модем? Купи ведрофон, он же умеет раздавать вайфай.
>>85384
Гарний спосіб хутко вгробити на ньому батарею, еге. І навіщо мені це лайно? Ще й дорожче за модем?
>>85458
>Гарний спосіб хутко вгробити на ньому батарею, еге.
Подключай к питанию, когда раздаёшь.
>Ще й дорожче за модем?
Так он и умеет больше. Зачем качать торренты на пеку через модем, когда можно качать прямо телефоном?
>>85466
>Подключай к питанию, когда раздаёшь.
Дурнику, за постійного живлення батарея постійно ледь-ледь розряджається й одразу дозаряджається до 100%, що літій-йонним батареям не на користь. А ще воно від активної передачі грітися буде, що теж не на користь ані батареї, ані решті заліза.
>когда можно качать прямо телефоном?
Так я й для поточного можу написати торрент-клієнт. Але навіщо?
>>85508
>Дурнику, за постійного живлення батарея постійно ледь-ледь розряджається й одразу дозаряджається до 100%, що літій-йонним батареям не на користь.
Смотря как контроллер сделан. В нормальных телефонах так не должно быть.
>воно від активної передачі грітися буде, що теж не на користь ані батареї, ані решті заліза
У меня ни один телефон не умер от того что он долго грелся или использовался. Все выбрасывались из-за морального устаревания. Ты вообще видел чтобы телефон умер от того что батарея теплее чем надо?
>>85510
>Смотря как контроллер сделан
Контролер може максимум скоротити кількість циклів, даючи батареї розрядитися більше до наступної підзарядки. Запобігти її поступовому розрядженню у невикористовуваному стані він не може.Все выбрасывались из-за морального устаревания
Спожикурва детектед.Ты вообще видел чтобы телефон умер от того что батарея теплее чем надо?
Я бачив, як від такого перестає роспізнаватися внутрішній флеш. А може й гірше статися, приміром, вибух.
>>85532
>Запобігти її поступовому розрядженню у невикористовуваному стані він не може.
Если она совсем ничего не питает, она будет разряжаться очень медленно, поди процент за день.
>Я бачив, як від такого перестає роспізнаватися внутрішній флеш.
За какое время? 20 лет? У меня есть самсунг, в котором календарь на 2015 году заканчивается. Он жив и прекрасно работает, только батарейка от многолетнего бездействия сдохла.
>>85371
А Voice Over LTE и WiFi Callling?
>>85386
VoLTE пока никто не обещал.
>>85387
Та хоча б 3G-відеодзвінки спершу завезли, скотиняки.
>>85386
Що мені той VoLTE? Я й на поточному модемі дзвінки не завів — знайшов якийсь старий модуль для Asterisk, але він уже не збирається, тре' допиляти. Та й як допиляю — небагато сенсу, бо lifecell мало в кого є, а сімка з Vodafone у телефоні, і безкоштовні хвилини на инших операторів у щомісячний пакет входить. А Wi-Fi на прийом взагалі не користуюсь, лише роздаю инколи, коли гості приходять.
>>85455
Он нужен чтобы твой телефон не откатывался на 3г во время звонка. Впрочем, если не звонить, то оно и не нужно – текстовых сообщенек хватит всем.
>>85465
>чтобы твой телефон не откатывался на 3г во время звонка
Навіщо?
>За какое время? 20 лет?
Від самого перегріву, лікується перезавантаженням.
>только батарейка от многолетнего бездействия сдохла
Це нормально, батареї — розхідник, їх слід раз на 1–3 роки міняти, залежно від обачності використання.
>>85556
>їх слід раз на 1–3 роки міняти
В нормальных телефонах можно не менять. Мой нексус ровно 3 года у меня прожил, и батарея нисколечки не просела. Вообще никаких проблем с ним не было, только задняя панель вся побитая, там какой-то дико царапающийся пластик.
>>85561
До чого тут телефони, йолопе? Батареї до сраки, в чому вона стоїть. Ніяких революцій щодо збільшення ємності, пришвидшення зарядження, сповільнення деградації літій-йонних акумуляторів на горизонті не видко. Одні лишень експериментальні технології, жодна з яких вже десятки зо два років не сягає масового ринку.
>>85571
В смысле при чем? Если в телефонах они работают много лет нормально, то везде должны работать. Автомобильный аккумулятор с постоянными нагрузками и зарядками-разрядками работает от 5 лет и более, а уж тут вообще никаких проблем.
>>85575
>Если в телефонах они работают много лет нормально
>Если
>Автомобильный аккумулятор с постоянными нагрузками и зарядками-разрядками работает от 5 лет и более
Вони що, літій-йонні? До чого ти їх сюди приплів?
>>85860
>Вони що, літій-йонні?
В телефонах литий-полимерные ставят давно.
>Мой нексус ровно 3 года у меня прожил, и батарея нисколечки не просела
Ну да. Потому что ты фантазёр. Да и постепенную деградацию особо не замечаешь.
>>85666
Так я про то и говорю, что постепенная деградация была незаметной. Если бы она была существенна, это было бы явно видно.
>>85669
Дійсно, до вечора ж як доживав, так і доживає, що ще від лопати вимагається.
>>85861
Ты заметишь, если батарея будет меньше держать. У меня на часах после очередного обновления ведроида было такое, что они даже до обеда не доживали. Пришлось ресет делать.
Тю, я вже й забув, що в дитинстві цієї заставки з совою боявся.
Кек. Пам'ятаю, канали довгий час, принаймні, у молдаській ретрансляції, ще десь до середини 00-х, були не цілодобовими. А зараз таке побачити, бачте — подія.
>>85863
А я ни разу кстати не проверял, что на каналах ночью. Ты уверен что они все круглосуточно работают?