Loading...
Normal, Gallery, Tree

67 𐑮𐑩𐑟𐑛𐑮𐑨𐑑𐑩𐑝𐑨𐑵𐑲𐑙 𐑫𐑩𐑕𐑒𐑨𐑤𐑲𐑒𐑦𐑢

𐑤𐑨𐑑𐑰𐑵𐑒𐑩𐑘𐑩𐑚 𐑩𐑚𐑤𐑰𐑖𐑲𐑢 𐑤𐑨𐑑𐑰𐑵𐑒𐑪 𐑑𐑪𐑑: >>78853
𐑒𐑪𐑮𐑩𐑖𐑞𐑨𐑘𐑱𐑫𐑩 𐑐𐑰𐑖𐑞𐑱𐑵𐑒𐑪, 𐑘𐑲𐑚𐑧𐑫𐑩 𐑕𐑦𐑕'𐑨𐑵𐑩𐑐𐑦𐑢𐑵𐑲𐑒𐑦𐑢, 𐑝𐑨𐑮𐑲𐑫𐑩 𐑕𐑝𐑲𐑵'𐑪 𐑢 𐑒𐑩𐑑𐑤𐑦, 𐑕𐑝𐑦𐑵'𐑘𐑨 𐑕𐑒𐑨𐑑𐑦𐑵𐑨 𐑚𐑤'𐑨𐑛'!
Replies: >>79539, >>80036
Ты совсем ёбнулся со своим ивритом.
Replies: >>79538
>>79537
Сам ты иврит.
ХОХЛЫ ЗАМЕРЗНУТ ДЕФОЛТ ГАЗ ВТРИДОРОГА УИИИИ
Опаньки, лента открыто пишет что лугандонцы воровали воду и нихуя за неё не платили, пока ВНЕЗАПНО краник не перекрыли. Виноваты конечно хохлы.
Эх, а меморандум так хорошо начинался. Но нет, теперь будет ядерный треш и угар.
На самом деле нет, потому что у лугандона нет серьёзного оружия, а пыня неспособен вступить в полноценную войну.
Replies: >>79561, >>79563
свинья скотина блядь где мои стикеры
>>79554
А свиньи неспособны сделать ничего, кроме выставочных образцов. И даже когда способны, хрювней-то нет.
так-то кр украине нужны,
но реально блядь, это штаты и рашка могут ракетой за миллион по сараям пулять, вы-то куда
Опять говна в дупу залили
Replies: >>79565
>>79554
Лол блядь, так это же П-120 лохматого года, снятая с какого-то ракетного катера разгромленного черноморского флота. Нахуя вы опять обосрались, дебилы блядь?
Replies: >>79564, >>79574
>>79563
>врети это в шахтах нашли это фотошоп меня не обманеш
Replies: >>79569
>>79562
Ну я как бы напоминаю, что эпидемия вич началась в России ещё 2 года назад, видимо как раз дошло у хохлов пинг высокий.
Replies: >>79566, >>79570
>>79565
А давай пінгом мірятися, у кого довше?
Ёбаное гоможивотное, а-а-а-а, убери от меня свой хуй, только не в рот, пожалуйста!
мескаль
Replies: >>79571
>>79564
>это фотошоп
Но ведь даже фотошопа нет, одни кукареки.
>>79565
>а вот у мескалей
Какая убогая порода
Replies: >>79572
>>79568
О, дякую, років 15 тому, як "Академію Пана Ляпки" прочитав, хотів дізнатися, що то є коновка, а ти нагадав тут.
>>79570
Согласен, на то они и мескали.
В этой новости прекрасно всё. Один рассказывает про охуенных сталинских командиров и сдавшихся французов, доурго набегает на него с кулаками, третья басом орёт "господа, у нас трансляция в ютюбе". Вот что я не люблю кроме нечестности, это отсутствие контроля. Если тебя заебал оппонент, назови его говном как-нибудь красиво, или если нет подходящих слов, сделай ему красивую пощёчину и громко уйди. Сванидзе конечно не настолько ебанутый как Веллер, тот вообще перманентно в каком-то буйном состоянии, но всё равно слишком нервный.
Replies: >>79577
>>79563
Я чутка объебался, это Х-35.
Комментарий bmpd. Речь идет таким образом о первом бросковом испытании противокорабельной ракеты, разрабатываемой на Украине по ОКР "Нептун" при головной роли ГП "Государственное Киевское конструкторское бюро "Луч". Судя по видео- и фотоматериалам испытания, данное испытание являлось чисто бросковым, направленным на отработку твердотопливного стартового ускорителя и выхода ракеты из пускового контейнера. Турбореактивный двигатель, как можно видеть, не включался, а сама ракета является, скорее всего, бросковым макетом, не оснащенным системой управления.
Сама ПКР "Нептун" является в значительной мере фактически копией российской противокорабельной ракеты 3М24 комплекса "Уран" (Х-35, или вернее ее модернизированного варианта Х-35У) разработки головного предприятия АО "Корпорация Тактическое ракетное вооружение" (бывшее ГНПЦ "Звезда-Стрела"). Напомним, что в советский период серийное производство ракет 3М24 (Х-35) планировалось организовать на Харьковском авиационном заводе (нынешнее ХГАПП), так что на Украине имеется, видимо, полный комплект производственно-конструкторской документации на эту ракету, как и ведется производство ее двигателя, что и делает возможным ее воспроизводство.
Основной проблемой при создании ПКР "Нептун" на Украине является создание ее системы управления и в первую очередь активной радиолокационной головки самонаведения (АРЛГСН), компетенции в чем у украинских предприятий отсутствуют практически полностью. Уместно напомнить, что в свое время оригинальная ракета 3М24 (Х-35) превратилась в "долгострой" из-за затягивания создания системы управления и активной радиолокационной головки самонаведения АРГС-35 разработки АО "НПП "Радар-ММС", несмотря на имевшийся у их создателей опыт и компетенции. В настоящее время разработкой АРЛГСН для "Нептуна", по известным данным, занимается киевское частное ООО "Радионикс", имеющее только незначительный полуинициативный опыт разработки АРЛГСН для модернизации ракет Р-27 класса "воздух-воздух" и для модернизации ЗРК С-125М, причем отработанность и серийность данных его изделий пока отсутствует. Трудности с созданием системы управления ракеты "Нептун" признавались и представителями ВМС Украины.
Также комплекс "Нептун" заявляется в качестве средства поражения наземных целей, для чего, видимо, его предполагается оснастить системой инерциально-спутниковой коррекции с использованием приемников ГЛОНАСС и GPS (как можно судить, видимо, как и в ракетах комплекса "Вильха", для этого будет использоваться коммерчески доступная аппаратура американского производства). Максимальная дальность стрельбы ракеты "Нептун" заявляется в 280 км, что делает ее компоновочным аналогом ракеты Х-35У.
первый пик - Х-35
второй пик - хохлятская нелицензионная копия
>>79573
>хохол отпиздил грузина
Ну и ладно
Replies: >>79581
Replies: >>79580, >>79592
>>79578
ШГ
Replies: >>79583
>>79577
Чо, сванидзе же не хохол.
Replies: >>79593
>>79580
Ґімп лайно, згладжує тілько з райдугою по краях, я гадки не маю, як це лайно перемкнути на напівтонове згладжування.
Replies: >>79584
>>79583
Нарисуй буквы кистью.
Replies: >>79588
>>79584
Сам малюй, збоченець.
Replies: >>79594
>>79578
Лул
>>79581
>грузин отпиздил хохла
Ещё лучше
>>79590
То есть получается что навальный хочет для России новых санкций? Какие же либерашки дегенераты, пиздец просто.
Replies: >>79599
Сисян спиздил 100 миллионов, найс. Правда самого его закрыть получится, он как всегда типа не при делах. Второй чубайс, лол
Фонд, который лопнул: куда Навальный дел 100 миллионов пожертвований https://t.co/8PkInwFz4Q
Читайте и распространяйте. Это просто песня. Накрыли шайку жуликов наконец)
Replies: >>79600
Соснули, москали? Так-то
Replies: >>79601
>>79594
Навальный хочет шантажа – делайте выборы настоящими или получите санкции.
>Какие же либерашки дегенераты, пиздец просто.
И не говори. Но к сожалению в данном случае никакой альтернативы нет – антилиберашки катят страну в пропасть.
Replies: >>79605
>>79596
Ну почему, почему в рашке никак не могут научиться в закон? Похуй куда он там дел пожертвования, вопрос не в его тратах и даже не в нём самом. Посади Вована и Димона и поставь вместо них кого-нибудь чистого хоть бы провластного – никто бы и не пикнул. Но нет, надо защищать воров с миллиардами дворцов, но при этом считать сколько сосисок съел Навальный в отпуске.
Replies: >>79604, >>79606
>>79598
Смех смехом, а здесь до сих пор самая низкая цена на электроэнергию, даже ниже чем в рашке, и это при том что топливо для её производства всё импортируется.
Впрочем, я вангую, что они так хотят придать ускорение возобновляемой энергии. Она конечно и так опережает все темпы, но о полной замене старых источников пока речи не идёт, что не есть хорошо.
Replies: >>79603
>>79601
>ТОЛЬКО ВЫИГРАЛИ
Бля, хохлу хоть ссы в глаза, всё божья роса
Replies: >>79613
>>79600
100 миллионов это сосиски? Хуя вы там на украине разбогатели
Replies: >>79614
>>79599
>Навальный хочет шантажа
Мы не поддаёмся на провокации.
Replies: >>79612
>>79600
>Навальный в отпуске.
У безработнiх нi бувает отпуска
Replies: >>79622
>>79605
Уже поддались – митинги разгоняются, несогласные сажаются. А это именно то, что нужно для санкций.
Replies: >>79636
>>79603
Сам придумал, сам с собой поспорил, сам согласился. Разумно.
>>79604
Во-первых, це рубли. В долларах это меньше двух миллионов, что в масштабах избирательной кампании нихуя.
Во-вторых, я про сравнение же. У Пыни 40 миллиардов баксов, и никто его не посадил. Даже виолончелиста не тронули. Я уж молчу про всяких шубохранилищ, где даже не стесняясь показывают всем как они много наворовали. При этом за жалкие 100 лямов удавить готовы.
Replies: >>79637
>>79606
>У безработнiх нi бувает отпуска
Цiкaвo.
Xpю, я пepeмiг Яндeкc.Бpaвзep, yiiiii!
Hy вce, зanuляв poзkлagky, мockaлuky. Звukaй go нoвoϊ E C T E T И K И.
Replies: >>79632
>>79631
свинья скотина блядь
Caм coбi в шmaнu нacpaв, xe-xe. Hy нiчoгo, гoлoвнe — щo Πuщeнka цi ж шmaнu нocumь.
Replies: >>79635
>>79634
Лучше расскажи, что в ОП написано.
Replies: >>79640
>>79612
Анус поставишь что за выборы будут санкции, или просто так похрюкать решил?
Replies: >>79638
>>79614
>У Пыни 40 миллиардов баксов,
Правда их до сих пор никто не нашёл, хотя и ищут лучшие разведки мира.
>При этом за жалкие 100 лямов удавить готовы.
Типа миллипрд спиздить нельзя, а миллион можно?
Replies: >>79639
>>79636
А чего я должен ставит? Вой про санкции подняли депутаты, а ты ещё придумал что Алешка их хочет. Где в этом уравнении я?
Replies: >>79643
>>79637
>Правда их до сих пор никто не нашёл
Как не нашёл? Виолончелиста нашли, замки нашли и даже полетали по ним. А то что они не оформлены на него это и тупому ясно, даже вор Васян из Усть-Зажопинска так делает с левыми доходами.
>Типа миллипрд спиздить нельзя, а миллион можно?
Типа проблемы надо решать в порядке приоритета. Сначала сажаем самых главных воров, потом поменьше, и так дойдём до тех кто колбасу в супермаркете украл. Были бы бесконечные менты которые круглосуточно работают – разговор был бы другой.
