Loading...
Normal, Gallery, Tree

light = 12

249 posts to bumplimit
Цветные блоки так и не нашли в >>74305.
Цветные койны в цветных блоках.
Replies: >>81046
Два года ждал!
Replies: >>81045
>>81029
Чего ждал?
Replies: >>81052
>>81025
Тебе лишь бы блокчейн.
Replies: >>81050
>>81046
Эээ! А что не так то? Это же minetest!
>>81045
Два года.
Replies: >>81451
Нека, а как называлась та javascript-библиотека которая раньше карту показывала?
@neko, скотиняка, колу собі попиває у коморці, доки звичайні хохли максимум салом ласують.
// Я нічо не ламав, просто шубовснув у дірку в коридорі дата-центру й виліз по драбині.
І нахія ти всі дороги забудував? Я тепер вхід у каналізацію не можу знайти. Хотів до неї приєднатися.
Replies: >>83173
>>83140
>Я тепер вхід у каналізацію не можу знайти.
Он возле пляжа, идешь мимо магазина и там будет спуск вниз. Есть другие входы, но я не помню всех. Возможно из моего старого дома есть вход, можешь в него попробовать зайти через соседнюю башню.
Replies: >>83232
>>83173
Коло якого магазину? Де шче один автомат із колою стоїть? Я десь там бачив збоку підвальчик, але він чи ґратами, чи обсидіаном перекритий.
Replies: >>83263
@neko, чому каналізацію затопило? Я продовбав її через впадину, дістався протилежного краю, усі стінки замурував, навіть сходинки викруткою правильно повикручував, але вода і не думає зникати! Я вже почав відром черпати джерела з-під стелі і виливати нижче, але маю таке враження, що вони поновлюються. Маячня якась.
Replies: >>83262
>>83260
>але вода і не думає зникати!
В майнтесте вода рандомно устроена, начиная водопад из одной точки ты рискуешь превратить его в несколько источников. Учитывая что в канализации есть свои источники внизу, оно могло с ним соединиться и дальше попортить. В общем, самый простой способ – засыпать песком сверху донизу, а потом его лопатой собрать обратно.
Replies: >>83270
>>83232
>Коло якого магазину?
Если спускаться из города, налево. Там сверху был лавопад или водопад, не знаю насколько он ещё жив.
Replies: >>83272
>>83262
А чом не ґрунтом?
Replies: >>83307
>>83263
Ну то я там, мабуть, і вліз. Але то радше шче одне колективне сховище, а не магазин.
Replies: >>83308
>>83270
Песок падает, можно сверху стоять в одной точке и бросать на любую глубину. А землёй придётся вручную достраивать.
Replies: >>83418
>>83272
Учитывая отсутствие валюты и продавцов, магазинов там вообще не может быть. Но конкретно в этом какой-то дикий механизм под полом, я даже не стал разбираться зачем он там и как работает.
Replies: >>83318
А почему бы не запилить свой биткойн в майнтесте?
Replies: >>83319
>>83308
>Учитывая отсутствие валюты и продавцов
У mobf же були торгівці з будиночками. Але на ттюсі я їх не бачив. Може, далеко від спавну є. А взагалі, гадаю, у якості універсальної валюти можна користати мезе, а замість продавців зліпити щось на цьому вашому technic.
>какой-то дикий механизм под полом, я даже не стал разбираться зачем он там и как работает.
Ахтунґ, технологічна сингулярність!
Replies: >>83321
>>83316
Кто майнить будет?
Replies: >>83329
>>83318
>У mobf же були торгівці з будиночками.
Во-первых сейчас не mobf, а во-вторых у mobf были большие проблемы с алгоритмами спавна вообще.
>>83319
Можно сделать симуляцию криптовалютоработы.
Replies: >>83339
>>83329
А симуляцию игроков тебе не сделать? Будут откапывать рандомные блоки в одном месте и ставить в другом, а ты ищи кто нагадил.
А кто-то следит за обновлениями модов? Может там что-то интересное вышло, и надо обновиться?
>>83307
Перемоха, здобули.
Replies: >>83420
>>83418
У тебя инструмент скоро сломается.
Кто там мову знае? Нужен переводчик для майнтеста: https://hosted.weblate.org/projects/minetest/mtg_i18n/
Replies: >>83422
>>83421
На ложбан перевели и достаточно.
Replies: >>83424
>>83422
А где тот украинец? Ридич на эсперанто ещё не доперевёл.