Replies: >>79641, >>79642
>>79635
E, нє, caм чumaй.Ocь moбi poзkлagka. Цe ϕoнemuчнo nokpaщeнa мнoю aganmoвaнa go ykpaϊнcьkoϊ нeвigoмycoм iз Kponuвaчa aganmaцiя go ecnepaнmo шeвiaнy.
>>79639
>Сначала сажаем самых главных воров, потом поменьш
Сисяну просто неоткуда столько спиздить сейчас, вот и рвётся к кормушке.и вообще, стандартный откат - 20%, а это охуевшее жывотное спиздило половину, не считая биткоины. Я те говорю - второй чубайс будет, если во власть прорвётся. А нам и одного хватает.
Replies: >>79646
>>79639
>Виолончелиста нашли, замки нашли и даже полетали по ним. А то что они не оформлены на него
То есть по-твоему любая недвижимость российских олигархов путинская?
Replies: >>79647
>>79638
То есть ты считаешь что санкций не будет?
Replies: >>79648
[user]namespace[/user] url(http://www.w3.org/1999/xhtml);
@-moz-document domain("neboard.me") {
body {
background: linear-gradient(45deg, #cff, #fcf);
background-attachment: fixed;
}
.post {
background: linear-gradient(rgba(255, 255, 255, 0.25), rgba(180, 180, 180, 0.25));
color: #000;
word-spacing: 1ex;
letter-spacing: 0.5ex;
margin: 1em;
border-radius: 20px;
}
.post-info, .quote, .refmap {
color: #393;
}
.post_id {
color: #663;
}
.link, a {
color: #669;
}
.title {
color: #630;
}
}
WIP
Kuцьka ckamiнa, знoвy kog noлaмaлa.
Replies: >>79645
>>79644
Гомосвин совсем пизданулся.
>>79641
>Сисяну просто неоткуда столько спиздить сейчас
Какая разница? Судят за фактически наворованное, а не то что хотелось бы.
Replies: >>79653
>>79642
>То есть по-твоему любая недвижимость российских олигархов путинская?
Ролдугин не олигарх. У него нет ни власти, ни бизнеса.
Replies: >>79655
>>79643
Лично я считаю чтио они будут независимо от того как проведут выборы, потому что сам факт выборов в Крыму делает их незаконными. Но поскольку я не работаю в белом доме, 100% гарантии дать не могу.
Replies: >>79654
A є чaйнuku зi cвucmkoм iз gвoмa gipkaмu?
Replies: >>79650
>>79649
Caм cnumaв — caм вignoвiв. Tpe' бyge npugзбamu.
>>79646
Где 100 миллионов?
>>79648
То есть в своём пиздабольстве ты совершенно не уверен, и даже виртуальный анус на это не поставишь. Поссал на твою тупую ебучку.
Replies: >>79660, >>79662
>>79647
кокая пиздлявая хохлоскотина. ну хоть вики блядь почитай
Replies: >>79659
>>79655
Знoвy niвнuk нaмaгaєmьcя npyϕamu negiвikiєю. Oбicцяв gypнoвepxy xygoбy.
>>79654
Πigkaжu, ge вugaюmь вipmyaльнi aнycu, я meж xoчy.
Πepeмoгa, nepeмoгa, nepeмoгa :D:D:D
>>79654
>спиздеть что навальный хочет санкций
>кричать врёти вы сами пиздаболы где мой анус
Вся суть.
Хохлы окончательно ебанулись. В КИЕВ ИЗ РОССИИ КОНТРАБАНДОЙ ПРИВЕЗЛИ ФЕРМУ ЧТОБЫ МАЙНИТЬ БИТКОИНЫ ДЛЯ ДНР. Блядь, господи, какая же хуйня.
Replies: >>79671
>>79668
>в организации их работы принимали участие граждане России
>врёти це хохлы ебанулись врёти врёти
Replies: >>79676
>>79671
Ебанутый хохол, зачем гражданам России майнить биткоины для ДНР В КИЕВЕ? Такой бред только свиньи могли придумать.
Replies: >>79677
>>79676
>зачем гражданам России майнить биткоины для ДНР В КИЕВЕ
Электричество дешевое.
Replies: >>79683, >>79693
>>79677
I cmaбiльнa, нa вigмiнy вig ДHP.
Replies: >>79684
>>79683
>cmaбiльнa
Кто?
Replies: >>79712
Посоны, я нашёл сказки про русских.
Хохол, я тебе новый стикер нашёл.
ВРЁТИ ВРЁТИ ВРЁТИ
Replies: >>79694
>>79677
Во-первых в России и тем более ДНР дешевле, во-вторых, скаклина тупая, в новости сказано что за электричество они не платили.
Replies: >>79696
>>79690
1. Эффект низкой базы
2. Инфляция-то конская
Гомоузбека выпиздили, лол. А самое дно в том, что новая гойзета не трудоустраивает официально своих дурналистов.
Replies: >>79697
>>79693
>Во-первых в России и тем более ДНР дешевле
В ДНР возможно, потому что там за него не платят, а в России точно нет.
Replies: >>79713
>>79695
>А самое дно в том, что новая гойзета не трудоустраивает официально своих дурналистов.
Так это стандартная практика. Один и тот же журналист часто работает на разные издания, и платят его за материал а не ставку. На ставке работают всякие телеведущие, у которых регулярные выпуски.
Впрочем, это вполне официально. Они работают по доровору и платят с этого налогами, а сотрудниками не являются и не числятся.
Replies: >>79714, >>79715
Никогда такого не было и вот опять.
>>79684
E Λ E K T P O E H E P Γ I Я   M A Й Б У T H Ь O Γ O .
>>79696
>а в России точно нет
В России есть дневной/ночной тариф, кроме того всё идёт по одной цене, а не дороже в несколько раз после 100 квт/ч. Так что для майнинга то на то и получается. Это если про Мтскву говорить. А в Иркутске дешевле чем у свиней при любых раскладах.
Replies: >>79720
>>79697
Что ж гни так ноют про кровавый режым, выгнавший гастарбайтера без работы и регистрации? Взяли бы в штат, платили бы за него сраные 20к налогов + патент. Не, нихуя, надо повизжать как в рашке гомоузбеков притесняют. Не удивлюсь, если они сами его в ФМС и сдали, для инфоповода.
Replies: >>79722
>>79697
>Впрочем, это вполне официально. Они работают по доровору и платят с этого налогами, а сотрудниками не являются и не числятся.
Это не даёт права продивания на территории Российской федерации.
Replies: >>79723
свинья скотина
>>79713
>В России есть дневной/ночной тариф
В Украине тоже, и чо?
>кроме того всё идёт по одной цене, а не дороже в несколько раз после 100 квт/ч
Нихуя, есть социальная норма. Я не знаю какая она сейчас, но пару лет назад по всему рунету было нытьё, что не него только холодильник и лампочка в туалете могут работать. А ещё в разных регионах она почему-то разная.
>>79714
>Что ж гни так ноют про кровавый режым, выгнавший гастарбайтера без работы и регистрации?
В смысле без работы? Он ИП, которое сотрудничает с разными СМИ по договорам. Правда не уверен какое вообще значение имеет наличие работы, это же не Беларусь, где закон о тунеядстве. Налоги он платит, хоть и не такие как при устройстве в штат, но законные. Насчёт патента правда не в курсе, это надо узнавать.
Replies: >>79735
>>79715
Ну да, надо было сказать что проголосует за пыню. Тогда бы и гражданство дали правда нахуя оно нужно, если он и так может заработать и снять жильё, а трудоустройство штатным работником ему не требуется.
Кстати интересно, а какой порядок проверки законности внештатного работника? Вот заключаешь ты договор с гражданином Узбекистана. Тебе же похуй, он при этом находится в Узбекистане, Америке или России. Как предполагается проверять, где он живёт и какие у него документы на работу в этой стране есть? Я понимаю если б его оформляли в штат, и тогда бы уже предполагалось что он проживает в РФ и должен иметь патент.
Replies: >>79724, >>79736
>>79723
И попутно другой вопрос: а кто вообще считается работающим в России? Если я фотограф и езжу по разным странам делаю снимки, я должен в каждой получать разрешение на работу? А если я их потом продаю? А если мне определённая организация поручает сделать конкретные снимки? А если организация в одной стране, а я в другой?
cвiнья ckamiнa
Replies: >>79737
>>79722
>Правда не уверен какое вообще значение имеет наличие работы
нет работы и регистрации - уёбываешь в солнечный узбекистан, всё просто
>>79723
>Кстати интересно, а какой порядок проверки законности внештатного работника?
не знаю, вон HR новой гойзеты тоже не знают, им уже полмилиона штрафа за гомоузбека въебали
Replies: >>79751
Replies: >>79762
Санкции, которые ввели США и Европа в отношении Российской Федерации, лишили Украину половины ВВП. Об этом сообщил народный депутат Евгений Мураев в эфире телеканала NEWSONE.
"Мир необходим для того, чтобы вернуть хотя бы привычные рынки. Эти санкции убивают Российскую Федерацию, убивают Европу, но больше всего они забрали доходов у наших граждан. Мы потеряли половину ВВП. Россия потеряла 2%, Европа меньше 1%, а мы – половину. Эта секционная война против коло? Против нас?", - отметил Мураев.
При этом политик указал, что в Украине закрывают заводы и создают из них музеи вместо того, чтобы развивать промышленность.
"Когда им (власти -ред.) надо торговать, то они торгуют. Они покупают все, что необходимо, а продают туда конфеты. А наш бизнес и производство должны загибаться. Мы делали самые технологичные ракеты в мире, а теперь по этим заводам будут водить экскурсии", - подытожил нардеп.
Replies: >>79752
ой, хотел залить с похмелья в себя немного пивка, а случайно залил говно в дупу уважаемым украинцам. каюсь
Replies: >>79743
Replies: >>79745
свинка-свинка не молчи
свинка-свинка покричи
УИИИИИИИИИИИААА
УИИИИИИИИИИИААА
>>79739
Яkщo mu зaмicmь nuвa вuлuв лaйнo — мoжe, mu й yчopa nuв лaйнo, aлe нe noмiчaв?
>>79740
Щo з niнgoшok yзяmu, вoнu npo kygлamux бляgeй нe чyлu.
>>79736
Вангую что штрафующие тоже не знают.
>>79738
>сообщил народный депутат Евгений Мураев
>Бывший член Партии регионов, председатель политического совета партии «За життя».
Кто бы сомневался, что регионал будет топить за русню.
Replies: >>79780
Replies: >>79757, >>79779
>>79756
Ага, как же, бунт. Там же российская система подавления митингов, только в дополнение к этому ещё никаких законов.
>>79737
A чoмy в cвuнi цuцьku? Цe мompoнa чu Cicян?
A щo бyge, яkщo cxpecmumu Πopoшeнka i Haвaльнoгo?
>Уничтожив именем пролетариата старые суды, г.г. народные комиссары этим самым укрепили в сознании «улицы» ее право на «самосуд»,— звериное право. И раньше, до революции, наша улица любила бить, предаваясь этому мерзкому «спорту» с наслаждением. Нигде человека не бьют так часто, с таким усердием и радостью, как у нас, на Руси. «Дать в морду», «под душу», «под микитки», «под девятое ребро», «намылить шею», «накостылять затылок», «пустить из носу юшку» — все это наши русские милые забавы. Этим — хвастаются. Люди слишком привыкли к тому, что их «с измала походя бьют»,— бьют родители, хозяева, била полиция.
И вот теперь этим людям, воспитанным истязаниями, как бы дано право свободно истязать друг друга. Они пользуются своим «правом» с явным сладострастием, с невероятной жестокостью. Уличные «самосуды» стали ежедневным «бытовым явлением», и надо помнить, что каждый из них все более и более расширяет, углубляет тупую, болезненную жестокость толпы.
Рабочий Костин пытался защитить избиваемых,— его тоже убили. Нет сомнения, что изобьют всякого, кто решится протестовать против «самосуда» улицы.
Нужно ли говорить о том, что «самосуды» никого не устрашают, что уличные грабежи и воровство становятся все нахальнее?
Replies: >>79774
Кек.
>>79772
>Нужно ли говорить о том, что «самосуды» никого не устрашают, что уличные грабежи и воровство становятся все нахальнее?
Интересно, почему? Ведь самосуд более жесток. Тут каждый должен действовать нарочито аккуратно, чтобы ни у кого и мысли не возникло тебя самосудить.
Replies: >>79775
>>79774
А, это страж революции. Нашёл кого цитировать, ещё бы собрание сочинений Ленина притащил.
>Сорян, тут чот снег идёт, мы не придумали что с ним делать.
Replies: >>79777
>>79776
>Лучше по возможности воздержаться от поездок на личных авто.
Om бu щogня mak.
>>79756
>Об этом в своем Facebook
Опять фейсбучная перемога, да что ж такое
>>79752
У вастам половина бывших регионалов, просто перекрасились после майдауна.
Replies: >>79785
>>79780
Так и есть. Поэтому если видишь мнение какого-нибудь депутата, первым делом надо проверять, откуда он.
Π o k p a щ e н o .
Объясните мне, нахуя так делать. Понятно же, что тупо российская копия известного сериала никаких наград не получит. И интереса никакого, ты теряешь возможность познакомиться с особенностями той страны, про которую этот сериал снят. Не говоря уже о том, что адвокатский сериал про российские суды будет бросаться в глаза неправдоподобностью. Ну нет в СНГ заморочек с формулировками, боязнью соврать в суде и прочим, на чём построена американская версия.
Replies: >>79810
>>79806
>нахуя так делать
Iмnopmoзaмiщeння.
>познакомиться с особенностями той страны,
He nompiбнo, зaлiзнa зaвica ж.
>адвокатский сериал про российские суды будет бросаться в глаза неправдоподобностью
Maлo xmo peaльнo oбiзнaнuй, яk mo вoнo y cygax вigбyвaєmьcя. Цe niнgocu нa koжeн nшuk бiгaюmь go cygy, y мockaлukiв чepeз бюpokpamuзoвaнicmь ma kopyмnoвaнicmь mak нe зaвegeнo.
Replies: >>79812
Mockaлuku, мockaлuku, a яk kaцancьkoю бyge "глig"?
>>79810
>Iмnopmoзaмiщeння.
Нахуя? Если сериалы запретят, их элементарно спиратить. Да и вообще это не товар первой необходимости, обойдутся.
>He nompiбнo, зaлiзнa зaвica ж.
А зачем он тогда? Вот хорошая жена – сериал про будни американских судов и американской политики. В России нет ни политики, ни судов, что она там показывать собрались? Не говоря уже о том что оригинал сделан по мотивам реальных скандалов, у которых нет аналогов в других странах.
>Maлo xmo peaльнo oбiзнaнuй, яk mo вoнo y cygax вigбyвaєmьcя.
Ты думаешь люди поверят в крики "я протестую" в российских судах? Не говоря уже о том что в них присяжные используются крайне редко, а судей обычно несколько, что рушит всю драматичность.
Replies: >>79817
Шок! Полиция согласна, что в кремле воры!
А вообще мне нравится, как в снг происходят скандалы. Всем на всё похуй. Знаем что чиновник ворует – похуй, и чиновнику и людям. В цивилизованных странах даже за наличие дела чиновник уходит в отставку, даже если он невиновен, потому что это считается позором и излишним расходом денег налогоплательщиков. В России же ткни гражданину в лицо офшорные счета и недвижимость, и он скажет что это не его дело и вообще главное победить американцев.
Replies: >>79816
>>79815
>даже за наличие дела чиновник уходит в отставку, даже если он невиновен
А уж если какая-нибудь шлюха скажет что известный человек её ебал 50 лет назад, надо сепукку делать.
Replies: >>79820
>>79812
>их элементарно спиратить
Чyxaючu nynцeнь nepeg guвaнoм? Tu знaйoмuй з цiльoвoю aвgumopiєю зoмбockpuньku?
>В России нет ни политики, ни судов, что она там показывать собрались?
Mapiчkocвimuk, нa kшmaлm cвimлoгo koмyнicmuчнoгo мaйбymньoгo.
>Ты думаешь люди поверят
A вipumu й нe mpeбa, mpeбa xлiбa i цupkoвux [вugoвuщ].
Replies: >>79837
>>79816
Если скандал раздуют достаточно сильно, то придётся. Умный чиновник (и его администрация) действует так, чтобы скандал быстро угас, ну или чтобы народ его поддержал.
Майдан работает
Я panmoвo збaгнyв aнaлoгiю. Poзвumok nocmpagянcьkoϊ Pociϊ gyжe нaгagyє poзвumok Pagянcьkoϊ Pociϊ. Πoчamok 90-x — нecnokiй, ДKHC, oблiгaцiϊ (вiйcьkoвuй koмyнiзм, maлoнu), 90-i — лiбepacmiя, ϕegepaлiзaцiя, нacлigyвaння kanimaлiзмy (kopeнiзaцiя, HEΠ), noчamok XXI cmoлimmя — nymiнiзм, зaґвuнчyвaння гaйok, noлimuчнi penpeciϊ (cmaлiнiзм, poзkyлaчyвaння, зakoн npo n'яmь koлockiв, poзcmpiлu ma зacuлaння go Cuбipy), яki npuзвeлu go нuзku "вuзвoлeнь" cycigнix mepumopiй — Aбxaзiϊ, Πiвgeннoϊ Ocemiϊ (Πpuбaлmuka, Moлgoвa) ma nepegiлy iз niнgocaмu Уkpaϊнu (nepegiл iз нiмцямu Πoльщi). Hacmynнuй eman — BEΛИKA BIЙHA З ΠIHДOШKAMИ, "мoжeм naвmapimь". A om yжe gaлi — зacmiй, nepeбygoвa, Paшka poзвaлumьcя. Щe kiльka makux 70-piчнux вumkiв нaniвpoзnagy Paшku — i вig нeϊ зaлuшumьcя ogнa Mockoвiя :3 Xoчa iмoвipнiшe, мockoвumu cmaнymь чuмocь гeйбepaльнuм нa kшmaлm cyчacнux xoxлiв, a цeнmp нoвoϊ Pociϊ бyge gecь y Cuбipy. Πoчнymьcя apxeoлoгiчнi gocлigжeння, яki goвegymь, щo npegkaмu pyciв бyлu ckiϕu i цe нe cuбipяku — нenpaвuльнi pycьki cenapu, a kляmi жugoбeнgepiвcьki мockaлi, яki go moгo чacy nepeймeнyюmьcя, щoб go зaшkвapнux cuбipcьkux pycьkux cmocyнky нe мamu. Bu npocлyxaлu мapiчkoϕaнmaзiϊ xoxлa, лuшaйmecь нa нaшiй xвuлi! Дoбpoгo нacmpoю!
Replies: >>79832
>>79831
Ты по сути прав, но немного не угадал. Нынешняя Россия копирует Россию уже после второй мировой. Когда страна уже начала разваливаться, но это не было заметно в течение 40 лет, пока не оказалось что ВНЕЗАПНО все сидят у разбитого корыта.
Тем временем, десятые это новые девяностые.
Replies: >>79843
>>79817
>A вipumu й нe mpeбa, mpeбa xлiбa i цupkoвux [вugoвuщ].
Ты не в теме. Зрелища должны быть умеренно правдоподобными.
>Чyxaючu nynцeнь nepeg guвaнoм?
Так ящик им и спиратит. Если наложат санкции на сериалы, они просто скажут что им срать на авторские права, и будут крутить зарубежные сериалы без отчислений.
Replies: >>79847
>Теперь спасенному мигранту придется заплатить штраф за просроченное разрешение на работу в России. После этого он сможет вернуться на родину
Тебя поймали и держали в рабстве – плати штраф, ишь охуел работать в Россие!
Replies: >>79844
>>79834
Зрiда
>>79842
Какол опять за своих сородичей-гомоузбеков топит
Сколько истребителей свинья скотина блядь
Replies: >>79846
>>79845
171!
>>79837
>Зрелища должны быть умеренно правдоподобными
Цe KimΠec npaвgonogiбнuй? Чu вcяki maм Oбpyчku, y яkux вбumuй ΓΓ PAΠTOBO знaxogumьcя i poзnoвigaє, щo iнcцeнyвaв cмepmь?
>Если наложат санкции на сериалы
A яkuм чuнoм caнkцiϊ звiльнююmь вig aвmopcьkux збopiв?
Replies: >>79851
Я om nogyмaв. Дecнa meчe з Mockoвiϊ. Днinpo meж. Цe ж щo вuxogumь, мockaлuku нaм mygu cцюmь i гiмнo зaлuвaюmь? Цe ж жaxлuвa gipa в бeзneцi, niвkpaϊнu nompyϊmu мoжymь. Tpe' mepмiнoвo nepekpumu, xaй нaзag go мockaлukiв meчe. Бyge ϊм gpyгa Шekcнa, xe-xe.
Replies: >>79852
Replies: >>79850
>>79849
Сука, какая же жырнота
>>79847
>A яkuм чuнoм caнkцiϊ звiльнююmь вig aвmopcьkux збopiв?
А зачем их платить, если уже в изоляции? Что они ещё смогут сделать, разбомбят воронеж?
Replies: >>79854
>>79848
Так Днепр течёт в чёрное море, а там крым. Значит, москали ссут на крымчан, и хохлы тоже доссыкают. А турки потом всё пьют.
Replies: >>79855
>>79851
>если уже в изоляции
Дo noвнoϊ iзoляцiϊ gaлeko. Kpuмчaнu go нeϊ нaбaгamo блuзьko, i вce ogнo gaлeko.
>разбомбят воронеж?
Hanpukлag. Aбo шuнgoвз зaбopoняmь.
Replies: >>79856
>>79852
Buxogumь, ykpu вukonaлu Чopнe мope, щoб cцяmu нa kpuмчaн?
Replies: >>79857
>>79854
>Дo noвнoϊ iзoляцiϊ gaлeko.
Ну так мы же говорим о "если". Если запретят сериалы, то при их пиратстве никакого ущерба нет, ведь их не могли купить законным путём. У государства достаточно адвокатов чтобы это доказать в международном суде.
>Aбo шuнgoвз зaбopoняmь.
Перейдут на генту с патченым названием ядра и орлом-мутантом вместо обоев.
Replies: >>79867
>>79855
Нет. Крымчане выкопали черное море чтобы пить мочу укров. Которая их окружает с трёх сторон.
>>79856
>ведь их не могли купить законным путём
Знaчumь, нe мaлu npaвa й nokaзyвamu.
>Перейдут на генту
Xmo nepeйge? Xogumuмymь no xamax i npuмycoвo влaшmoвyвamuмymь yciм шuнgokaneць? A вmiм, цe ж Paшka, ycьoгo мoжнa oчikyвamu.
Replies: >>79869
>>79867
>Знaчumь, нe мaлu npaвa й nokaзyвamu.
Верно, однако отсудить им нечего – права хоть и не имели, но ущерба ноль.
>Xogumuмymь no xamax i npuмycoвo влaшmoвyвamuмymь yciм шuнgokaneць?
В хатах могут хоть на миниксе сидеть, это никак с санкциями и лицензиями не связано.
Завжди знав, що москалики – найнижча нація.
Replies: >>79872, >>79876
>>79871
Жвaвo xpюkнyв, aлe npoмoвчaв, щo в хохлiв mak жe, яkщo нe гipшe.Уmiм, koнcmpykцiϊ "меня зовут" i "мeнe звamu" yce ж noмimнo poзpiзняюmьcя. Πepшa koнcmamyє — нy звymь ma й звymь, щo mym nopoбuш. Дpyгa зakлukaє — нe зgyмaй oбзuвamu мeнe MRD, я bodqhrohro.