Haзбupaв mpoxu ckpiншomukiв, чac зaлuвamu в gyny
Heнaвчyвaнa genpecuвнa гoмomвapюka вkompe лiзe monumucя.
Φaйнuй мamepiaл, aлe чoмy ж вiн, ckomuняka, знuk? I нaщo nig вogoю meлenopm? Πoku зaлuв, вжe npoйшoв цю kaлюжy, npogoвбaв ckeлю noвз шaxmy i gicmaвcя зamoku.
naмaгume
Koмy nompiбнa maблuчka в gepeвi? З цuмu зapocmямu koнчe mpeбa щocь poбumu. Зgaєmьcя, нa cepвepi cmoяв мog нa бeнзonuлky?
Replies: >>84092
Oчмaнimu, лemючe мeзe! Жaль, нe злanaв, вoнo noлemiлo kygucь вuщe i знukлo. A nigнiмaлocя, neвнo, глuбoko з нagp, maм жe cxogu нaвkoлo npipвu, нaвimь nepuл нeмaє.
Replies: >>84093
I нaщo я cюgu зaϊxaв? Ha бica nompiбнa зaлiзнuця go nycmeлi? Ϊзgumu мuлyвamucя kpaєвugaмu?
Дo peчi, miльku зapaз noмimuв: нa ckeлi вugнiєmьcя бyguнoчok mopгiвця. Знaчumь, я бyв npaвuй щogo moгo, щo гeнepyюmьcя вoнu лuшe зa kiлoмemp вig cnaвнy.
Replies: >>84095
Зaйчuk-ϕiлocoϕ. Ha жaль, oзнaku poзyмy ця гoмomвapюka вuявлялa нegoвгo i noлiзлa monumucя y KOTΛI. Maлo moгo, paзoм з нuм mygu nлuгнyв i xoxoл, щo panmoвo mym onuнuвcя. Яk monuлucя, зackpiнumu нe вcmuг, aлe вuчepnaвшu лaвy — вuявuв y komлi ϊxнє м'яco. Πpuчoмy вжe зacмaжeнe, щo xapakmepнo. Maйнmecm cnpaвgi-бo гomoвuй, нaвimь maki gpiбнuцi вpaxoвaнi, i вaгoнemkaмu вpeшmi мoжнa ϊзgumu бeз ocmpaxy, щo вoнa звepнe нeвigoмo kygu aбo noлemumь iз peльc чepeз ycю kapmy.
Πoнycu в мaйнmecmi? WTF?
>>84086
>З цuмu зapocmямu koнчe mpeбa щocь poбumu.
Ну так таймаут был из расчета, что на сервер каждый день люди заходят. А тут ты спустя год решил навестить локацию, конечно там природа уже захватила всё.
Replies: >>84096
>>84087
>Oчмaнimu, лemючe мeзe!
Они ещё месе-кусочками стреляют, очень больно.
>>84088
Я строил рельсы чем дальше тем лучше. Если я не ошибаюсь, там дальше можно перейти озеро и попасть в недостроенный храм.
>>84092
Γa? Boнo ж koлo caмiciньkoгo cnaвнa, a нa cepвep цiлuй geнь яkicь noвзkpokoguлu зaxogяmь; APM нaneвнe gicmaє.
Replies: >>84097
>>84096
>a нa cepвep цiлuй geнь яkicь noвзkpokoguлu зaxogяmь
Так они же рубить не могут. Оно медленно растёт, а никто не чистит.
Replies: >>84098
>>84097
Boнu й iз mвoϊx лaбipuнmiв нa cnaвнi вuйmu нe мoжymь, яke maм pyбamu.
Replies: >>84099
>>84098
Там же всё перекрыто кроме единственного выхода. Если они не могут даже этого сделать, то нахуй они нужны.
Тю. Одкопав ще якийсь скріншот із листопаду. Що це? Де це? Чому я понє?
Replies: >>84445
>>84444
А, нагадав, це кьорсова хата, мабуть.
Я оце замурував поточну дільницю каналізації решітков, осушую її пропрацьованою методою та й міркую: чи варто її подовжувати? Вона й так вже наполовину занурена в дно, а далі там ще глибше. Вийде, що каналізація висит трубою над дном впадини. Де таке бачено? З иншого боку, одну впадину (повз підводний телепорт) я вже пройшов саме таким чином, але вона набагато вужча. Тож гриць його зна.
Reply to thread #81017 to message #
>qspoilerib// scodehint
Max total file size is 28.6 MB.
Max file number is 10.
Help