Replies: >>79873
>>79872
>в хохлiв mak жe
Так це москалі в штанці насрали, коли була імперія.
Replies: >>79877
>>79871
И эти люди смеялись над Задорновым
Replies: >>79880
>>79873
Да мы и сейчас говна в дупу заливаем.
Replies: >>79882
>>79876
Ну у этих людей хоть и хуёвая, но теория с каким-то подобием логики. А у задорнова какая-то дикая сектантская хуита про древнеегипетских славян с их "ра" везде.
Replies: >>79883
Πocmaвuв нa oбugвa meлeϕoнu бyguльнukoм eмepзepiлeйmeg. Tenep npokugamuмycя, яk cnpaвжнiй ykpaϊнeць.
>>79878
Щo ця нapkoмaнiя oзнaчaє? Haцu-ьyбep, aллюзiя нa Зeлeнoгo Cлoнuka. Maячня яkacь.
>>79880
>А у задорнова какая-то дикая сектантская хуита про древнеегипетских славян с их "ра" везде
Tu б щe kaзoчku npo npomoykpiв, щo konaлu Чopнe Mope, вcepйoз cnpuймaв. Biн жe гyмopucm.
Replies: >>79885
>>79883
>Biн жe гyмopucm.
Он юмористом работал изначально, а потом поехал на почве религии. Это всё он вполне серьёзно рассказывал, даже книгу вроде написал.
Replies: >>79899
Я хуею с мескалей. Бухой судья может резать детей с криками "аллах акбар" и ссать инспекторам на лицо, а они ничего не смогут сделать.
Согласно Закона № 1207-VII, принятого шумерами, ОРДЛО считаются теперь ВРОТ.
ВСУ хотят за 20 дней взять ВРОТ.
Очень интересно:
1. Как называется войсковая операция ВСУ по взятию ВРОТ?
2. 20-25 дней это срок за который ВСУ возьмут ВРОТ или продолжительность взятия ВРОТ?
Replies: >>79897
>>79896
>Согласно Закона № 1207-VII, принятого шумерами, ОРДЛО считаются теперь ВРОТ.
Показывай где такое название.
Replies: >>79899, >>79902
>>79885
>Он юмористом работал изначально
Бoвgype, вiн вucmynaв мaйжe go ckoнy.
>поехал
>почве религии
Цe нopмaльнo.
>даже книгу вроде написал
Buннuчyk meж kнuжku npo oжuлy cвuнoшkypy (go peчi, goбpe, щo нaгagaв, Πuщeнцi cnogoбaєmьcя) i ocmpiв iз лaйнa nucaв. I щo? Йoгo caмoгo y Kyльnapkoвi нe зanepлu ж.
>>79897
>принятого шумерами
Tвoє вgaвaння nixвookoгo вжe gaвнo нe cмiшнe, вuгagaй щocь iншe.
Replies: >>79914
Здобич
1
За вікном сіявся сніг, біла пустка вулиці затято мовчала, холод припадав до шиб і з якимось чудним отупінням вдивлявся в кімнату. На душі було мертво, темно і ніяко.
— Чи з'являлося в тебе коли-небудь бажання когось убити? — спитав мене сніг і, не чекаючи відповіді, розтанув на шибі від мого подиху.
Я дихав у вікно, мовби збирався зігріти всю вулицю, разом із чорними кістяками дерев.
— Так, з'являлося, — проказав я. — Ось хоч би й зараз. Убити — це очиститись і народитися знову. Убити — це випити вина, відчути в голові неймовірну каруселю щастя та радощів. Убити — це в кров свою влити свіжости й сили.
Я беру в руки ножа, великого гострого ножа, що має таке горде і молоде лезо. Про що мріє пересічний ніж? Про хліб? Цибулю? Ні, в кожного ножа є своя мрія — вбити. Лезо створене для проникання в тіло. Ніж марить кров'ю. Сни, криваві й розкішні, палючі й солодкі розквітають на його лезі. Кого хоче убити ніж? Найперше — свого ж таки господаря. Ви ніколи не пробували прикладати сталеве лезо до грудей? От сюди, попід саме серце. Прикладіть і побачите, як радісно спалахне воно, як оживе яскраво і, здається, от-от заспіває, протинаючи шкіру. А щойно перша краплинка крові витече на лезо, ви вже не годні будете стриматися і випустите цілий струмінь крові — щоби вона вільно витікала із рани і скрапувала на підлогу. Це дивне і незвичайне чуття, коли витікає з вас кров — тихо, спокійно, без паніки, мов цілюще джерело. Не треба при цьому думати, що разом із кров'ю з вас витікає життя. Це неправда. Життя щойно почнеться, коли кров покине вас.
2
Якщо ви ніколи не були бездомним псом, то ніколи мене не зрозумієте. Бездомність — це стан невагомости й непевности, коли розпач роздирає вам душу. В довгих і даремних пошуках прихистку мені ледве вдалося напитати помешкання пізньої осені. Я поселився в будинку, де було троє осіб — пан Кундель, його дружина і донька Квітка.
Квітчин батько був мисливцем і взимку тільки те й робив, що тинявся лісами, вистежуючи диків. Повертався лише навесні в авті, заладованому шкурами. Всі стіни у них обвішані рогами й іклами, а то й цілими кабанячими головами, що зирять на тебе, наче на здобич. А на кріслах, канапах і підлогах самі іно шкури вепрячі, від чого у хаті стояв якийсь особливий сопух, мовби ти втрапив до свинарника. Одне слово — рай для молі.
Молі тут розвелося сила силенна і, коли, було, отако знічев'я тупнеш ногою посеред шкури, разом зі сивою пилюкою, вилинялими шерстинками, піднімалася в повітря армада молі. Вдихнувши цей густий коктейль, ви вже могли нічого не їсти, бо на зубах весь час скрипіло і слизькало, чвакало і плюскало, а лопотіння крил у горлі доводило до сказу.
— Не смій їх убивати! — верещала пані Кундельова, себто Квітчина матінка, коли я починав ляскати в долоні, боронячи своє обличчя від тих гидких створінь.
Молі обліплювали мене з усіх боків, забивалися в ніздрі й вуха, запорпувалися у волосся, проникали попід одежу, і я чув, як мерехтять їхні крильця, черкаючи об мою шкіру, як шкребуться їхні лапки, як вони солодко й захланно цьмакають, смакуючи моє вбрання, мої волосинки, мою безпорадність.
Ті, що потрапили в горло, пірнули в самісінький шлунок, і соки шлункові ринулися на них, як дощівка з ринви, все в мені клекотіло і булькало, перетравлюючи оцю нечисть. Та не всі вони згинули в мені, подекуди ще довго пурхали в грудях, бились об ребра, мов очамрілі.
А взагалі, ви пробували кого-небудь убити? Ні, я не маю на увазі міль чи там яку мишу. Я кажу про людину. Людина не міль, і вбити її непросто. Щоби вбити людину, слід усе гаразд розрахувати, вивірити і зважити.
Її батько, щоб убити дика, деколи блукав цілими днями й ночами засніженими полями, принюхуючись до слідів. Хоча сам дуже боявся смерті, але справедливо вірив, що на ловах вбережеться краще, ніж сидячи в хаті серед молі. Адже він сам став блукаючою смертю, сам ніс смерть і через те робився безсмертним. Убивці житимуть вічно, і це брехня, що карають їх на горло, коли спіймають. Убити їх неможливо. Вони виборсуються з лабет смерти, як вугри, коли їх пробуєш закіптити димом. Вугри бовталися в Кунделів просто попід паркетом. Я чув, як ляскають вони хвостами, прискаючи від моїх кроків, а потім, коли пригасити світло, їхні вогнисті очі починали стежити з кожної шпарини.
Але пані Кундельова навідріз боронила ловити їх на вудку, щоби я не попсував паркету. Це була якась неймовірна дурість. Що таке їхній задрипаний паркет у порівнянні з нормальними вудженими вуграми?
Я мріяв, що коли оженюся з Квіткою, то обов'язково прорубаю в паркеті ополонку й таки наловлю риби. Вночі я тихенько виборсувався з теплої постелі, обережно відгортав шкуру дика і, припавши вухом до підлоги, наслухав темну причаяну глибінь, у котрій мешкали вугри. Я чув їхній стривожений шепіт, ковзання тіл, плескіт води. Вони мене відчували так само виразно, як я їх. Вони вслухалися в мене, в биття мого серця, у плюскіт крові й міркували, чого від мене можна чекати.
Коли я почав у них мешкати, мати забирала на ніч доньку до свого покою, щоб я, бува, не скористався і не встругнув передчасної дитини. Я спав у просторій вітальні, де на мене зі всіх сторін зиркали кабанячі голови, а роги й ікла стриміли, мов зброя, я відчував себе оточеним, загнаним вовком. Я закопувався в свою темну смердючу нору, вкривався шкурою дика і слухав, як у тій шкурі пересипається піщаний годинник молі. Шкура, здавалося, ворушилася й оживала.
Темінь у вітальні стояла така, що на досяг випростаної руки нічого, крім чорноти, намацати неможливо. Здавалося, що лежиш у могилі. Поки заснеш, уявляєш собі, як у безпровидній сутіні лісів блукає батько Квітки, як він мостить собі з гілок лігво й засинає під шкурою недавно впольованого дика, а то й ховається у сніг чи лізе в дупло і крекче перед тим, як заснути. Дики теж вистежують його. Вони знають про нього все. Мабуть, знають і про мене. Деколи я це відчуваю. Дики шукають його слідів так само пильно, як і він їхні. Колись вони його вислідять і розшматують. А поки що вони хочуть добратися до мене, аби підкупити, але не можуть знайти посередника. Я тільки молю Бога, аби їхній гнів не перейшов на мене. Я ж бо не маю нічого спільного з Квітчиним батьком. Тільки й того, що вкриваюся кабанячою шкурою.
Мати її помилялася, вважаючи, що зуміла вберегти свою доньку від мене, бо ми з Квіткою домовилися, що будемо гладити себе поміж стегнами в один і той же час. Ви ніколи не пробували такої забавки? О, це так чарівно, коли відчуваєш усім тілом, як твоя кохана ластить себе ось тут, за стіною, і як подих її частішає, а тіло вкривається гусячою шкірою від надмірного збудження.
В таку ото пору оживає шкура дика, якою я вкритий, і починає ворушитися й стогнати. Щетина її наїжується, і міль шурхоче уві сні. В тій шкурі оживає цілий праліс: риплять сосни, похрумкує сніг, тихо дзвенить хвоя, і ніч гострить ножі смерти. Вага шкури поволі збільшується, мовби налягла на мене ціла ватага диків — тих самих, що йдуть слідами Квітчиного батька.
Деколи я вибирався на дах їхнього будинку буцімто для того, аби поправити телевізійну антену, а насправді я прикладав до ока далекогляд і так обережно-обережно ковзав поглядом по тонюсінькій смужці лісу, котра пропадала за обрієм. І коли з-за пагорба вигулькувала чиясь голова у чорній шапці, то я здогадувався, чия це голова, а раз, було, побачив зграю диків, що мчали, мов очманілі, просто на густозелені кущі ожини. Ожина стояла стіною, наїживши гострі ікла. Вепри налетіли на неї і їхні тіла враз запломеніли від яскравої крови. Кров зацвиркала по снігу і сніг розцвів китицями темно-червоних ягід. Ожина пошматувала їхні тіла і незабаром лише клапті щетини розвівалися на вітрі.
Коли ворони злітали раптово вгору, то можна було здогадатися, Що це їх наполохали постріли. І мені самому баглося кинутися туди, в той ліс, відшукати сліди Квітчиного батька і, відкопавши його з-під снігу, повернути домів.
— Ну, чому, чому ви полюєте лише за шкурами й головами, а стільки м'яса, чудового пахнющого м'яса лишається для вовків?
Ось що я запитаю у нього. М'ясо не повинно пропадати в снігах, ставати поживою дикої звірини. Якби я був його дружиною, я б на цьому просто таки наполіг, я б добився свого. А ця дурепа — що вона тямить? Все пустила на самоплин. Але якби я був Квітчиною мамою і спав з Квіткою в одній постелі, купав би її в лазничці, купав би її ще змалечку, коли вона ще така солодка, пухкенька, вся в родзинках, пампушечках, марципанах, я б учинив з неї лесбійку, а щоб ніхто нам не заважав займатися любощами, я пішов би (себто пішла б) у ліс і показав би (показала б) лігво мого чоловіка розлюченим вепрам.
Взимку її мати спить до самого полудня, решту дня нипає в якомусь дурнувато-сомнамбулічному стані, ліниво ковзаючи очима по речах, бурмочучи щось під ніс — чи то молитву, чи то прокльони на свою сусідку, котру ненавидить ще дужче, ніж мене. Сусідка так само цілком щиро бажає їй смерти. Таким чином вони обидві бажають собі смерти і, коли котрась із них помре скорше, то вже та, що залишиться, матиме справжнє свято.
Під вечір пані Кундельова оживає і заходжується варити чародійне зілля, від якого б її сусідку вкрили суцільні пранці, а згодом поволі повідпадали б усі частини тіла, аж поки не зостанеться самий лише кадуб з фарбованою на червоно головою. Сусідчина смерть вимріювалася не наглою й не легкою, а тільки довготривалою і в муках. Зайве казати, що й сусідка в цей час не дрімала і теж примовляла заклинання над своїм варивом. Але смерть чомусь не квапилася до жодної з них, а схоже, просто розгубилася, до кого постукати скоріше.
Як взагалі в такому оточенні могла жити Квітка? Якось уночі, коли я пестив себе, уявляючи, як те саме за стіною чинить Квітка, шкура дика напружилася і обгорнула мене з усіх сторін, мовби затискаючи в обіймах. За мить мені здалося, що вона хоче віддатися, я забрав руку і відчув теплу, зволожену слиною молей шкурину. Либонь то була шкура самиці, що поступово пройнялася до мене щирими почуттями. Ні, я не перебільшую, шкура закохалася в мене і щоразу, коли я лягав під неї, обгортала мене, і вже сама, вже сама слизькала по моєму тілі, похрюкуючи від насолоди.
Ви ніколи не кохалися зі свиньми?
Не кажіть ні, бо ж, зрештою, жінки — це ті самі свині, тільки без шкури. Колись чоловіки, вполювавши їх, поздирали з них шкури разом з ратицями і приручили, але жінки, як і свині, не мають почуття вдячності, вони позбавлені його навіки, і замість того, щоби молитися до своїх чоловіків як до богів, всіляко їх упосліджують і нищать.
Коли я засинав у палких обіймах свинячої шкури, снився мені зимовий ліс і вепряча зграя, що блукає в снігах, шукаючи поживу. Я був одним з них, їхнім ватагом і паном. Ми брели натомлені й голодні, а нашими слідами йшов Квітчин батько, і, коли хтось із нас відбивався од гурту, втрачаючи пильність, куля здоганяла його і прошивала на місці. Таке ото життя — в постійній втечі, в переховуванні, в страху може довести до розпуки, коли багнеться покінчити життя самогубством, але як це здійснити, будучи диким кабаном? Хіба попрохати товариша, аби розпоров тобі живота іклами, або самому кинутися на мисливця простовіч під його кулі і прискорити завершення мук… Мабуть, дехто з них так ото й чинив. Уночі я дуже ясно відчував смерть когось із диків — шкура здригалася від далекого, тут і не чутного пострілу, а потім тихо скиглила, тремтячи, мов у пропасниці, і я здогадувався, що смерть спостигла ще одного вепра. Ким він був, за що змагався, про що мріяв, — усе це притрушено густою тирсою снігу.
Для шкури я став мало що не рідною істотою, вона тулилася до мене, сумно нарікаючи на гірку долю своєї родини, котра приречена отако ні за що, ні про що гинути в холодних снігах. Шкура звірялася мені у своїх жалях, шукаючи спочуття й любові, а за ту дрібку тепла, що я вділяв їй, кохала мене і пестила, мов дика куртизанка. Я міг лежати собі, мов колода, нічого не чинячи, не ворушачи ані пальцем, а шкура робила усе сама, аж схлипуючи від насолоди. Ніколи ще тіло моє не віддавалося з таким блаженством, з таким захмелінням, коли, заплющивши очі, потопаєш в медах розкоші.
Нічні злягання зі шкурою стали для мене настільки бажаними, Що коли траплялася нагода кохатися з Квіткою, я уникав цього, прикидаючись то хворим, то без настрою, аж поки Квітці не увірвався терпець і вона не повалила мене на ліжко.
Перед тим вона перевернула шкуру щетиною вниз і я враз відчув, як шкура під нами ожила й незадоволено зарохкала. Я знав, що це їй не сподобається і вона мені зради не вибачить, але вже було пізно: я лежав на голій Квітці і піддавався її пестощам з якимсь дивним для мене отупінням. Квітка дихала часто й знервовано, захлинаючись повітрям і поцілунками. Зойкіт її вистрілював у причаєну сутінь покою і спалахував, наче блискавка під стелею. Шкура тривожно сопіла і ворушилася попід нами, щетина пружинила, вигойдуючи обидва тіла, мов легенькі човники, і я зі страхом чекав на те, що мало статися. Сопіння і Рохкання робилося усе гучнішим, та Квітка на те не звертала уваги, Думаючи, либонь, ще це я рохкаю і сопу, хоча насправді я заціпеніло мовчав.
Зненацька я побачив, як шкура почала згортатися, її краг піднялися і вигнулися всередину. Я ледве встиг вискочити з Квітчиних обіймів, коли її спеленало, мов немовля, й дівчина щезла у шкурі. Пролунав її розпачливий зойк, що благав порятунку, плач її усе слабшав і слабшав, доки не заглух і не потонув у темних нетрях шкури, котра закутувала, деформуючи її тіло, вигинаючи кості, припасовуючи кожну частину чудового юного тіла до своїх огидних кшталтів.
Я перелякано накинув на себе вбрання і позадкував до вікна. На ліжку догори ногами лежала дика свиня й мирно хрюкала, мовби вертаючись до тями після глибокого наркозу. її широка і тлуста задниця виставляла усі свої свинські приваби, і я з жахом прикипів очима до темної шпарини, котра ще зовсім недавно належала Квітці і була така розпашіла й жагуча, мов м'якуш свіжоспеченої паляниці.
Дика свиня важко перевернулася на бік і скотилася з ліжка на підлогу. Сполохані вугрі вдарили хвостами і пішли у глибінь. Молі злітали й опадали, наче пелюстки вишні. Свиня повільно й непевно звелася на ноги, і велике її тіло, похитуючись, мов захмеліле, втягло ніздрями гострий запах шкур, котрі належали її чисельній родині. Дивно, що жодної уваги не звернула при цьому на мене, погляд її був геть отупілий.
За вікном сутеніло, а крізь щілини проникала знадвору волога — це починав танути березневий сніг, опадали сріберні ікла бурульок. То був знак, що ось-ось міг повернутися з ловів Квітчин батько. Якщо він застане в хаті свиню, то неодмінно її заб'є, а я ж не зможу нічого витлумачити…
Я прочинив двері надвір, ухопив мітлу й заходився виганяти свиню з хати. А вона така очамріла від несподіваного перевтілення, така слабосильна і нерішуча, мов дитина, вона ж нічого не тямить…
Я змушений був руками впертися в її зад і таким ото робом виштовхувати на двір. Свиня неохоче переступала з ноги на ногу, а проте сунула до дверей. На ґанку я вже спересердя дав їй копняка під хвіст, бо дурепа не розуміла, що чекає на неї смерть, а вона була така слаба, що беркицьнула з ґанку й покотилася сходами в самий сніг. Полежавши кілька хвилин, врешті таки звелася і пошкутильгала простовіч, низько нагнувши голову.
Та саме у цей час над'їхало авто вщерть заладоване шкурами і головами кабанів. З авта вийшов Квітчин батько й остовпів од подиву, побачивши, як бреде вздовж паркана дика свиня.
Я хотів гукнути:
— Не стріляйте!
Мені хочеться щось пояснити, але разом з перетягом густий рій молі вилітає з хати на ґанок і забиває мені вуста. Рука моя вказує на свиню і я волаю безгучно:
— Це не свиня не свиня не свиня це Квітка Квітка Квітка, а не свиня не свиня!
Але цівка рушниці уже спрямована в неї, клацає цингель, а вистрілює тиша. Пострілу не було. Він ще кілька разів клацає, але намарне. Тоді добуває гострого багнета і кидається навздогін, свого він не випустить, здобич мусить бути впольована. Чим далі сніги глибшають і глибшають, свиня потопає в снігах і буксує, розпачливо рохкаючи. Либонь відчуває свій рішенець і страх переймає її. А мисливець уже поруч, усім тілом падає на свиню і застромлює ножаку під горло. Кров хлюпає з рани, свиня розвертається і в останньому пориві хапає мисливця за ліве зап'ястя. Біль прошиває обох, і їхній крик зливається в один, крик, який прошиває сіре надвечір'я, нагадує далекий крик паротяга.
Я судомно закушую зубами губи. Солоний смак крові і сліз наповнює вуста. Я бачу, як знову зблискує багнет і входить під ліву передню ногу. Свиня звалюється в сніг і здригається в корчах.
Він покликав мене на допомогу, силкуючись вивільнити руку зі свинячої пащеки і я, взявши багнета, застромив його свині межи зуби. Це було нелегко — розімкнути її міцні щелепи. Рука його кривавила і, коли він висмикнув її, то обвисла, мов відрубана галузка, вздовж тіла.
Я глянув на свиню й побачив, як в очах її спалахнуло
здивування і вмерло.
Квітчин батько, тамуючи біль, ухопив правицею свинячу ногу, кивнув мені, аби я схопився за другу, і ми удвійко поволочили тушу до хати.
Дві криваві доріжки значили сніг — одна соталася зі свинячого серця, а друга з руки мисливця. Барва їхня не відрізнялася нічим. Та мисливець цього не помічав.
Я знаю — нема мені виправдання. Єдине, що я встиг зробити, поки батько подався бинтувати руку, поховати Квітчини манелі, Що вона їх поскидала з себе перед тим, як пірнути зі мною в ліжко.
Коли прийшла з роботи її матінка, то дуже тішилася, що нарешті матиме м'ясо. Тут таки в хаті ми заходилися білувати свиню. Я помагав розробляти тушу, краяти м'ясо, відділяючи від кісток і затято мовчав. А мати її тріскотіла, як кавовий млинок:
— Боже, яке ніжне м'яско! А які тендітні кісточки! Росолик буде фантастичний! А ратички? Ратички! Та це щось неймовірно витончене! У мене таке вражіння, що ми краємо не свиню, а принцесу!
— Ба й справді, — погодився татко. — ніколи ще мені не доводилося бачити такого ніжного м'ясива. Надто воно рожеве. А на смак, — тут він відкусив кавалок сирого м'яса, хвильку зосереджено пожував і докінчив: — На смак воно солодке як… як…
Я отерп і стривожено зиркнув на нього: невже здогадується? — …як диня… — врешті проплямкав і ковтнув, облизуючись.
— Воно й пахне чимось таким, — проказала пані Кундельова, втягуючи носом паруюче м'ясо.
— І то ж треба — в саме місто забрела, — сказав пан Кундель, шпурляючи Квітчині тельбухи у відро.
Я мовчки брав переповнене відро й плуганився у кінець вулиці, де в скверику сковичали бездомні пси. Я дивився, як вони кидаюся на ці чудесні ласощі й шматують з несамовитим гарчанням і скавулінням, як рвуть на частини свинячу голову, добираючись до мозку, й мене охоплював такий розпач, що на хвилю здавалося, наче б і я перетворився на здичавілого пса, вихудлого і голодного, пса, що ладен пожерти геть усе, не задумуючись.
Квітку покраяли, перепустили через машинку, порозпихали у слоїки, присмачили сіллю, чорним перцем, паприкою, часником, кардамоном і лавровим листом, розлили драглями, завудили в ковбасах, шинках, затовкли в сальцесони, налили кров'ю кишки… І я усе це їв. смакував, плямкаючи від насолоди…
Деколи мати її спохоплювалася і, мов крізь сон запитувала:
— А де ж то наша Квіточка?
— Еге ж, де вона? — мрукав під ніс її батько, не відриваючи погляду від телевізора.
Та ось же вона! — хотілося мені закричати. — В наших животах! В слоїках! В заморознику! В льосі! В каналізації! Перетравлені рештки Квітки гойдають уже мирні хвилі Полтви…
Мій погляд падав на шкуру дикої свині поверх канапи. Вночі я залізав під неї і шкура кохала мене й пестила доводячи до знемоги, з якимсь особливим завзяттям, немовби прагла змусити мене кохати лише її, її одну і більше нікого. Шкура муркотіла на
вухо мені ласкаві слова і молила:
— Не покидай мене… не покидай…
— Не покину… — видихав я гаряче повітря й провалювався в густу безпросвітну дрімоту.
Шкура кохала мене.
І чого ж бо мені ще треба від цього засраного життя.

1983
>>79897
>ВРЁТИ
Replies: >>79904
>>79902
ПССССССССС
Replies: >>79905
>>79904
>ХРЯЯЯЯЯЯЯ
УИИИИИИИИ
Replies: >>79906
>>79905
Знoв cвuнocoбaku poзвepeщaлucя. Maбymь, нa goщ.
Replies: >>79907
>>79906
>ХРЮЮЮЮЮЮЮЮЮ
Replies: >>79908
>>79907
Γemь глyxa cmaлa cвuнюka, okpiм poxkomy нiчoгo нe чyє. Чac нa caлo?
Replies: >>79909
>>79908
Вже пiздно
Replies: >>79912
Там новое "расследование" сисяна вышло, говорит дерипаска-то олигарх, у него есть яхта и он ебёт блядей. Ждём следующие расследования "Путин - президент" и "Пыщинка - алкоголик".
Replies: >>79913
>>79909
He вгagaв, nigpaxyй.
>>79911
>Пыщинка
Пыщенка даже своё имя не может правильно написать. Необучаемое животное.
Replies: >>79915
>>79899
>Buннuчyk meж kнuжku npo oжuлy cвuнoшkypy (go peчi, goбpe, щo нaгagaв, Πuщeнцi cnogoбaєmьcя) i ocmpiв iз лaйнa nucaв. I щo? Йoгo caмoгo y Kyльnapkoвi нe зanepлu ж.
Эталон книгописательства – это вот.
Replies: >>79916, >>79919
>>79913
Урёти.
>>79914
A нaйmaлaнoвumiшuй cniвak — цe ocьo.
Kompa mym @neko?
Replies: >>79920, >>79922
>>79914
По превьюхе подумал что это мем про огурец
>>79918
>росийска блакитная
ЦЕ ЗРАДА
>>79918
Ну, моя вторая кошка похожа на правую нижнюю здесь, только пушистее…
Replies: >>79930
Replies: >>79929, >>79940
>>79927
I npo цe в Buннuчyka є. Tiльku нe npo cpaky.
Арканумські шницлі
Треба було бачити цей королівський баль, де кишіло розкішними панянками, до запаморочення тхнуло кольонською водою, а цицьки всіх можливих гатунків буйно розквітали в танці, мало не вилітаючи з корсетів. Кавалери, схожі на стрикоників, гарцювали серед цієї пишноти тілес, кривляючись в усмішках і дотепах.
Око легко могло виловити з-поміж них королівського сина Боніфатія, високого і дуже худого молодика, який розважався тим, що спритно кидав гусениць паням за корсет. Панії верещали, кавалери, заходячись від повноти щастя, пірнали руками в пухкі перса і добували жовто-зелену кашу, яка їм розлазилася межи пальцями. Панії мліли. Одна навіть вцюнялася, але помітила це лише тоді, коли з-під її крісла витік грайливий веселий струмок, а всі присутні мало не пукали з реготу. Пані подумала спочатку, що в таких випадках найкращий вихід беркицьнути на підлогу, але вчасно зорієнтувалася, що може потрапити в баюру. У цю драматичну хвилину підлетів її чоловік, генерал Ковбасюк і, скинувши маринарку, елегантно витер паркет. Гості його відчайдушний вчинок зустріли бурхливими оплесками, ще бурхливіші оплески генерал здобув, коли мокру маринарку знову зодяг на себе.
— Браво! Браво! — загукав королевич і пришпилив генералові до коміра найтлустішу гусеницю.
Кількоро кавалерів упало на коліна перед своїми кралями серця і зі сльозами на очах благали їх теж цюркнути на підлогу, але панії чомусь не зважили на їхні прохання.
Баль продовжувався. Пані генералова виплила з зали, щоб поміняти панталони. Мокрий генерал пурхав, наче сухий метелик, щедро роздаровуючи запах своєї дружини.
Тим часом королевич ішов на штурм ще не здобутої ним фортеці, намовляючи пані К. на нічну зустріч. Пані К. була вдовицею на виданні. На сторожі її цноти стояв брат — мордатий бузувір з параноїдальною психікою. Вдова червоніла, закочувала очі, закушувала пухкі вуста і виділяла густий піт, але відповіді не давала.
— Якщо я не побачу зрозуміння моїх почуттів, — сказав королевич, — то кину вам за пазуху не якусь там гусеницю, а велику пулькату жабу.
Вдова охнула і, пробелькотівши, «мені зле», відкотилася під стіну. Але королевич облоги не знімав. Він продовжував атакувати усе новими й новими зразками зброї, аж поки вдова не процідила крізь усміхнені зуби:
— Опівночі я спущу з балькону драбинку.
І якраз вчасно, бо саме підлетів її брат і повідомив, що їм уже пора додому.
Вночі королевич сидів у кущах розквітлого жасмину і пильнував балькон. Рівно опівночі зашелестіла мотузяна драбинка, а за хвилю він уже щосили стискав свою кралю в покою.
— Я вам хочу сказати… я вас хочу попередити… — муркотіла вдова, розімліло обороняючи рештки свого гардеробу, які королевич зривав, наче лушпайки цибулі.
— Так-так, звичайно, — відповідав королевич, розкладаючи її на ліжку.
А коли і він роздягнувся і хотів уже, було, перейти до урочистої частини, вдова сказала:
— Ах, ви нічого не зрозуміли. Подивіться спочатку, яка пастка на вас чекає, — і розкинула ніжки.
Королевич глянув і скрипнув од люті зубами. З-поміж стегон визирав механізм, що нагадував млинок. Коли вдова розводила ноги, він сам вмикався і тоді лунав легенький скрегіт металу. Ніжне хурчання млинка не віщувало ані краплі задоволення.
— Чорт би його побрав, вашого брата! Таке вигадати, га? Королевич узяв зі столу олівця і всадив до млинка. Олівцем
закрутило і за мить з піхви посипалося саме порохно.
— Чому ж ви мені одразу про це не сказали?
— Я говорила, та ви не слухали. А, зрештою, чи повірили б ви мені?
— Звичайно, що ні. Але врахував би і відповідно б наготовився. А то, що ж тепер робити? Мені зовсім не хочеться свого чудового розпашілого від бажання прутня перетворювати на фарш для шницлів!
— Ох, не кажіть! Він так апетитно виглядає!
— Правда? Ну, то пригостіться.
— Ах, що ви говорите! Хіба я якась… Ап… Ав… Ay… A-A… Мнц… Мнц… Мнц… Мнц… Мнц…
Потім, як це пишеться у відповідних романах, вони лежали і глибоко дихали.
— Добре, що у вас бодай у роті нема млинка.
— Хі-хі-хі… — відповіла вдова і розкинула ніжки. В повітрі поплив тихий скрегіт металу, але тепер він звучав, як музика.
— А знаєте, це навіть цікаво, — сказав королевич. — А, може, навіть і практично. Завше згодиться на господарці.
— Ах, не кажіть, — зітхнула вдова. — Насправді це муки. Мені так хочеться, щоб хтось по мені гецкав… Ненавиджу цю кляту машинку!
— А так між нами, скільки ви вже шницлів наготували для своїх кавалерів?
— Ви маєте на увазі, скількох я змолола?… Я вам скажу… Вісім.
— Мабуть, вони неймовірно верещали?
— Ще й як! Але саме цього очікував мій брат. Він прибігав і надавав першу медичну допомогу.
— Ви хочете сказати, що він і зараз чекає?
— А це вас не розгніває?
— То ви йому все розповіли? — обурився королевич.
— Якби я йому не розповіла, він би не дав мені драбинки і замкнув би двері на балькон.
— Прокляття! Це якийсь садиста!
— Що поробиш… Але він мій брат.
— Чому ж ви зі мною цього не вчинили?
— Бо… бо ви мені найбільше сподобалися. До того ж ви королевич… Єдиний син… А король ще чекає онуків.
— Гм… Я бачу, ви не позбавлена патріотичних почуттів. Це похвально… У вас нема якоїсь залізяки?
— Навіщо вам?
— А я запхаю її в цей чортів млинок, нехай там усе потрощиться.
— Ой, не можна! Це нічого не дасть. Брат зробить нову машинку і ще, можливо, хитрішу. Він ніколи не заспокоїться.
— Ну, тоді вибирайте: або я, або ваш брат.
— Якщо я маю вибирати між коханцем а братом, то виберу брата.
— До чого тут коханець? Я пропоную вам руку і серце. Жінка патріот — це моя мрія.
— Як? Ви збираєтесь на мені одружитися?… Не дивлячись… не дивлячись на те, що…
— Ну, не думайте, що я вже зовсім лопух. Я збираюся женитися на вас, а не на цій машинерії. І мусите її позбутися.
— Ви не знаєте мого брата. Він ніколи на це не згодиться, адже весь цей маєток дістався мені у спадок від мого чоловіка і, коли я вийду заміж, брат втратить усе.
— К бісу вашого брата. Я вам дав вибір, чи ні?
— Ну… ну, якщо я маю вибирати між нареченим а братом, то волію нареченого.
— Тоді, моя люба, мусите робити лише те, що я вам звелю.
— Я на все згодна заради вас.
у ту ж мить королевич упав на підлогу, почав корчитися і несамовито верещати, затискаючи в жмені низ живота. Брат не примусив себе довго чекати і примчався до покою сестри, аж трусячись від задоволення. В руці він тримав скриньку з медикаментами.
— Ага! Попався горобчику! Хе-хе-хе!
Та тільки він нагнувся над своєю жертвою, як королевич збив його з ніг, заломив руки і з вигуком «Згинь, потворо!» — штовхнув головою просто межи ноги своїй нареченій. Млинок бадьоро завищав і з подиву гідним апетитом схрумав голову нещасного брата.
— Ах, може, досить? — спитала вдова.
— Не відволікайся! — звелів Боніфацій.
Млишок хурчав і викидав криваве мливо на килим. Запах свіжого м'яса разом з теплою парою клубочився у повітрі. Королевич тримав винахідника пекельної машини за ноги і легенько попихав вперед доти, доки в руках не зосталися лише пантофлі.
— Ну от і все, моя люба, — усміхнувся він. — Зосталася ще тільки маленька процедура… Ага, ось цей свічник мені підійде, — і з цими словами встромив важкого мідного свічника в машинку. Млинок жадібно застогнав, хруснув, і з живота вдови висипалися жалюгідні залізячки, гвинтики і шруби.
— Хай живе свобода! — вигукнула вдова і, все ще не вірячи в неї, обережно поколупала пальчиком, чи не зостався там ще якийсь таємничий механізм.
— Катайте в лазничку і сполочіться, заки я тут позбираю оцю гору кривавих шницлів.
Він згорнув килим з тлінними останками, зав'язав мотузкою і спустив з балькона на подвір'я. Вранці треба буде це кудись вивезти. Потім зайшов у кабінет винахідника, що виглядав на справжню майстерню, і заходився переглядати папери.
— Так, весь цей смітник завтра спалимо, — сказав Боніфацій, коли до кабінету зайшла вдова. — А от креслення залишимо собі.
— Які креслення?
— Креслення млинка.
— Навіщо вам? — здивувалася вдова.
— Як то навіщо? Не забувайте, моя люба, що мені часто доводиться вирушати у військові походи і винахід вашого брата забезпечить мене від зайвих переживань.

1985
>>79922
>Coмaлiйcьka
Tak i знaв, щo mu guвaннuй oнopxiзg.
Replies: >>79931
>>79930
Она беспородная, пришла к нам из села.
Replies: >>79935
#AHTAPKTИ Δ AHAШ!
Replies: >>79937
>>79931
I шo? Maлo вig koгo вoнa noxogumь.
Replies: >>79936
>>79935
Порода определяется документами с родословной. У кого нет документов, тот не породистый, даже если все признаки будут.
Replies: >>79938
>>79934
Пока Гитлер строит лунную базу, мы строим антарктическую.
>>79936
Hy oчмaнimu, вжe й kuцi вyca, лanu ma xвicm зa gokyмeнmu нe npaвляmь.
Πuщeнko-nuщeнko, a mu noлюбляєш ΠIPHATИ?
Replies: >>79941
>>79927
>ПАН РОБОТ
Пан ёбаный хохол, пощади, я ж сейчас сдохну со смеху
>>79939
>простит за неровный почерк
Украина - это когда тебя в жопу ебут.
Replies: >>79942, >>79944
>>79941
А й правда. Україна це єдине місце, де москалика у жопу їбуть. Ну окрім Росії, таж там це звично.
Replies: >>79943, >>79945
>>79942
Уkpaϊнa нe вigpiзняєmьcя вig Pociϊ? Oцe-mo nepeмoгa!
>>79941
>— MЄCKAΛЬ, ΠAЧIMУ TИ ЖИBЬOШ B ҐABHЄ?!
>— A BOT У XAXΛOB!
ΠC-C-C-C-C.
Replies: >>79947
>>79942
>Украина - это когда тебя в жопу ебут.
>де москалика у жопу їбуть.
Вот ты и спалился, москаляка. Ховайся, тобi пiзда.
>>79944
Как известно, всё национальное самосознание так называемых украинцев строится на ненависти к москалям. Ёбаная деструктивная секта.
Replies: >>79948
>>79947
>врёти вот у хахлов хуже для меня главное быть лучше хахлов уиии
Replies: >>80004
Было бы жырно арестовать сестру и использовать как заложника. Жаль что корейцы не хотят войны.
Replies: >>79954
>>79953
А жаль, хуйня получается, а не олимпида. Вот в 2008 классная олимпиада в Грузии была, и в 2014 в Крыму.
Replies: >>79955
>>79954
>хуйня получается, а не олимпида
Олимпиада в принципе хуйня. Как и любой публичный спорт. Одно дело самому играть в какую-то активную игру, и совсем другое – смотреть как другие люди играют и радоваться.
Replies: >>79956
>>79955
Но традиции нарушать нельзя, нужно войнушку какую-нибудь под шумок. Хотя сегодня жыдолёт в Сирии сбили, но маловато.
Replies: >>79957
>>79956
>нужно войнушку какую-нибудь под шумок
В мире осталось мало стран, которые способны и хотят устраивать войнушку. Африканские и арабские банановые республики не считаются, они перманентно воюют без какого-либо профита. А развитым странам войны не нужны, потому что от них больше убытка чем выигрыша.
Replies: >>79958
>>79957
>А развитым странам войны не нужны
Америка недоразвитая что ли? Пизда тебе от хозяина.
Replies: >>79959
>>79958
Конечно недоразвитая. Имперская система мер, наплевательское отношение к природным ресурсам, упоротый консерватизм во многих областях. Не скажу что они виноваты именно в войнах, но вполне возможно, что некоторых можно было избежать. Или хотя бы доводить до конца, а не начинать и потом мусолить годами. Вон вьетнамцев позорно сдали из-за отсутствия пропаганды. Сраный никому не нужный игил долго ковыряют.
Replies: >>79960
>>79959
>наплевательское отношение к природным ресурсам,
Им насрать, у них страна большая, и денег много. Могут себе позволить, в отличие от убогих гейропейцев, ютящихся в своих загончиках и экономящих воду.
>Не скажу что они виноваты именно в войнах, но вполне возможно, что некоторых можно было избежать
Сложно даже вспомнить войну, в которую пиндосы прямо или косвенно не вмешались бы.
Replies: >>79962
>>79960
>Им насрать, у них страна большая, и денег много.
И что? У меня денег много, мне купаться в молоке каждый день? Одно дело позволять себе больше удовольствий, а другое – делать то же самое с низким КПД. Гейропейский унитаз с двумя кнопками и американский с одной ручкой сливают могу абсолютно одинаково, но при этом гейропейский тратит в 2 раза меньше воды.
>Сложно даже вспомнить войну, в которую пиндосы прямо или косвенно не вмешались бы.
Ну бля, косвенно можно весь мир приплести. Вон в ватных методичках апельсинки на майдане – это вмешательство госдепа. А в вышиватных – российские блевотные сериалы по телевизору это вмешательство Кремля.
Replies: >>79963, >>80005
>>79962
США, кстати, в последние годы начинают вкатываться. Строят дохуя солнечных электростанций, запускают возвращаемые ракеты, планируют гиперлуп. У них правда есть небольшая проблема – расстояния. С общественным транспортом проблема, с логистикой, с интернетом. У них до сих пор у многих 10 мегабит это дорогая роскошь, в то время как у нас в каждом селе 300 мегабит.
Replies: >>79964
>>79963
>У них до сих пор у многих 10 мегабит это дорогая роскошь, в то время как у нас в каждом селе 300 мегабит.
Так в гейропе то же самое. Не знаю чо там у хохлов, но у нас тоже в мск тарифов меньше 100 вообще нет.
Replies: >>79965
>>79964
>Так в гейропе то же самое.
Так я и не говорю что в гейропе всё идеально. У них ещё с копирайтом жопа. Впрочем, я про гейропу не имеют достоверных данных, у меня нет знакомых там. А оценивать качество интернета по интернетикам глупо.
Replies: >>79966, >>79967
>>79965
*не имею
>>79965
Да а хули, сложно посмотреть что ли? 17 мбит/с за 20 фунтов, считай 1600 денег или 800 хрювней. И это блядь в столице
Replies: >>79968
>>79967
>сложно посмотреть что ли?
Ты не получишь объективную выборку всех провайдеров везде, плюс сравнивая с зарплатами и зная какие пакеты чаще используют. Это всё равно что у нас цены на продукты оценивать по интернет-магазинам: на сайтах одно, а в реальных магазинчиках на районе совсем другое.
Вообще это какое-то особое извращение, пытаться узнать что-то по циферкам в интернете. Я хуею с диванных аналитиков, которые так делают и потом рассказывают как в какой-то стране всё дорого, бездуховно, население падает и прочую хуиту, которая с реальностью коррелирует чуть более чем никак.
Replies: >>79970
Украинец из Днепра был отправлен на принудительное лечение в психиатрическую лечебницу, потому что слышал ”голос Путина”. https://t.co/oyebiacAx8
Replies: >>79971
>>79968
Да блядь, ты вот как себе провайдера выбираешь? Я захожу на их сайты и сравниваю тарифы. Какая хуй разница, лондон это, москва, или крыжополь?
Replies: >>79972
>>79969
Охуеть, где-то в мире есть психи кроме России! Вот это новость, я считаю что Порошенко после такого должен уйти в отставку.
Replies: >>79973
>>79970
>Да блядь, ты вот как себе провайдера выбираешь?
Методом проб и ошибок. У нас за всё время что я менял провайдеров, у них были примерно одинаковые тарифы. Только у одного было до техподдержки не дозвониться, другой выдавал скорость в некоторых домах раз в 10 ниже заявленной, третий резал торренты. Но лучше конечно закрыть на это глаза и сравнивать исключительно по реальности циферок, да.
>Я захожу на их сайты и сравниваю тарифы.
Современная фармакология и это лечит. Я уверен, у тебя есть все шансы.
Replies: >>79974
>>79971
Характер заболевания как бы намекает, на чём вы там все ебанулись. Путин, москали, кацапы хряяя уиии
Replies: >>79976
>>79972
Пиздец у вас там сервис, я хуею. У нас есть только один провайдер-пидор, акадо. Все остальные плюс-минус одинаковые.
Replies: >>79975, >>79977
>>79974
То-то на говнопикабу каждый второй пост про ростелеком, который меняет тарифы рандомно без согласия, отключает-подключает и режет скорость, а уйти некуда. С мобильными операторами вообще пиздец, я у нас никогда не видел такого, чтобы тебе сторонние сайты подключали платные услуги без согласия. Вас там во все дыры ебут все подряд компании, а вы и рады, главное чтобы циферки были высокие.
Replies: >>79978, >>80007
>>79973
Для тебя новость что у нас не любят Путина? Ну охуеть, добро пожаловать в будущее.
Replies: >>79979
>>79974
Ага, поговори тут. Если у всех качество одинаковое, то все бы сидели на более дешевом, а остальные бы обанкротились.
Replies: >>79980
>>79975
Не пизди, на ростелекоме такого никогда не было. Если это местячковый провайдер под франшизой ростелекома, жалуйся в ростелеком. Потому что это единственный возможный случай, когда валить некуда - во всех крупных городах дохуя провайдеров.
>С мобильными операторами вообще пиздец, я у нас никогда не видел такого, чтобы тебе сторонние сайты подключали платные услуги без согласия
Как это работает с технической точки зрения, и что мешает такое организовать для любого другого оператора? У наших, кстати, есть услуга "запрет платных подписок", по крайней мере у мегафона и теле2. В то время как свиньям даже мобильный интернет не завезли.
>Вас там во все дыры ебут все подряд компании,
То что пару истеричных долбоёбов с твоего гомопикабу в жопу ебут, это их проблема.
Replies: >>79981, >>80008
>>79976
Нет, не новость, я просто угараю с каклоебанашек, трясущихся от бессильной ненависти. Это типа наших ядерных патриотов, горящих от пиндосов.
Replies: >>79982
>>79977
Пиздец долбоёб. Качество у пепси и кока-колы одинаковое, но пепси дешевле, значит кока-кола должна обанкротиться.
Replies: >>79983
>>79978
>Не пизди, на ростелекоме такого никогда не было.
Пизжу не я, а пикабу. Я не знаю куда там они жалуются, вроде в роскомназдор пишут. Правда я не слышал об историях успеха, но возможно их просто не описывают.
>Как это работает с технической точки зрения, и что мешает такое организовать для любого другого оператора?
У оператора договор с "поставщиком контента". Формально по закону они должны запрашивать согласие, но по факту там делают черный текст на черном фоне или вообще ничего не пишут, а ты потом доказывай что не соглашался. Насчет другого оператора немного не понял, если с ним есть договор то ничего не мешает.
>У наших, кстати, есть услуга "запрет платных подписок", по крайней мере у мегафона и теле2.
Ну охуеть, теперь надо подключать услугу "запрет анального зонда", а без этой услуги тебе его засунут не спрашивая согласия. Там кстати писали по-другому, у операторов есть отдельный счёт для подписок. Опять же если ты его явно подключил. И туда ты или кидаешь деньги явно, или не кидаешь и списывать будет нечего. По факту иногда они это игнорируют и списывают с основного, но это уже можно оспорить.
>То что пару истеричных долбоёбов с твоего гомопикабу в жопу ебут, это их проблема.
Так я и не спорю, что ебля россиян это проблема россиян. Просто охуеваю с того как людей ебут настолько в открытую. У нас если б какой-то оператор так охуел, завтра у него бы ноль клиентов было. Собственно, так большинство провайдеров и подохло несколько лет назад.
>>79979
>рыскаю по интернетам в поисках новости про хохлов
>где-то на баннере нахожу ссылку "шок! хохол попал в психушку потому что…"
>вот тупые каклы у них бамбит не то что я сижу и не думаю о политике потому что я ватобог
Replies: >>79985
>>79980
>Качество у пепси и кока-колы одинаковое
Еда – плохое сравнение, у неё вкус разный. А с провайдерами всё просто, от них требуется одна вещь – стабильное соединение с заявленной скоростью. Из дополнительных плюшек разве что белый айпишник, но его вроде все предоставляют так или иначе.
Replies: >>79984, >>79987
>>79983
Вот с мобилками ещё твой аргумент бы мог сработать. Там разные тарифы в зависимости от того, нужен тебе интернет, звонки, роуминг или ещё какая-то хуйня.
>>79982
Слышал про такую хуйню как твитор? Так вот там есть лента, и в неё иногда попадают свиньи. А ты, свинья, как раз специально выискиваешь новости о рашке.
Replies: >>79986, >>80009
>>79985
>Слышал про такую хуйню как твитор?
Слышал что это такая хуйня для пидаров которые хотят читать высеры говнопидаров из 100 символов. Не удивлён, что так и оказалось.
Replies: >>79988
>>79983
И дохуя кола с пепси отличаются? Или 100500 марок водки? Половина компьютеров и ноутбуков вообще ничем не различаются.
Ты просто хохол, начитавшийся аналитики про швятой рыночек, но даже не понимаешь как он работает. Ты не понимаешь как работает реклама, не понимаешь как привлекаются клиенты. Атлант блядь мамкин расправил плечи.
Replies: >>79989, >>79992, >>80010
>>79986
Как нетолератно. Хозяин премии лишит.
Replies: >>79993
>>79987
Ага. Не смотря на то, что и то, и то гадость. Coca Cola сильно отличается от Pepsi специально со знакомым проверяли в кафешке в слепом тесте
Replies: >>79990, >>80003
>>79989
Одну дешёвую вотку тоже от другой дешёвой вотки отличишь?
Replies: >>79991
>>79990
не пробовал, но как-то сравнивал среднюю по цене текилу, и которая дороже в пять раз. Разницы не понял за что деньги отдал :D
Replies: >>79994
>>79987
>И дохуя кола с пепси отличаются?
Вкусом.
>Или 100500 марок водки?
Водку не пью, не знаю. Те напитки что я пил отличаются, абсолютно идентичных нет.
>Половина компьютеров и ноутбуков вообще ничем не различаются.
Пиздец, как вас в интернет таких выпускают? Нихуя у них не различается, но покупают все разное. Видимо устраивают собрания и делатся, я буду покупать асус, а ты самсунг. И в магазин приходишь, а там всё стоит одинаково, продавец только спрашивает у тебя религию и расу чтобы помочь с выбором.
Replies: >>80012
>>79988
Так работай лучше, тогда не лишит.
>>79991
Там кроме вкуса ещё в приходе и похмелье разница, например. У меня вот его почти ни разу не было, потому что я начал употреблять алкоголь уже когда мог себе позволить качественный, а не одесский коньяк и русскую водку. И да, к элитному алкоголю нужно привыкать, если ты попробуешь виски за миллиарды нефти первый и единственный раз, то ты можешь и не ощутить разницы.
Replies: >>79995
>>79994
Пиздец дебил, с дорогой сивухи у него похмелье есть, а с русской чистой водки нет.
Replies: >>79996, >>79997
>>79995
В смысле наоборот.
>>79995
Русская водка по непонятной мне причине хуже украинской. Собственно поэтому у нас русской водки никогда в широкой продаже не было, хотя даже американская есть.
Replies: >>79998
>>79997
Царская хорошая, Русский стандарт. Из хохлятской хортица ничего, она не лучше первых двух, но подешевле.
А похмелье это штука такая, в 16 лет пьёшь всякую хуйню и наутро огурцом, а в 26 дорогой вискарь, и просыпаешь полумёртвым.
Replies: >>80000
И, собственно, после царской за 500 самочувствие куда лучше, чем после вискаря за 5000.
Replies: >>80001
>>79998
>а в 26 дорогой вискарь, и просыпаешь полумёртвым
Значит ты говно какое-то пил. Ни разу такого не было. Хотя конечно от организма зависит, знаю людей которые пили вместе со мной но потом полдня жаловались.
Replies: >>80002
>>79999
Надо не на цену смотреть, а на качество. Можно и за 5000 найти говно, а потом ныть.
Replies: >>80013
>>80000
Bu знoвy mym ґem бeз мeнe npocpaлu, ckomuняku?
>>79989
Φy, koняka oбicцялacя, ma щe й з nigлuвoю, нy щo зa бpygнa гoмomвapюka.
>>79948
A щo, вuxogячu з makoϊ лoґiku, xoxлaм нe mpeбa poзвuвamucя, a cymo нaвnaku. Бo чuм бiльшe geгpagyюmь xoxлu, muм знuжyєmьcя nлaнka gля мockaлiв i muм бiльшe вoнu poзcлaбляюmьcя, geгpagaючu cлigoм зa нaмu. Πepeмoгa!
>>79962
>Гейропейский унитаз с двумя кнопками и американский с одной ручкой сливают могу абсолютно одинаково
Oбugвa лaйнo, бo нe мaюmь noлuчku. B pagянcьkoмy yнimaзi з noлuчkoю нe mpeбa зamonлювamu лaйнo, gocmamньo змumu йoгo з noлuчku. I aнaлiзu з noлuчku бpamu зpyчнiшe, i вoga нe xлюnaє нa cpaky. A в гeйponeйcьkux mpeбa бaгamo лumu вogu, npuчoмy нe nompoxy koвшukoм, a ogpaзy вeлukuм nomokoм, iнakшe гiмнo нe nomoнe, ocoблuвo gpiбнe. He poзyмiю, чoмy ϊx kynyюmь взaгaлi, нaчe ж goci з noлuчkaмu npogaюmьcя.
Replies: >>80006
>>80005
A, i щe oguн nлюc: зaвgяku moмy, щo cmik cnepegi, nepegня cmiнka нe maka noxuлa i cmoячuй niнuk нe вnupaєmьcя в yнimaз, xe-xe.
>>79975
>я у нас никогда не видел такого, чтобы тебе сторонние сайты подключали платные услуги без согласия
Xpьomi, я з лaйϕцeлa no яkuxocь noмuйkax лaзuв, щocь вunagkoвo mkнyв i мeнi щoмicячнa nignucka нa nopнo nigkлючuлacя. Πpuчoмy я нaвimь нe зanaм'яmaв, ge, i в ocoбucmoмy kaбiнemi вoнa нe вigoбpaжaєmьcя. Дoвeлocя go nigmpuмku звepmamucя, щoб вuмkнyлu. A щe MTC iз Γygkoм згagaй y kiнцi 00-x.
>>79978
>свиньям даже мобильный интернет не завезли
Xpьomi, я miльku нuм i kopucmyюcя, вжe бiльшe 6 pokiв. Λuшe в гypmoжumky mpoxu з gpomy nocugiв, бo cycigu нaмoвuлu nлamy nogiлumu.
Replies: >>80014
>>79985
Чyв npo maky piч, яk napaшa? Tak om, maм nig нuзoм вuгpiбнa ямa, з нeϊ cмepgumь, a щe iнogi naцюku вuлaзяmь. A mu, mвimepoйoб, koлo napaшi жuвeш i paguй.
>>79987
>Половина компьютеров и ноутбуков вообще ничем не различаются
Bci лaмaюmьcя?
>Ты просто хохол
Big xoxлa чyю.
>>79992
>Видимо устраивают собрания и делатся, я буду покупать асус, а ты самсунг. И в магазин приходишь, а там всё стоит одинаково, продавец только спрашивает у тебя религию и расу чтобы помочь с выбором.
Чем acer и packard bell отличаются, ебланина?
Replies: >>80016
>>80001
Да любая эта сивушная ебанина гадость, что вискарь, что его разновидности типа коньяка/бурбона/бренди, что ром. Только вотка. Ну текила ещё ничего.
Replies: >>80017
>>80008
На 2g сидишь, бедняга?
Replies: >>80015
>>80014
Щe y ciчнi 2013-гo npugбaв iнmepmeлekoмiвcьkuй мogeм. Чepeз niвmopa poku вupiшuв, щo 3G poзбeщyє, i noвepнyвcя нa 2G.Щe чepeз niвmopa poku вupiшuв, щo з 2G зaбaгamo nepgoлiнгy ma чacy вumpaчaєmьcя, щo нe вapme aнmunpokpacmuнaцiйнoϊ kopucmi, i noвepнyвcя нa 3G. Зgaвaлocя б, go чoгo mym aнekgom npo cmюapgecy.
>>80012
Бля, это названия компаний. Давай конкретные товары.
Replies: >>80019
>>80013
Переходи на боярку и топоры.
Replies: >>80020
>>80016
v5-531
>>80017
Боярку не пробовал, но топоры с колой в студенческие времена норм были, баб только так валили.
Replies: >>80021
>>80020
Вся суть тонкого ценителя алкоголя из России.
Replies: >>80022
>>80021
>тонкого ценителя алкоголя
Это ты сам придумал, какел.
А УКРАИНСКИЕ СТУДЕНТКА КУДА ПРОДВИНУТЕЕ ОНИ ПЬЮТ REVO ЕТО УЖЕ СМЕШАННЫЙ С КОЛОЙ ПОРТВЕЙН СОСНУЛИ МЕСКАЛИ
Replies: >>80023
>>80022
Я конечно не знаю новомодных течений, но в моё время студенты пили виски с колой и ту же текилу. Ну а селяне водку конечно.
Replies: >>80024
>>80023
Ты конечно пидор
>«Мишки Гамми»
Он же «Протокол» или «Портвекола», «Эйфория», он же «Кукан Боярского», он же просто «Улыбка»(так как до потери связи с внешним миром улыбка не сходит с лица, наблюдается не у всех). Дешевый портвейн (обычно «777») и пепси-кола, пропорции варьируются от 1:1 до 1:3. Название происходит от внешнего сходства полученной бурды с соком из мультсериала. До сих пор жрется бедными студентами. Воздействие — полная потеря связи с внешним миром с вызовом некоего Бори, или же наблюдается бешеное сердцебиение, от которого трезвеешь мигом. После употребления наблюдается неописуемое кратковременное желание поблевать, резко сменяющееся желанием выпить ещё.
Replies: >>80025
>>80024
>описание бормотухи из советской реальности
>вы всё врёти я лучше знаю что у вас пьют
Пациент, пройдите на процедуры, мы вас по всему отделению ищем.
Replies: >>80026
>>80025
>что у вас
>описание моей молодости
Этот хохол просто охуеть какой тупой.
Replies: >>80027
>>80026
Не боись, мы тупых не обижаем. Проходи, садись, вот твоя тарелка с дыркой.
Replies: >>80028
>>80027
Пробитый петух перешёл на родные тюремные мемчики.
Replies: >>80029
>>80028
Где? Я у тебя вижу только нацистские.
Replies: >>80030
>>80029
>жидобандеровец
>хрюкает про нацистов
Какие же хохлы дегенераты, просто пиздец.
Replies: >>80031
>>80030
>Какие же хохлы дегенераты, просто пиздец.
Так зачем ты объявил себя хохлом?
Replies: >>80032
>>80031
Потому что я алкаш-дегенерат :C
Replies: >>80033
>>80032
>:C
Хорошая попытка, свеня, но нет.
Replies: >>80034
>>80033
Урёти.
Xyй гiвнo xoxлu.